Paylaş

İBRAHİM TATLISES’İN SAĞLIK DURUMU İYİ VE KONUŞMAYA BAŞLADI!.SALDIRAN KİŞİLERDE YAKALANDI!..


  • Anasayfa
  • İBRAHİM TATLISES’İN SAĞLIK DURUMU İYİ VE KONUŞMAYA BAŞLADI!.SALDIRAN KİŞİLERDE YAKALANDI!..
Paylaş

İbrahim Tatlıses sevenlerinin yüzünü bugün güldürdü.Tatlıses’in durumu bugün çok iyiye giderek,konuşmaya bile başladı.3 gün evvel ,haince saldırıya maruz kalıp ve başından vurulan,çok ağır ve ciddi ameliyat geçiren İbrahim Tatlıses’in yaşama şansı %50 iken ,”bugün konuşuyor ve iyi olduğunu söylüyor”.

Tatlıses,ne kadar geniş bir hayran kitlesine sahip olduğunu,gerek Yurt içinden,gerek Yurt dışından çok sayıda seveni olduğunu belli etti.Bu insanların gözyaşları ve duasıyla ,anlaşılıyor ki İmparator gerçekten gönüllerin İmparatoruymuş.

Sevenleri,hayranları,sanatçı arkadaşları,devler,ünlüler,sevenleri,sevmeyenleri onun bu durumuna o kadar üzüldüler ki,bu durumunda İbrahim beyi,yalnız bırakmadılar.Zaten dost iyi günde değil,kötü günde belli olurmuş.Herkes onu ne kadar sevdiklerini ispatladılar.

İmparator Tatlıses’e bu hain ve sinsi saldırıyı düzenleyen ,şahıslarda 3 günlük bir mücadele sonunda yakalandılar.Emniyetimizin,Polisimizin,Adetimizin karşısında bu insanlar fazla kaçamadılar.Ve büyük çabalar sonucunda yakalandılalar. Emniyet güçlerinin bu başarısından dolayı onları kutluyoruz.Allah  onlardan razı olsun.

İbrahim Tatlıses,gönüllerin adamı ve halkın kahramanı olduğunu bu ciddi saldırı sonrasında gösterdiği sağlık mücadelesiyle ispatladı.Sevenlerini ve ailesini yalnız bırakmadı.O hepimizin kalbinin ve gönüllerin İmparatoru!..Daha çok yaşayıp,çok güzel işlere imza atacak.Yene çok kişi onun sayesinde ekmek yemeye devam edecek.Hain saldırganlarda,yaptıklarının bedelini,cezalarını çekerek ödeyecekler.

16 Mart 2011 Saat : 8:41

İBRAHİM TATLISES’İN SAĞLIK DURUMU İYİ VE KONUŞMAYA BAŞLADI!.SALDIRAN KİŞİLERDE YAKALANDI!.. Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed