Paylaş

Dijital Teknoloji Telefon İle Sohbet


Paylaş

En müşterilerin teknolojiye kolayca erişebilirsiniz. Çoğu zaten bir telefon var, biraz var iki veya daha fazla. Bu yüzden, “dijital bölünme” ve hiçbir yazılım ile hiçbir sorun indirmek veya yapılandırın. Birçok telefonda aynı şekilde çalışır; hiç senin patron bir PC veya Mac veya ne kullanabilir ne işletim sistemi sürümü, sohbet var olup olmadığı konusunda endişeye gerek yok.

Kütüphaneler yerine teknoloji var. Hiçbir yazılım veya donanım satın almak, indirmek veya yapılandırmak için hiçbir şey. Sadece arkanıza yaslanın ve sofistike çağrı merkezlerinde koymak diğer kütüphaneler ile işbirliği, ülke çapında ya da dünya çapında projeler, kurmak isterseniz ya da evden personel iş var aramaları, Tabii ki içeri bekleyin, sonra insanların sayısını bildirin , muhtemelen bazı ek telekomünikasyon altyapısına yatırım gerekecek. Bununla birlikte, son birkaç yıl içinde kullanmak için denedim sohbet ve Web işbirliği yazılım çağrı merkezi ve buna bağlı iletişim araçları de var, çünkü senin gelişmiş telefon sistemi muhtemelen, çok iyi çalışacak bazı yılı için sistem dinlenmişti aksine.

Soruları çok daha hızlı yanıt verilebilir. ticari Çağrı merkezlerinde çalışmalar aynı soruyu hakkında o sohbette olduğu gibi telefon üzerinden cevap sürece yarısını aldığını göstermektedir. referans çalışma için benzer bir araştırma da farklı olurdu şüphelenmek için bir neden, ama yine de vardır.

Telefon – Peki, gerçekten bizim uzaktan patronlara hizmet hakkında endişeniz varsa, belki biz zaten bir teknoloji de biraz daha yakından bakmak gerekir. Yeni ve seksi olmayabilir, ama çalışır ve bir mesafede referans hizmet veren bir denenmiş ve gerçek bir yöntemdir – Web bile.

29 Mart 2011 Saat : 12:59

Dijital Teknoloji Telefon İle Sohbet Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed