Paylaş

Hipnoz hakkında merak edilenler

Etiketler: ,

Paylaş

Eğer bir başka kişi nasıl hipnotize yöntemleri için arama yapıyorsanız, burada, bunu yapmak için en iyi yolu bazı pratik öneriler. Bu ipuçları, aslında yeni başlayanlar için çok daha gelişmiş bir kategori içinde iseniz, bu sizin için biraz daha zorlu olabilir. Ama bu pratik fikirlerin bir sürü yararlı olduğunu görebilirsiniz.

Hipnoz, bir kişi, akıl, barış ve hatta bazen büyük bir sağlıklı yaşam sakin bir devlet nasıl elde edebilirsiniz çeşitli teknikler biridir. Biraz kuşkulu iseniz, aslında hiçbir zarar çalışırken var.

1. Hipnoz açısından, hiç de kötü konular bulacaksınız olduğunu unutmayın. Bir konu, belirli bir kişi hipnoz altında gidiyor olabilir olacaktır. Genellikle korku ve endişe olmaması gerçekten basit bir kişinin hipnoz yürütmek için yapacaktır.

2. Bir konu nasıl hipnotize başlamak için, telkine sınavların farklı tip kullanmak mümkün olacak

Bu farklı sınavların başka bir kişiyi hipnotize etmek için istediğiniz güven kurmak için olanak sağlayacak. Bu sizin için çok daha sofistike bir hipnoz stratejileri gerçekleştirmek için güvence elde etmek için etkinleştirebilirsiniz.

3. Hipnoz gerçekleştirmeden önce bu konuda rahat olması gerektiğini ndan emin olun. Herhangi bir rahatsızlık türü odak konusu konsantrasyonu alabilir. Bu, gerçekten de başarısızlıkla sonuçlanabilir.

4. Konu hipnotize yöntemi zaten zaman, onlar rahatlamak gibi konsantrasyon içine nasıl derin gözlemliyoruz. Bu konuda teşvik etmek amacıyla bu senaryo düşündüren ve takviye terimler kullanın.

5. Kendi düşünmelerini konu konsantrasyonu etkileyecek herhangi bir olumsuz yorum üreten kaçının. Olumsuz bir fikir yönelik herhangi bir öneriniz tüm süreci etkiler ve aşırı başarısız oluşturma. Bunun yerine, o zor bir zaman konsantre sahip olduğunu fark kez konu takviye devam ediyor.

6. Önerilerini zamanında ve yavaş bir şekilde oluşturulmuş olması gerektiğini unutmayın. Önerileri öznenin bilinçaltı gömülmek için yeterli zaman verin. Sabırlı olun.

7. Bu basit önerileri ile başlamak için en iyi ve oturumu daha da derine gitmek gibi daha sofistike ve karmaşık önerilerde bulunmak. Derece içinde bu yavaş yavaş artış, hepsi aynı zamanda çok çeşitli düşünceler ile bilinçaltının ezici bir olasılığı kaldırmak böylece tamamlanmış olur.

8. Şart, bunun için çağırdığında, prosedürü hızlandırdı olabilir, düşünce, fiziksel bir tezahürü veya eylem yedeklenmesi güçlendirilmiştir.

9 – Hiçbir şekilde, belirli bir konu nasıl hipnotize denemek yapacağız kesin bir açıklama yapmak. Her zaman ince ipuçları ve eylemler kullanın.

10. Her küçük şey yapılması yavaş yavaş önemli olacaktır. Tüm oturum boyunca konu ve onun hareketleri dikkatli bir göz bakımını sağlamak. Bu hareketler gerçekten ulaşmak mümkün oldum rahatlama derinlik göstergesi olarak istihdam edilebilirler.

17 Ekim 2011 Saat : 5:13

Hipnoz hakkında merak edilenler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed