Paylaş

En İyi Kas Geliştirme


Paylaş

Kas geliştirme popüler kas dergiler ve internet siteleri öğretme ne tamamen farklı olup, kesinlikle kişisel eğitmen veya vücut geliştirme arkadaş öğrenme ne uzaklaşması. Hatta yırtık almak, bina kas biliyordu düşünce her şey, sağlıklı ve kilo alımı da çelişiyor.

Herkes kaya gibi sert kas kütleleri olmasını istiyor, ama orada gerçekten pahalı olmadan bunu yapmak için bir yol takviyeleri , spor salonunda uzun saatler ya da fantezi ev jimnastik salonu ekipmanları? Tabii var. Her şeyden önce, bazı temel güvenlik kurallarını anlamak ve doğru kullanmayı öğrenmek gerekir. Bu bilgi ile donanmış olması kendinize yaralanma şansını azaltır.

Başlangıç, kas ağrıları çok daha hızlı kurtarmak ve hasarı gibi ciddi değildir. Ancak deneyim arttıkça, kas iterek daha fazla zarar. Çok daha zor, böylece onu kurtarmak için uzun zaman alır. Vücut geliştirme dünyasında acemi iseniz, deneyimli kas inşaatçılar göre farklı öncelikleri ve ihtiyaçları olacaktır.

Herhangi bir yeni karoserciler yapmanız gereken tek şey, geliştirmek ve daha sonra kendi planı ne isterseniz kasları karar egzersiz bu kasları için en iyi sonuçları elde etrafında, sadece kafanızda herhangi bir hedefleri olmadan çalışmaya başlamak, yakında çok başarılı almıyor olduğunu fark edeceksiniz.

Biri kas geliştirme programı, bir kaç hafta, hatta belki de, bir gecede sonuçları göremezsiniz olacağını başlattığınızda şeyleri hatırlamak için saklayın.

Vücutlarının üst karoserciler bugün olduğu şekilde inşa etmek için yıllarca hatta on yıllarca çalışma göz önünde bulundurun. Üzerinden kendiniz uygulamayın, yaralanmalar sadece hedeflerinize geri tutacaktır. Kas geliştirme değil profesyonel bir halterci ve vücut için gereklidir, fakat tüm insanlar için, hem kadınlar hem erkekler. ‘Kas yapı’ terimi sık sık, çoğu kişi tarafından yanlış anlaşılmaktadır.

19 Aralık 2011 Saat : 9:40

En İyi Kas Geliştirme Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed