Paylaş

Hayatın Güzel Anları Sohbet İle Başlar


Paylaş

Bazı zaman, hepimiz depresif hissedebilir, ve yardım çağırırız. Hayatın iniş ve çıkışlar genellikle aşağı doğru çökmeye ve sonra sizi bekleyen başka bir şey göremezsiniz. Rağmen, bu sorunların bazıları bizim kontrolümüz dışındadır. Örneğin, ilaçlar ve doktorlar için para var, ancak hastanın herhangi bir iyileşme gösterir; kariyerinde bir mola için bekliyor ancak herhangi bir almıyorum; aile kalıntıları bütün hayatı ani bir ölüm, bir giriş olsun istedim bazı üniversite değil, bir kaza nedeniyle orada ulaşabilir; vb Bunlar ve daha pek çok bizim kontrolümüz dışında olan sorunlardır. Chatevi platform ayarlar ve bizim için kumar oynamaktadır.

Bu tür sorunlar artık pek çok kişi, sesli orta chat, sohbet odası tavsiye yardım isteyin. Şimdi ne hakkında ve bunların nasıl yardımcı olabilir? Başlamak için, sesli bir ortamda ne olduğunu bilmek gerekir? Tanrı ya da melekler gelen mesajları alan bir kişi. Durugörü gibi bir şeydir. Bu insanlar yakın bir gelecekte birlikte geleceğini iyi veya kötü kez titreşimleri hissedebilir seçilmiş birkaç dindar ruhlar. Bu bir dereceye kadar mucizevi ve inanılmaz gelebilir ama bu bir gerçektir.

Ne anlamamız gerekir Tanrı’ya ya da büyücü değildir. Onlar diğerleri gibi insanlar. Evet, bazı insanlar konuşmak bazı iletiler olsun ama her zaman onlarla değildir. Yani, sesli orta sohbet odası tavsiye, zaman zaman mükemmel olmayabilir. Bu ipuçlarını takip ederek hiç bir sorun olmazdı bir garanti değildir. Onların tavsiyelerini dikkatle dinleyin ve onu takip oldukça rasyonel. Örneğin, yarın bir kaza olabileceğini söylüyoruz. O kadar ki, evde oturmak ve önemli bir sınavı kaçırmak için bir mazeret vermez. Bu sadece seyahat ederken ekstra dikkatli olmak olduğunu belirtiyor.

Eğer düzgün bir şekilde anlamak, sesli bir ortamda chat, sohbet odası tavsiye en olumlu bir düşünce basit bir takviye. Dehşet ve acı Bazı kere, biz görmek ve pozitif olabilir siyah olarak etrafındaki her şeyi görmek için unutun. Bu insanlar, yalnızca oldukça mutlu açısından düşünmeye yardımcı olur. Örneğin, biri size bazı yakın hasta ve soru o daha iyi olacağını söylüyorlar. Tavsiye sadece dua ve önümüzdeki 5 gün boyunca sakin tutmak için olabilir. Aslında temel bir düşünce, ama bir durugörü kişi bunu size söyler zaman, onlara inanmak ve körü körüne sorun odaklanmak yerine düşüncelerini munch istiyorum.

Bu, aynı zamanda bu insanlar, kaybolan güveni yeniden kazanmak çok yararlı ve yaşam umut olduğunu söylüyor. Onlar da duygular için bir destek sistemi olarak çalışır. Onlar sadece, bazı olumlu düşünme sarılmak ve yaşamları ile devam yardımcı olur.

13 Aralık 2011 Saat : 2:17

Hayatın Güzel Anları Sohbet İle Başlar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed