Paylaş

Chatroulette sohbet odası


Paylaş

Bugun yine ilginç bir sohbet sitesini sizlere tanıtacağız evet sitenin isimi ”Chatroulette” Türkiye de eminim çok kişi bu siteden daha habersiz işte bizde tam burada bu sitenin nasıl bi formatı olduğunu sizlere anlatacağız. Derleyip topladığımız bu konu umarım Chat Roulette tanımında faydalı olacaktır.

Chatroulette yaygın bir web kamerası yapılan bir konuşma kullanan farklı yabancılarla çifti amaçlayan bir web sitesi türü . Chatroulette kesinlikle web sitesi olduğundan katılmalıdır, mesafe ve yerlere ilişkin sınır tanımaz amacına uygun olarak, bu tutmalı. Bu temelde, aslında bu web sitesi katılmak ve genellikle orada bulunabilir farklı etkinlikler ile birlikte katılmak üzere ayrıcalığına sahip diğer kısmı bazı gezegenin üzerinde yaşayan herkesin anlamına gelir. site çevresinde kişinin katılmasıyla birlikte , hemen genellikle, video, ses yolu, ve metinlerin yapılabilir çevrimiçi sohbet ile başlayan çeşitli etkinlikler yer . Sohbet olasılıkla rasgele açıklanacak diğer ziyaretçiler için ne yapmak olacak. Chat roulette, onlarca yıllık bir kullanıcı için zaman için bir insan bağlantı terk etmek seçebilirsiniz çevrimiçi kalmanızı ve sohbet olabilir saymak gerekmez

Tarayıcı tabanlı sohbet, canlı görüntülü sohbet oturumu karşılaşmaya bir uygulamayı indirmek gerekir. Iyi yetişmiş bir internet sitesi, tamamen tarayıcı kurulmuş bir hizmet, istihdam sağlayacak Chatroulette aslında yalnız tarayıcınızın üreterek sunmak için her şeyi tam olarak yararlanmak için uygun olduğu anlamına gelir. Hiç şüphesiz kişisel bilgisayardan giriş sağlar çünkü bu tekniği ile çalışan muazzam alkışlanan nedenle ciddi esas olarak.

Hiçbir maliyet, tamamen ücretsiz, tamamen ücretsiz: Eğer onpar gps ile bu çalışma için servis ücretleri gelir, aslında bir haksız kazanç üretiyor. Düzenli internet sitesinde temel kazanımları ile son derece kendi mükemmel bir fon miktarı yapar birine kayıt olmak size gelir hiç bitmeyecekmiş.

Bu şans parçası yakalama gibi görünüyor Chatroulette sohbet odası , dünyanın farklı yerlerinde birçok farklı insanlar tanımak için ayrıcalık sağlar . Yüksek Chatroulette sadece gerçekten görmek hazırlanacak yok ki çok farklı durumlar olabilir . Örneğin diyelim ki, olabilecek korkunç sürekli etrafında dans maskeleri, sahte bıçak yaraları ile kanlı bir adam, ya da belki de sizi öldürmek isteyen bir adam bir parçası almak için bir fırsat . Bu gerçekten kötü ve beklenmedik şeyler yapıyor insanlar görmeye zihninizi darbe olabilir. Zaten alışık oldukları düşünüyorsanız Ve bu ne gördüğünüzü , kendinizi başkalarına genellikle çok insanın aklını başından alır konularda yapıyor bulmak gerekir.

21 Eylül 2011 Saat : 6:29

Chatroulette sohbet odası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed