Paylaş

Değişik Düğün Fikirleri


Paylaş

Yeni evlenecek olan insanlar düğünlerin benzersiz olmasını isterler. Bu konumuzda değişik düğün fikirlerimizi paylaşalım. Sizinde aklınıza değişik düğün fikirleriniz varsa bu konu altında yorumlar ile paylaşabilirsiniz.

Şimdi önümüzdeki kış ve sonbahar renkleri, her şeyi o kadar güzel görünüyor yaptı. Kış beyaz sahne ile romantik bir sezon olduğunu ve evlenmek için en uygun zaman olacaktır. Birçok gelinler Kasım ya da Aralık ayında evlenmek için seçin. Kasım ve Aralık aylarında düğünler en iyi zaman olarak kabul edilir.

Düğün için birçok davetler geleneksel olarak beyaz veya kırık beyaz olmasına rağmen, düğün kırtasiye kart neredeyse herhangi bir renk kullanmak son derece kabul edilebilir. Açık mavi, mavi gökyüzü kış ile ilişkili temsil edebilir . Kırmızılar ve yeşiller Noel düğün tarihi yakınlık göstermek yardımcı olabilir. Derin kırmızılar, turuncular ve yeşiller genellikle etrafında bir düğün ile ilişkili renkler tatil Şükran.

Düğün davetiyeleri kış temasını temsil etmek için başka bir yolu kar filigran düğün kırtasiye ekledi. Ince bir tasarım olarak neredeyse her kış düğün temaya kar tanesi filigran ekleyebilirsiniz. Snowflake filigran düğün için kış teması misafir hatırlatmak için çok ince bir yolu olabilir.

Daha belirgin görüntüler tercih ediyorsanız, önceden tasarlanmış kış sahneleri ile basılmış davetiyeler seçebilirsiniz. Düşen kar, kış tatilleri ile ilgili yaprakları ve geleneksel görüntüleri için karmaşık kar taneleri, önceden tasarlanmış davetiyeler uyan herhangi bir arzusu bulabilirsiniz. Birçok davet tasarımcılar, düğün davetiyeleri, RSVP kartları ile tutarlı bir tema kullanmak, böylece, kış ile ilgili kırtasiye tüm hatları geliştirdik.

Kış manzara esinlenerek, kış tema düğün davetiyeleri, ana kış renkleri özelliği . Beyazlar, kırmızılar, yeşiller ve siyahların itibaren kış, kar, çam gibi unsurları , ağaç, erik blum mükemmeli sunmak için kış düğün davetiyeleri .

Klasik tasarımları ve kış düğün ilham davetiyeleri kış düğün için mükemmel bir tamamlayıcı sağlayan modern, çağdaş stilleri geniş bir yelpazesi vardır. Ve herhangi bir renk, Internet’ten gelen tüm düğün davetiyeleri kişiselleştirilmiş olabilir, bu yüzden senin gelişini düğün için düğün davetiyesi bulmak için emin olabilirsiniz.

5 Kasım 2011 Saat : 8:56
  Genel

Değişik Düğün Fikirleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed