Paylaş

Facebook Yanıltıcı Mesajlar


Paylaş

Facebook chat spam mesajları göndermeye devam arkadaşın mı? Online arkadaş ve başlatmak zaman fark biri ile chat denemiş sohbet kutusu, aşağıdaki gibi bir ileti alırsınız:

Düzenli spamlı duvar mesajları gibi, bu mesajları size yol gösterir, o size cevap yapacak gibi kötü niyetli sitelere bağlantılar içerebilir anketler veya bilgisayarınıza şüpheli programları satın almak ya da indirmek için ikna. Cazip bir facebook chat spam virüs tarafından sağlanan bağlantılar yapar mesajları görüntülü sohbet için bir davetiye gibi görünen ya da arkadaşlarınızla sohbet başlayanlar gibi görünmesi.

Bu facebook spam sohbet bağlantıları tıklayın kandırdın olduysa, siz de facebook sohbet spam olarak etiketlenen olma şansınızı artırmak arkadaşlarınıza aynı mesajı gönderiyor ve hatta arkadaşlarınızla kaldırılır başlayacak olması muhtemeldir ‘ağ. Sonra ne yapacağım hesabınız tehlikeye facebook sohbet spam script ve bot tarafından satın alınmıştır? Bu garantili bir facebook sohbet spam düzeltme olmayabilir ama aşağıdakileri yapabilirsiniz:

1. Chat için kullanılamaz” kendiniz olun . Facebook sohbet istenmeyen sorunları giderilinceye kadar, ayarlarınızı “sohbet etmek” unticking düşünün. Bu daha ağınızda yayılabilir otomatik spam mesajları görmek ve tıklayarak onları koruyacaktır ile sohbet başlangıç ​​arkadaşlarınızın önleyecektir.

2 duvar ileti spam için kontrol edin . Duvara otomatik ve spamlı ilanları çıkarın. Sonrası yanında görünür ve report post veya spam tıklayın x işaretine tıklayarak bu mu.

3. son eylemler, tıklattığınız bağlantılar ve facebook hesabı ile son kullanılan uygulamaları hatırlayın önce bu facebook sohbet spamci bot mesajları göndermeye başladı. Bunların herhangi bir neden muhtemel suçluları hesabınız tatlıya bağlandı.
4. Kötü amaçlı bir uygulama çıkarın.

Facebook pano sağ üst köşesinde, hesap tıklayın>> Tasarım ve web siteleri gizlilik ayarlarını> “istenmeyen veya spam’e benzer uygulamaları kaldırma” ardından “> Apps kullanmak ayarlarınızı düzenlemek”.

5. Şifrenizi değiştirin

6. Güvenilir bir virüsten koruma ve

7 bilgisayarınızı tarayın . Facebook’a yayılıyor Facebook sohbet spam mesajları durdurmak, böylece bu konuda arkadaşlarınıza anlatmak için emin olun.

29 Ağustos 2011 Saat : 12:11
  Chat

Facebook Yanıltıcı Mesajlar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed