Paylaş

Chat İle Facebook Arkadaşlık Sistemi


Paylaş

Sadece bizim Sosyal Chat uygulama upgrade ettik ve size tüm online facebook arkadaşlarınızla özgürce chat edebilir, yeni bir sekme yarattı!

Bir kez onlar sekmesini tıklatın, kullanıcılar online facebook arkadaş listesini görmek ve onları sohbete davet ediyoruz. Web uygulaması da, üzerinden kullanıcıların arama ve onlar ile chat ilgilenen arkadaşlar bulmak özel bir arama var.

Diğer özellikleri IM yükseltme içerir tanıtıyor facebook:

Bir uygulama doğrudan kullanıcının facebook daveti yayınlayacağız butonu tüm davet.
Bu adresinin kullanıcı mesajları site sayfasına link sohbet özelliğini ilk kez dahil edilecektir. Bu facebook kullanıcılarının mesaj gönderilen nerede olduğunu görmeleri ve sitenizi ziyaret sağlayacaktır.
Durumu kontrol. Kullanıcıların yeşil çevrimiçi durumu ve çevrimdışı bir durum arasında seçim yapabilirsiniz.
Eğer bir sohbet penceresi en aza indirebilirsiniz sizin araç çubuğunda küçük bir sekme olarak kaydedilir. Onlar geri istedikleri zaman chat alabilirsiniz anlamı, sitenizin farklı sayfalar arasında statik ve mevcut kullanıcı göz olarak kalacaktır.

Bu size sitenize entegre facebook ve sosyal ağ ile sitenizin iletişime yardımcı tanıtacağız uygulamalar bir dizi parçasıdır.

Bu kullanıcıların sitenizde daha uzun süre ve paylaşmak arkadaşlarıyla birlikte içerik daha kalır, yani sitenizin en popüler facebook özelliklerinden biri bağlanır. Bu web sitenize bir sosyal merkez yapar düşük hemen çıkma oranları ve trafik artışına yol açacaktır.

Bu yüzden, bu yeni IM kontrol ve bize bu konuda ne düşünüyorsun bildirin.

30 Mart 2011 Saat : 6:57

Chat İle Facebook Arkadaşlık Sistemi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed