Paylaş

Chat Hakkında Yenilikler


Paylaş

Aşağıda listelenmiştir chat hakkında çok daha fazla anlama yeteneğine sahip bir internet deneyimi sohbet bu yöntem ile ilgili bazı basit açıklamalar başlamıştır almak istediğiniz şeyler. Genel olarak, herkes sohbet web kamerası gerçekleştirmek için iki yöntem vardır.

1. Ses iletişimi için seçenekleri ile
2. Anında sms stratejisi ile

Sohbet için ses seçimi video chat kullanımı ile çalışıyorsanız, bu kişi ile iletişim ekibi tarafından bizzat konuşulan kelime duymak mümkün fırsatı sunacak. Çok teması olan herkes aynı anda web kamerası yoluyla kendini keşfetmek. Gibi, birey, diğer yandan ek olarak işitir. Şimdi metin mesajları hakkında konuşmak çalışırken, sadece mesajları yazın ve onlar ekranda görünür. Bu tür ses yolu olarak, ayrıca, birbirini aynı anda görebilirsiniz.

Bilgisayar – Windows Vista veya Microsoft Windows XP gibi en son sürümü ile birlikte bir bilgisayar isteyeceksiniz. Şu anda bir eski sürümüne sahip olabilir zaman, her zaman bu tür yeni bir iletişim mümkün olduğunu unutmayın.

Chat, görüntülü sohbet denir. Kameralı sohbet etmek olmak bu sohbetten şu anda sosyal ve flört ağ sahneleri alanında sıcak malzeme ile birlikte en revaçta olarak lanse. Kendi evinizin ayrılmadan chat ve diğer bireylerin on line bağlamak için kullanışlı bir yol bir. Canlı, mesajlar gibi diğer seçenekleri iletişim yakında hemen teslim olduğu için.

7 Aralık 2011 Saat : 7:14
  Chat- Genel

Chat Hakkında Yenilikler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed