Paylaş

Harika Sohbet Sitesi


Paylaş

Harika bir ders gibi, bazı planlama gerektirir, sohbet önceden, sınıf sırasında bazı iyi kararlar ve küçük bir yardım Arkadaşlarınızın yol boyunca her adımda gelen. bir dizi gözlem sonra Öğretmenlerin başarılı sohbetler kurşun, biz ipuçlarının bu listede derledik hem öğretim hem de teknolojisi, sohbet oturumları sizin vermenize yardımcı olmak için büyük.

Başarılı bir sohbet yürütmek emin daha fazlasını gerektirir ekipman çalışır. Biz burada öğretim gördüğümüz bazı stratejiler güzel sohbet için bir sınıf hazırlamak için kullanabilirsiniz.

Biz anlamak onlar ne zaman öğrenciler genellikle iyi performans ettik bulundu neden Onlar sohbet konum. Bazı öğretim kısa bir tartışma kullanmak mantığı, ya da bir yolu olarak sohbet için nedenler kadar öğrenciler ısınmak için kendisi sohbet için. Diğer öğretmenlerle sohbet sonrasına kadar beklemek gibi öğrencilerle mantığı hakkında konuşmak için. Her iki şekilde de, genellikle ve bir dakikadan az sürer gerçekten öğrencilerden yürümeye yardımcı olur faydaları bir anlayış ve yeni bir saygı ile sohbet onların zeki, üstün dil öğretmeni için!

Eğer parça bulundurmaya çalışın olarak sohbet tek kişilik oda hissi neden olabilir konuşmanın çok ayrılmaktadır. az beş sohbetleri izliyor. Aynı zamanda, aynı zamanda hakkında iyi pedagoji düşünmeye çalışırken çok fazla herkes için. Burada anahtar ile başa çıkmak için bir planın var olduğunu
dil sohbet görürsünüz. Burada bazı sorular düşünmek için vardır.

5 Nisan 2011 Saat : 1:47

Harika Sohbet Sitesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed