Paylaş

ChatRoulette Sohbet Kullanıcıları


Paylaş

Hepimiz en çok tavsiye edilen güzel, yararlı, mantıklı tavsiyelerde bulunmak hakkında daha eğlenceli okuyucuları hakkında daha fazla olup, bazen bu iki şey chat var olabilir, güzel, ama buna inanmak ya da biliyoruz. Önerileri sütunlar sadece prim ve iffet taslayan acı teyzeler etki gerçekçi, aşağı ve kirli gerçek tartışma cevaplar vererek olmaktan gitti. Okuyucular ve yazarlar hem de beklentileri ve ahlak değişiyor ve bazı gerçekten iyi makaleler bulunuyor.

Küçük bir röntgenci iseniz, ozaman mükemmel bir okuma tavsiye sütun vardır. alternatif gazete tüm meraklı iseniz, o zaman bu eğilimin bir seks tavsiye sütun yazar Dan Savage, aslanın olduğunu biliyorum “Vahşi Aşk” Onun sütun “Stranger” ve sendikasyon yürütüyor artık neredeyse yirmi yıl boyunca diğer yayınlar ve iyi bir nedenle o komik, garip seks-pozitif genellikle tahıl aykırı tavsiye (örneğin, bazı durumlarda hile savunan ve garip fetişler kutluyor) verir ve okuyucular başka şımartmak olamayacağını seyrekler tatmin , özellikle de Chat Roulette de”Çıplak kalın” Görebilirsiniz.Bana güvenin.

2010 yılında, Chat roulette sahneye ilk kez o yıllarda çıktı Filtreleme sohbet ortağı doğru yolda açıkça, ancak bu pervs ile başa çıkmak için bir yer vardı bana ne önlemler belirgin değildi, ama dil-öğrenme kalabalığın içine biraz daha kolay olacağını umut ediyorum Chatroulette daha edep övücü sözler söyledi.

Sosyal görüntülü sohbet anonim bir kez, milyonlarca video sohbet eden, devrimci site Chatroulette popüler yaptı. Ne yazık ki bu itiraz ile çevrimiçi sohbet eden Web cam görünümünde ne olursa olsun gördüğünüz gibi, bazı risk gelir. Giderek bu sizinle rahat olabilir biraz daha fazla maruz olmak demektir. Chatroulette önemsiz maruz kalmadan kullanıcının anonim tutar bir atılım yüz-yüze görüntülü sohbet sitesi.”Sadece tanıştığınız kişinin dünyaya bakmak mümkün ilginç olsa da, ne demek istediğimi biliyorum, beklediğinden çok daha fazla maruz kalacağı potansiyel kalkıyor,” İhtiyacınız olan tek şey, bilgisayarınızı ve Adobe Flash Player yüklü bağlı bir Web kamerası. Siteye girdikten sonra, ilk  yazılım yüzünüzü için kamera ve sonra aramalar tanır. Kilitler sonra ekranda oval yüz, sonra siteye girin ve başkalarıyla sohbet edebilirsiniz.

9 Eylül 2011 Saat : 8:00
  Chat

ChatRoulette Sohbet Kullanıcıları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed