Paylaş

Canaydın ölmeseydi rüyasında göremezdi!


Paylaş

Özhan Canaydın’ı anma organizasyonunda konuşan Faruk Süren, “Bizim başarılarımız tesadüf değil. Asıl tesadüf Polat’ın başkanlığıdır. Canaydın ölmeseydi rüyasında bile göremezdi” dedi.

Galatasaray-Canaydın ölmeseydi rüyasında göremezdi!

Galatasaray Kulübü’nde 3 dönem başkanlık yapan Özhan Canaydın’ın hayatını kaybetmesinden yaklaşık 8 ay sonra anıldı. Sarı-Kırmızılı kulübün Divan Kurulu üyelerinden Yılmaz Tokuz tarafından Caddebostan’da bulunan Büyük Kulüp’te gerçekleştirilen Canaydın’ı anma organizasyonuna, camianın önde gelen isimleri katıldı. Yaklaşık 80 kişinin yer aldığı gecede, eski başkanlardan Faruk Süren, eski yöneticiler Ali Dürüst, Cengiz Özyalçın, Semih Haznedaroğlu, Abdürrahim Albayrak, Ahmet Dedehayır, Mehmet Bilen, Özhan Canaydın’ın oğlu Murat Canaydın, yönetimden yakın zamanda istifa eden Cemal Özgörkey, Galatasaray takımının eski futbolcusu ve teknik direktörü Bülent Korkmaz ile bir dönem kulübün bir bölüm hissesini elinde bulunduran, iş adamı Ünal Aysal dikkat çeken isimlerdendi.

FANATİK’teki sözlerini yineledi

Daha çok muhalif isimlerin katıldığı organizasyonda Canaydın’ın görüntülerinden oluşan sinevizyon gösterileri yapıldı. Gecede söz alan isimlerden en çarpıcı açıklamaları yapan ise Faruk Süren oldu. Polat’ın, UEFA Kupası’nın tesadüfen kazanıldığını vurgulayan sözlerine oldukça sinirlenen Süren, FANATİK Gazetesi’ndeki açıklamalarının bir benzerini kürsüde yineledi. Süren’in, “Adnan Polat, bizim UEFA şampiyonluğumuzu tesadüf olarak nitelendirecek laflar sarf etmiş. Biz 4-5 senelik bir çalışma sonucunda takımı, UEFA Kupası şampiyonu yapmayı başardık. Buna tesadüf denemez. Esas rahmetli başkan Özhan Canaydın hayatını kaybetmeseydi, Adnan Polat, Galatasaray Başkanlığı’nı rüyasında bile göremezdi” açıklamasını yaptığı bildirildi.

‘Konuşmasına anlam veremedim’

Bu kulübün başkanının bu şekilde konuşmasına anlam veremediğini dile getiren Faruk Süren, “Bizim kazandığımız başarılarla ilgili yorumları son derece yanlış. Asıl onun başkanlığı, tesadüftür” dediği öğrenildi. Süren’in bu sözleri sonrasında katılımcıların kendisini uzun süre alkışladıkları ifade edildi.

3 Aralık 2010 Saat : 12:39

Canaydın ölmeseydi rüyasında göremezdi! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed