Paylaş

Eee Pad Transformer Prime Türkiye’de Satışta


  • Anasayfa
  • Eee Pad Transformer Prime Türkiye’de Satışta
Paylaş

Bilgisayar teknolojileri konusunda dünyanın en büyük ve en bilinen firmalarından birisi olan ASUS, artık tablet teknolojileri konusunda da bir atılım yaparak adını duyurmaya karar verdi. Kısa zaman içerisinde bir atılım yapmayı amaçlayan firma, Eee Pad Transformer Prime adı altında muazzam özelliklere sahip yeni bir tablet bilgisayar modeli ile insanların karşısına çıktı. Tablet PC piyasasında yeni bir soluk olarak bu mükemmel cihaz, ilklerin ürünü olmayı da başardı.

Eee Pad Transformer Prime, dünyanın ilk 4 çekirdekli tablet bilgisayar modeli olarak tarihe geçti. ASUS firmasından yapılan açıklamada ürünün son derece kaliteli olduğu ve 4 çekirdekli olarak geliştirildiği hakkında bilgi verildi. Ülkemizde sadece 32 GB hafıza modeli olarak satışa sunulmuş olan bu mükemmel tablet teknolojisi, aynı zamanda 1 miniSD ve 1 MicroSD kart girişi özelliği ile de dikkatleri çekiyor. Arka yüzünde bulunan 8MP değerindeki muazzam kamerası ve HD video çekebilme özelliği, ürünün en çok ilgi gören ve diğer tablet modellerine göre farkını ortaya koyan diğer bir önemli kıstas olarak biliniyor. Bu mükemmel üründe HD video çekebildiğiniz gibi 1080p değerine kadar HD video’da izleyebilme şansına sahipsiniz. Hareket sensörü açısından muazzam olarak geliştirilen bu mükemmel ürün, kamera özellikleri ile de diğer tablet modellerine kıyasla fark atmıştır. Apple iPad için ciddi bir rakip olarak görülen bu ürün, satış raflarındaki yerini aldı.

Sizlerde seçkin teknoloji ürünü satış firmalarından bu mükemmel tablet bilgisayar modelini satın alabilirsiniz. Ürün, Android 3.1 işletim sistemine sahip bir şekilde geliştirilmiştir. Son dönemlerin en iyi mobil işletim sistemi ile güçlendirilen bu mükemmel cihaz, ilerleyen dönemlerde Apple firması için büyük bir rakip…

11 Ocak 2012 Saat : 11:45
  Genel

Eee Pad Transformer Prime Türkiye’de Satışta Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed