Paylaş

Galatasaray'da Timsah avı Sercan Yıldırım


Paylaş

Sarı-Kırmızılı yönetim, hem kadroyu renklendirmek hem de taraftarın gönlünü almak için transfer atağı hazırlığında… Cim Bom’un yabancı pazarına açılmadan önceki rotası, Bursaspor’un iki yıldızı, Sercan ve Ozan İpek

Galatasaray-Galatasaray'da Timsah avı

Bu sezon büyük bir hayal kırıklığı yaratan, sadece skor tabelasında değil transferde de beklentilerin gerisinde kalan Galatasaray’da yönetim negatif tabloyu ortadan kaldırmakta kararlı. Sarı-Kırmızılı idareciler, hem kadroyu renklendirmek hem de çok üzdüğü taraftarının gönlünü almak için ligin yıldızlarıyla ilgileniyor. Yabancı pazarına açılmadan önce Galatasaray’ın kurmayları son şampiyon Bursaspor’u yakın markaja alacak. Aslan’ın listesinin ilk sıralarındaki isimler ise Sercan ve Ozan İpek… İki başarılı oyuncuyla hücum gücünü takviye edip gelecek yatırımı yapmakta da kararlı olan Galatasaray, kesenin ağzını açacak. Başkan Adnan Polat, bu transfer ile bizzat ilgilenecek, kısa zamanda Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’nın kapısını çalacak.

Farklı şartlar söz konusu

Galatasaray, bu transferleri bitirmek için  Bursaspor’a farklı teklif paketleri hazırlayacak.  Oyuncu takası artı nakit para, Sarı-Kırmızılılar’ın öncelikli izleyeceği yöntem olacak. Ligin ilk yarısı bitmeden tarafların masaya oturup en azından bir ön görüşme yapacağı da edinilen bilgiler arasında.

Raşit Altun

3 Aralık 2010 Saat : 12:32

Galatasaray'da Timsah avı Sercan Yıldırım Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed