Paylaş

GENÇLERİN FAVORİSİ ARKADAŞLIK SİTELERİ..!


Paylaş

Artık gençlerin favorisi internet ortamı…Sanalda muhabbet,sanalda arkadaşlık…Gençler boş vakitlerinin çoğunluğunu internette geçiriyor ve genelde sanal ortamda arkadaşlık ve sevgili bulmak için uğraşıyorlar.Kimileride sadece eğlence için.

Gençlerin ve aslında insanların çoğunun favorisi sanal ortam..Realde sevgili ve arkadaşlıklar kurmadan çok;  sanalda sevgili  aramak ve yalan söylemek daha çok basit olduğu için bu ortamlar onlara daha cazip geliyor.

Eğlence arayanlarda var,sevgili arıyanlarda,metres arayanlarda var,dost arayanlarda.Ama, tümünün tercih ettiği mekanlar genelde sesli sohbet,görüntülü chat siteleri..Bu sitelerde eğlenip,kendilerine güzel ortamlar yaratabiliyorlar.Yalanda konuşsalar herkes inanıyor..

Eğlencenin ortamı sesli sohbet siteleri,hem görüntülü,hemde sesli..Dileyenler de müzik çalarak sevgilisiyle bu ortamda aşkını tazeliyor.Kısaca sanalda muhabbetde,eğlencede,yalanda,sevgilide herşey dilediğiniz kadar var..

Ama, siz siz olun eğlenceniz için insanlara yalan,dolan söylemeyiniz.Ya kendiniz gibi olun,yada olmak istediğiniz gibi olmaya çalışın.O zaman sevmekte kolay olur,sevilmekte hoş..

8 Şubat 2011 Saat : 5:33

GENÇLERİN FAVORİSİ ARKADAŞLIK SİTELERİ..! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed