Paylaş

Chat Sitesinde Kızlar İle İlişki Kurma


Paylaş

Biriyle bir chat, sohbet başlatmak istediğinizde ilk mesaj çok önemli bir şey. Genel olarak, bu anı keyifli bir zaman yapmak için gerekli olan ve her zaman pozitif olarak kalır ve baştan sona gülümseyerek olmalıdır.

Kadın ile bir sesli chat sırasında, örneğin, spor bahsediyoruz vücudunuzu bakım ona gösterebilirsiniz. Her zaman bir kişi değil, formda kalmak isteyen bir adam, üst üste üç litre bira alabilirsiniz önünüzde olması güzel. Ancak, kadın, spor gibi değil magazin veya müzik gibi eğlenceli bayanların ilgi çekeceği konular bulmalısınız.

Seyahat, size dünyanın görmekten keyif alıyorum çünkü konuşmanın iyi bir konu ve daha spesifik konuları tartışmak ve önünüzde olan kişi gerçekten tanımak için mümkün olacaktır. Buna ek olarak, her zaman harika bir yerlere geziler hatırlamak güzel. , Eski eşi veya eski eşi birlikte gitti gezileri tartışmak istemezsiniz. O sormuyor, özellikle bu noktada kaçamak kalın.

Kültür konuşma başlayanlar için iyi bir konudur. Bir sanat aşığı iseniz, her zaman bu tartışabilirsiniz, ama bu onun / onun bir şey olmadığını görürseniz, bu konu hakkında konuşuyorduk durdurmak. Buna ek olarak, hobileri hakkında da konuşabilir ve sesli chat yaparak eğlenebilirsiniz.

Projeleri ya da geleceği hakkında konuşun. Rüya yasak olmadığından, biraz gerçeklik süslemektedir. Örneğin, kar motosikleti ile Kanada geçmek istiyorum, ya da tüplü dalış için Kızıldeniz’e gitmek için bir plan? Veya daha az cesaretle, belki Çince öğrenmek veya Paris Maratonu çalıştırmak istiyorum? Her neyse, diğerleri için önünde hala rüyalar tam bir baş iddialı bir kişi görmek için her zaman güzel. O bıkmak için çok fırsat olmayacak diyor ve orada puan oldukça iyi bir nokta.

Zemin tekeline kalkmayın. Konuşkan bir tür varsa, kendinizi kontrol etmek için deneyin. İlk bakışta, inisiyatif alan biriyle bir kız için ilginç olabilir, ama bir saat sonra, hızlı bir monolog duymak için can sıkıcı olabilir. Belki de gerçekten tutkularınızı umurunda insanlara rastlamak için fırsat olmadı.

Kaçınılması gereken konular arasında, eski aşıkların konuyu ilk sırada geliyor. Sadece boşanmış ve acı var. Ilk tarih bu konuda konuşmaya gerek yok. Ayrıca, bu tür siyaset gibi hassas konulara girmeyeceğim. Aynı siyasi fikirlerini paylaşmak olmadığı gerçeğine rağmen evli olan birçok çiftler, ama yine de, size hizmet eden ve bugüne kadar hızlı bir şekilde sona erdirmek bir çatışma konusudur.

Son olarak, her zaman negatif olarak değil: sadece para cezası almış, park etmek için mücadele, sigara biterse, sunucu gelecek yavaş, filan filan kişi next door sizi rahatsız eden bir koku, yağmur yağıyor . Tüm bu şeyler söylemek gerekmez.

 

23 Ekim 2011 Saat : 2:12
  Chat- Genel

Chat Sitesinde Kızlar İle İlişki Kurma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed