Paylaş

Cildinizi Yağlı Tutmanın Yolları


Paylaş

Cildinizi yağlı tutmak için neler yapmak gerekir. Bitkisel olarak yabancı kaynaklardan alınan bilgileri sizler ile paylaşıyoruz. Dünyada kozmatik çok büyük bir pazar payına sahip bayanların en çok harcama yaptıkları sektörlerin başında gelir ve yine kozmatik ürünlerinde en çok cilt bakımı ürünleri satılmaktadır.

Cildin kendini nemli tutmak için mümkün olmakla birlikte, yüzey tabakalarının her zaman yumuşak ve nemli tutmak için ek organik cilt bakım gerekiyor. Organik cilt nemlendiriciler korumak ve deri mikroorganizmaların gelişmesini ve büyümesini engelleyen sağ sebum korumaya yardımcı olurken kuruma, çatlama ve yüzey tabakaları tutmak yardımcı olur. Sebum hacmi mevsimlere göre değişebilir, cildinizi nemli ve sağlıklı tutmak için ek nemlendiriciler gereken ana nedenidir.

Mısır rezene, biberiye ve nane yüz kremi ile hücre yenileyici fonksiyonları biraz gerçekleştirmenize yardımcı olurken doğal olarak güneşin zararlı etkilerine karşı yüzey tabakaları korumak için çuha çiçeği yağı ve shea yağı içeren bir organik cilt bakım nemlendirici. Çuha çiçeği yağı, çuha çiçeği tohumdan egzama ve tedavi için kullanabileceğiniz bir özüdür dermatit . Çuha çiçeği yağı, deri döküntüleri, kızarıklık ya da ölçekleme tedavisinde etkilidir

Dışarı organik cilt bakım ürünleri için alışveriş yaparken bir tekniği kullanabilirsiniz maddeleri okuyun. Her zaman etiketi ve ürün muhtemelen seçsin maddeleri okuyun. Cilt bakımı çabalarını en üst düzeye çıkarmak için her madde fonksiyonlarını bilmek çok önemlidir.

Cilt bakımı satın ne olursa olsun ve ne kadar pahalı satın aldığınız ürünler değildir. Aslında, kozmetik ve cilt bakım ürünleri cildinize etkileri hakkında bilgi. Hiç kimse bu dünyada sadece marka isimleri seçmek için yanıt belirli bir tip cilt vardır. Eğer cildinizin durumunu iyileştirmek istiyorsanız, gizli güzellik products.Uncover kullanımı ve organik cilt bakım ürün ve malzemeyi en iyi sonuçlar için dikkat çekmek. Bir teknik ürünün yanı sıra geçmişte tüketicilerin ürün hakkında söylediklerini bildiği gibi maddeler cildiniz için getirebilir faydaları hakkında biraz araştırma yapmaktır.

13 Kasım 2011 Saat : 11:59

Cildinizi Yağlı Tutmanın Yolları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed