Paylaş

Chat yapmanın adresi


Paylaş

Sesli chat sitelerine üye olan insanlar, dünyanın her köşesinden farklı insanlarla tanışma fiilini o kadar basit bir yöntemle gerçekleştirebiliyorlar ki; bu duruma şaşmamak elde değil. Bilgisayarlarına kurdukları speaky chat adındaki ufak bir yazılım sayesinde kamera ve mikrofonu internet tarayıcılarında da kullanabilir hale geldikten sonra, ziyaret ettikleri sesli ve kameralı chat sitesine üye olup birbirinden farklı onlarca, belki de yüzlerce sohbet odasından istedikleri herhangi birisini ziyaret ederek sınırsız ve ücretsiz bir şekilde yeni yeni insanlarla tanışmaya ve kaynaşmaya başlayabiliyorlar. Asosyalliği bu şekilde yenmeye çalışan, yeni insanlarla tanışıp çevresini genişletmek isteyen, reel hayatta bulamadığı dostluk ve arkadaşlık ortamını sanal alemde aramaya kalkan insanlar çoğu zaman bu işi hakkıyla başarıyorlar da.

Piyasada chat ve sesli kameralı görüşme sitelerine olan talebin giderek arttığının farkında olan web sitesi yapımcıları, bu talebi karşılamak adına ortaya birbirinden farklı siteler koydular. Arama motoru sonuçları arasında kullanıcıların kaybolmasına sebebiyet veren bu durum, kaliteli sağlam ve güvenilir chat sitelerine olan ihtiyacı da beraberinde getirdi. Sektörde ve piyasada bulunan bu boşluğu doldurmak adına yayın hayatına atılan ve yayında olduğu sürece boyunca kullanıcı memnuniyeti politikasından kesinlikle taviz vermemeye çalışan chatevi; siz değerli kullanıcıları için 7 gün 24 saat açık konumdadır. Başka hiçbir siteye prim vermeden, emek hırsızı sitelerin güç kazanmasını sağlamamak adına sizler de sitemizi sık kullanılanlarınıza ekleyebilir, kolayca sitemize erişim sağlayabilirsiniz.

Evet, sizler de sesli chat yapmanın o eşsiz hazzını yakalamak ve yeni insanlarla arkadaşlık, dostluk kurmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen sitemizin sesli chat paneline üye olun ve bu harika dünyanın kapılarını aralamaya başlayın. Şimdiden iyi sohbetler diler, kuralları ihlal etmediğiniz için teşekkür ederiz.

16 Şubat 2012 Saat : 9:40

Chat yapmanın adresi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed