Paylaş

En iyi sesli chat sitesi: Chatevi!


Paylaş

Sesli sohbet sitelerini ziyaret eden kullanıcıların genel profiline baktığımız zaman, karşımıza 20 yaş üstü kullanıcılar çıkacaktır. Bu kullanıcılar genç olduklarından dolayı klavye kullanmaktan pek hazzetmemekte, yavaş yazdıkları için karşı tarafın kendilerinden şikayetçi olmasından muzdariplerdir. Bu yüzden olsa gerek, sohbet sitesi müdavimleri yavaş yavaş sesli ve görüntülü sohbet odaları sağlayan internet siteleri üzerinden chat yapmaya başlamışlardır. Tıpkı bizim sitemizde de olduğu gibi. Konuştuğunuz kişi tam karşınızdaymış gibi rahatlıkla iletişim sağlayabilir, görüntünüzü karşı tarafa iletebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin gerçek kimliği hakkında önemli ipuçlarını elde etmenize olanak sağlayan bu imkan sayesinde sahte kullanıcıların önüne bir set çekilebildiği gibi, çok sağlıklı bir iletişim yöntemi de kurulmuş oluyor. Karşı tarafın hem sesini, hem de görüntüsünü bilgisayarınızda görmek oldukça büyük bir gelişme, değil mi ?

Artık sizler de çeşitli arkadaşlık sitelerine ücretli üyelik ödemesi yapmaktan sıkılmış, gerçek kullanıcıların oluşturduğu sohbet odalarını ziyaret ederek yeni dostluk ve arkadaşlıklar kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen sitenin üst kısmında bulunan sohbet odalarına giriş yazılı görsele tıklayın ve bu büyülü sohbet dünyasına ilk adımınızı atın. Daha sonra çeşitli kullanıcılarla sohbet etme imkanına kavuşabilir, görüntülü ve sesli olarak iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.

Giderek sosyalleşecek, yeni arkadaşlıklar edindikçe özgüveniniz yerine gelecek ve chatevi sitemizi de diğer arkadaşlarınıza tavsiye edeceksiniz. Herhangi bir olumsuz durumda sohbet odası yöneticileriyle iletişime geçebileceğiniz gibi, yazının hemen altında bulunan yorum formunu kullanarak da istek ve önerilerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Sitemizi geliştirmek için her gün canla başla çalışan editörlerimiz isteklerinizi inceleyecek, istekleriniz için sizlere şükranda bulunacaklardır. Haydi, daha fazla vakit kaybetmeden hemen sesli sohbet odalarımızı ziyaret edin! Farkı fark edecek, sitemizden çıkmamak isteyeceksiniz!

26 Ocak 2012 Saat : 12:56
  Chat

En iyi sesli chat sitesi: Chatevi! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed