Paylaş

Cheat Engine nedir.?


Paylaş

Cheat Engine nedir.?, Bir oyun yazılımıdır maksimum bir oyun ile bir olup Bul örneğin çok oynatmayı deneyin kolay, açık olarak daha kolay bir veya kaynak zorlaştırmaya bunları yapabilirsiniz bunu değiştirerek oyun ile yardımcı tasarlanan araç, şu an tercihinize uygulamalar ve hatta normal oyunlar ayıklama içeren diğer yararlı araçlar için yardımcı olur.

Hemen bir oyun içinde kullanılan ve bunları değiştirmenize izin değişkenler için taramak için bir bellek tarayıcı ile geliyor, ama aynı zamanda bir debugger, disassembler’a, montajcı, speedhack, eğitmen makinesi, direkt 3D manipülasyon araçları, sistem kontrol araçları ve daha geliyor.

kullanıcıları için yeni bir öğretici geçmesi önerilir (gelir ile bir Cheat Engine yapabilirsiniz) yükledikten sonra liste programları bulmak içinde ve en az kullanımını temel bir anlayış için 5. adımı ulaşmak Cheat Engine

O “Başlangıç ​​Değer Bilinmeyen olarak” gibi çeşitli seçenekleri geniş bir kullanıcı için arama değerleri girişi Değer taramalar “.” Azalmış Cheat Engine da olabilir oluşturma kendi olmaksızın tek başına onların üzerinde fonksiyon eğitmenleri Cheat Engine . Cheat Engine görüntüleyebilirsiniz da bir sürecin demonte bellek ve, sağlık sonsuz avantajları gibi kullanıcı değişikliklere vermek zaman ya da mühimmat. O da yapılandırma ve bazı gelişmiş çıkış / var, araçlar manipülasyon Direct3D bazı yakınlaştırmak görmek aracılığıyla duvarlar, izin yapmanıza olanak sağlar Cheat Engine ekran merkezinin içine doku aldığın belli etmek için fareyi hareket ettirin. Bu aimbots oluşturmak için kullanılan yaygın.

6 Nisan 2011 Saat : 4:50
  Genel

Cheat Engine nedir.? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed