Paylaş

Görsel Chat Nazıl Yapılır


Paylaş

Görsel Chat  Star multiplayer dünyasına özel olarak inşa edilen oyuncular, sözcükleri yazabilirsiniz resimleri çizmek ve kısayollar oluşturabilirsiniz iletişim özel bir formu, sohbet odalarına ama benzer.

erişmek Visual Sohbet için, DS alt ekranda “Sohbet” butonuna basın. (Çok zor değildi bak, o?) Bu, mesaj yazabilir ya da arkadaşlarınızı görmek istediğiniz resim çizmek bir pencere açılacaktır.

Mesajınızı özelleştirmek için, hem bir ve kullanabileceğiniz kalın bir tarz kalem tipi ince var. sanat sizin eseriniz üzerinde biraz leke alırsa, merak etmeyin – sadece bu sağındaki silgi düğmesine basın ve kolayca o kadar dokunabilir.

Yani, ‘bu kadar söylemek istiyorum ki bu web sitesi aşk diyelim (kalp) Yapmanız ve bu soldaki resim gibi bir şeyler görünüyor. Bu oldukça şık, ve biz tamamen bu serinlik seviyenizi yükseltir hissediyorum, ama bu bile o kadar pizazz biraz ekleyebilirsiniz daha iyi olmaz mıydı? Bir şey biraz daha öne yapmak? Aslında, – bu göz atın:

Eğer mesaj kızdırmak için kullanabileceğiniz Chat üç farklı tipi vardır. Ilk düzenli olduğunu, kabarcık, size muhtemelen çizgi roman olarak gördüm ne benzer sohbet yuvarlanır. Ikincisi, o anlar heyecan verici bir şey olduğunda ya da sadece bağırıyor gibi hissetmek için, pürüzlü kenarlı bir ünlem tarzı baloncuk olduğunu. Chat Görsel LOCK olarak düşünün.)

Kendinizi o vardı istediğiniz size olabilir awesome çalıştırmak böylece Visual Chat üzerinden oluşturma içine bir sen oyuncu gösterir çevrimiçi. Şimdi yapabilirsiniz! Için çalmak adımlar, sadece takip bu yaptığınız birisi olan başka Sohbet kopya Görsel serin:

Ya da yokluğundan – Eğer sanatsal beceri ile dünya çapında avcılar etkilemek için inanılmaz ayrıntılı sanat resimlerden öbekleri – Bu Görsel Chat tüm temel’s. (Biz bir yere kadar orada gösterir önce sadece bir zaman meselesi olduğunu düşünüyorum!)

21 Nisan 2011 Saat : 8:36

Görsel Chat Nazıl Yapılır Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed