Paylaş

Hazır Konferans Çözümleri Edinin


Paylaş

Daha fazla kurum ortakları ile etkileşim için uygun fiyatlı platformları kullanmak isteyen internet video konferans, kurumsal iletişimin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Bu mod, personel, yatırımcılar, tedarikçiler ve müşteriler ile iletişim Malezya yılında yabancı müşteri genişletmek isteyen tüm üretim firmaları için uygundur. Bu tür çözümlerin uygun fiyatlı ve mükemmel performans sunmak olsa da, şirketlerin geleceğe hazır web toplantısı çözümleri tercih ediyor. Ilgili gelecek gelişmeler kurumsal bir iletişim platformu içinde kolayca dahil edilebilir ve böylece bu gereklidir.

En son teknolojiler üzerine geliştirilen Web toplantı çözümler, kurumsal internet bağlantısı, güvenli bir kanal üzerinden veri aktarımı için daha az bant genişliği gerektirir. Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar gibi avuçiçi cihazlar, kullanım artışı ile, profesyoneller iri veri ücretleri ödemeden olmaksızın video konferans yapabilirler. Geleceğe hazır cihazlar kullanarak tarife oranları giderek Malezya azaltmak olduğundan, bunları düşük fiyatla ortakları ile iletişim kurmak için izin verecek. Yeni Apple ve Symbian akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarları kullanıcıları ayırıyor uygulamalar nedeniyle uygun fiyatla en iyi video konferans tadını çıkarmak için izin verecektir.

Türkiye şirketleri dış pazarlarda varlıklarını artırmak için baktığımızda, onlar aynı anda birden fazla ortakları ile bağlanmak mümkün olmalıdır. Bu nedenle, en son çözüm için tercih, 2000 katılımcılar ile bir web toplantısı yapabilirler. Bu uzmanları, uzak yerlerde yerleştirilen müşterileri, personeli eğitmek, pazarlama toplantıları yapmak ve sanal ticaret fuarları yürütmek için izin verir. Sırasında metin kaydırıldığını aşağı ‘Kayan metin’ özelliği, otomatik olarak Internet video konferans sırasında, seslendirme sağlamak için moderatörler sağlar.

8 Kasım 2011 Saat : 12:10
  Genel

Hazır Konferans Çözümleri Edinin Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed