Paylaş

Esra ceyda kardeşler rezilligi


Paylaş

Nedir bu esra ceyda kardeşler sevgisi twitter’da anlamış değilim ya bu insanların işi gücü yok da twitter de bunlarımı takip ediyor. Yoksa internet sitelerinde dolaşan bu haberler, resimler bu kişilerin reklamımıdır. İki kız soyunmuş resimlerini twitter’a eklemişler insanlarda bunların peşine düşmüler aha bugun hangi resmi ekleyecekler bugun ki çıplar resimleri nası olacak diye beklemeye başlamışlar.

esra ceyda kardeşler twitter

Birde hilal cebeci varmış ne bu yaw internet kullanabilen insanlar twitter’den bunların resimlerinemi hayran kaldılar anlamış değilim ancak onların şöheretine şöhret katmasından başka bişey değil bir esra ceyda kardeşler bir hilal cebeci resimleri çılgınlıgı almış başını gidiyor twitter’de hayret doğrusu valla bugunde haber sitelerinde okuyorum. Şarkıcı doğuşda twitte de soyunmuş ee muhtemelen onunda takipcileri çogalır.

Ya kardeşim bu yazıyı okuyabiliyorsun internet kullanabiliyorsun çıplak kadın kız resimlerine mi bakmak istiyon yaz google amcaya gör resimlerin alasını kendini bilmiş bu kişileri şımartmayın.

Neymiş bu esra ceyda kardeşler vay anasını be twitteri sallamışlar. Yazık valla bunlara kendilerini çıplak açık resimleri ile gündemde tutmaya şöhret olmaya çalışıyorlar.

 

17 Kasım 2011 Saat : 2:56

“Esra ceyda kardeşler rezilligi” için 1 Yorum

  1. gökce karahan diyor ki:

    YA BUNLAR NASIL İNSAN HİÇ ALLAH KORKUSU YOKMUDUR BUNLARDA TERBİYESİZLER GERCEKTEN ÇOOOOK APTALLAR BUNLARLA AYNI DİNİ PAYLAYTIGIM İÇİN ONLARDAN UTANIYORM ALLAHA HAVALE EDİYORUM…

Esra ceyda kardeşler rezilligi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed