Paylaş

Chat Evi Özellikleri Ve Tanıtımı


Paylaş

Chatevi her zaman yetenekli insanlar bizim büyüyen kadrosu katılmak için arıyor. Biz, motive, sosyal nitelikli ve müşteri sunucu fikirli insanlar arıyoruz.

Biz kameralı chat sunucu teknisyenleri, programlama, web tüm faaliyet alanlarında birçok farklı pozisyonlar ve satış personeli var.

SEO Bilgisi Chatevi.Com web SEO hizmeti için sunmaktadır. Biz ve sıralama motoru arama kazanıyor şurada daha deneyimli arıyoruz kim web sitesi değil, sadece içerik ile olan tanıdık, ama nasıl bir web sitesi hazırladık olabilir.

Paraya Websiteleri : büyüdükçe kameralı chat, biz, web siteleri kazanç deneyimli insanlar arayan ve hedef ticaret yapma onlara değerli bir e. Beceriler vb), reklamlar, site promosyon, reklam ve Ortaklıklar (banner içermelidir aşinalık ile bağlı programlar

Sunucu Teknisyenler : Bizim sunucu işlemlerini şirket bizim çekirdek vardır de. Sunucu teknisyenler de dahil olmak üzere, platformlar çok birlikte olmak tanıdık gerek bizim iki Windows ana OS, Linux ve. Başvuru hizmetleri yeni sağlama ve teçhizatları, sorun giderme konuları donanım olmalıdır deneyimi ve yazılım.

Yukarıda belirtilen alanlara ek olarak, Chat evi yetenekli ve başarılı satış kişiler arıyor. Sunduğumuz ürünlerle aşina olmalıdır ilişkili Satış yanı sıra müşterilerine teknik bilgi iletişim kurabilmek.

13 Mayıs 2011 Saat : 1:24

Chat Evi Özellikleri Ve Tanıtımı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed