Paylaş

Canlı ve Sesli Sohbeti İnternette Doyasıya Yaşayın


Paylaş

Sohbet kültürünün milli açımızdan değerleri çok büyük. İnsanların huzur bulduğu ve konuşulmaya doyulmayan sohbet ortamlarında kendimizi geliştirmemiz tecrübelerimize tecrübe katmamızda söz konusudur. Sohbetlerde kişiler herhangi bir konu üzerinden diğer kişilere çeşitli bilgiler aktarır ve çeşitli olaylar tecrübe edinmesi gereken konular konuşulur.

Fakat bu tür ortamları her zaman bulamıyor yada her zaman yaratamıyor olabiliriz. İşte burada devreye internette yüzlerce sayıda bulacağınız canlı chat ve görüntülü, sesli chat odaları giriyor. Bu tür sitelerde tıpkı canlı sohbet eder gibi farklı ortamlardan farklı insanlarla çeşitli sohbetler yapabilirsiniz.

Yeni insanlar tanıyabilirsiniz, chat odaları kiralıyabilirsiniz, görüntülü chat yapabilirsiniz, sesli ve görüntülü chat yapabilirsiniz. Bunun gibi bir çok özellik sitelerde mevcut durumdadır. Fakat gerçek hayatta olduğu gibi sanal chatlerin yapıldığı bu ortamlarda dolandırıcılar ve kötü niyetli şahıslar bulunabilir. Bunları engellemek için güvenilir chat sitelerini tercih etmelisiniz. Chatevi.com çeşitli özelliklerde chat yapabilmeniz için en iyi sitelerin başında gelir.

chatevi.com sitesinde sadece kameralı chat, görüntülü chat veya sesli chat gibi özellikler bulunmayıp aynı zamanda hoşunuza gidebilecek tarzda yazılarda bulabilirsiniz. Kendinizi sohbetlerden mahrum bırakmayın farklı insanlar tanıyabilir, farklı konular konuşabilirsiniz. Yapmak istediğiniz veya çalışmak istediğiniz bir iş, ev tutmak istediğiniz bir bölge yada almak istediğiniz bir araç hakkında aynı işi yapan yada aynı bölgede oturan insanlardan tecrübe edinebilirsiniz.

Kameralı sohbet ile görüşmek istediğiniz şahıslarla görüşebilirsiniz, sesli chat ile tıpkı telefonda konuştuğunuz gibi konuşabilirsiniz yada görüntülü chat ile kişide webcam bulunuyorsa karşılıklı açıp konuşabilirsiniz. Bu sayede insanlarla daha fazla etkileşim içerisinde olur, yabancılık çekmessiniz.

2 Ocak 2012 Saat : 4:44

Canlı ve Sesli Sohbeti İnternette Doyasıya Yaşayın Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed