Paylaş

Erkekler Ve Kadınlar İletişim Kurma


Paylaş

Eğer erkek arkadaşı ya da kocası ile iletişim kurmak için çalıştığınızda, o duygusal olmadığı gibi hiç görünüyor? o nasıl bir his ona kendi duygularını ifade zaman, gözleri perdelenir ve o, bu görünüm kazanacak Örneğin, size onu almak asla “Seni bahsettiğini hiçbir fikrim yok.”

Duygusal kullanılamaz erkekler ile iletişim kurmak için çalışılıyor az söylemek sinir bozucu olabilir. erkek içinde duygularını tutmak için doğum öğretti çünkü Çoğu erkek duygusal bir ölçüde kullanılamaz.

İlişki uzmanı, Kara Oh, kitap devletler onun Men Made Easy , “Çoğu erkek ve duygular ile sınırlı erişime sahip duygusal zaman alırım, onlar genelde yalnız kalmak istiyorum.”

Onlar zor zannediyorsunuz. Onlar aşağı kırmadan kendileri tarafından bile en stresli ve zor sorunları ele almak mümkün zannediyorsunuz. Bu nedenle, erkekler erişemiyor ve olabilir duygularını aynı şekilde kadınları ifade eder. kendi veya bir başkası olsun her türlü Duygular onlar onlardan uzak utangaç onları rahatsız’s.

Yani, soru şuna dönüşür, “Nasıl duygusal kullanılamaz erkeklerle iletişim kurabilir?” Eğer ilişki son istiyorsanız Tüm bunlardan sonra, açıkça eşiniz ile iletişim kurabilmesi gerekir.

Kara Ah o devletlerin zaman kocanız için duygularını ifade etmek gerektiğinde, onu bir daha mantıklı bir açıklama vermeye çalışın “, duygusal kullanılamaz erkeklerle iletişim hakkında fikir veriyor o zaman olabilir aksi. Hissettiklerini ve olsun veya olmasın söyle Eğer problem çözme yardıma ihtiyacım var. O ne yapacağını ve o daha destekleyici olacak bilmek rahatlamış olacak. ”

Erkekler problem çözen vardır. Birçok erkek bir sorun olarak duygular görüntüleyebilirsiniz. Ancak, bunları anlamıyorum bu yana, onlar bir çözüm bulmak için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bu onları hayal kırıklığına uğramış ve çaresiz bir his bırakır. onlara yardımcı olmak, onları daha destekleyici hissettirecek bir çözüm arıyorsanız değildir anlıyorum.

Diyerek bir konuşma başlar etmeyin “Konuşmamız gerekiyor.” Bunu yapmak, anında bir adam bir sorun var demektir … ve bundan nedenidir hissetmenize neden olabilir.

Duygusal kullanılamaz erkeklerin en basit iletişim ile ilgilidir. O kız arkadaşlarını söyleyebilir tüm küçük detaylar dışında bırakmak en iyisidir. Erkeklerin onları ne beklendiğini biliyorum alt satırında bilmek istiyorum.

Gelecek, gibi kelimeler kullanmaktan kaçının “asla” ve “her zaman” o korunan ve adam haline savunma kullanılamaz duygusal hızla yol açan. Erkek You “, demek sen, bu nedenle zaman eğilimindedir anlamıyla kelimeleri almak hiç çocuklar ve harcamak zaman bana, “Onlar demek ne düşünüyorsun tam olarak

8 Haziran 2011 Saat : 6:09

Erkekler Ve Kadınlar İletişim Kurma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed