Paylaş

Fransa Sesli Chat


Paylaş

Gurbetci sesli sohbet severler ”Fransa Sohbet” Odalarımız açılmıştır buradan bu müjdeyi sizlere veriyoruz. Biliyoruzki Almanyada çok gurbetcilerimiz yaşamaktadır ve genelde sesli chat sitelerinde rastladıgımız almaya odaları mevcutken neden ”Fransa chat” chat sohbet odanız olmasın fıransada oldukça fazla Türk vatandaşı yaşamakta türkçe konuşmak sohbet etmek için sizleri kendi odanıza bekliyoruz.

Türkiyede ki dostlarınız ile sitemizde buluşubalir onlar ile hem sesli hemde kameralı sohbet edebilir eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz gurbetden ailenize müzik dinletebilir onlar ile doyasıya hasret giderebilirsiniz. Hemde hiç bir ücret dahi ödemeden Fransa’dan Türkiye’ye Dünyanın her yeinde Chatevi.Com Sizlerle amacımız para pul değil sizler için seviyeli kaliteli bir ortamını sunmaktır.

Haydi canlar gurbetciler odası Fransada yaşayan bay bayanlar , kızlar erkekler amcalar, ablalar bacılar buyurun Fransa sesli sohbet burada ücretsiz bedava tam size göre bir sohbet kanalı şimdiden hoş geldiniz diyoruz…

17 Eylül 2011 Saat : 5:23

Fransa Sesli Chat Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed