Paylaş

Blog yazarak para kazanma


Paylaş

Nakit para koymak için gerekli olmadan internet üzerinden para kazanabilirmiyim? Bu sorunun cevabı ne için umut: evet, bu başarılabilir. Temel olarak, hiçbir ücret ödemeden çeşitli blog platformları tercih ve bunlardan biri ile bir hesap yapmak ve online dünyaya gelir üretmek için blog yazmaya başlayacağız. Herkes maliyeti blog platformları ile kayıt yaptırabilirler. Çoğu blogunuza dahili araçlar ile başarılı bir şekilde kurmak ve yönetmek için size yardımcı olacaktır, iyi parçası.

Olduğundan iyice kaybı riski ile karşı karşıya değildir, bu nedenle, webblog başlatmak için bloglama platformlar yararlanmak için ücretsiz maliyet. Örneğin Blogger.com için blogu platformları bir dizi kenar Google bu web günlüklerinde sık sık güven ve indeks içine onları koymak.

Genellikle, blog ile para kazanmak için fikir çok trafik sürüş potansiyelini artırmak için, taze ve yardımsever içerik göndermek için. Daha sonra gelir getirici size yardımcı olmak için bu trafik yararlanabilirler. Bloglama gelen Gelir getirici hızlı gelip gidiyor değil, gelir getirmek için bazı zamanlar için çalışmak gerekir.

Blog sitenizden gelir elde etmek hakkında konuşan, birincil seçenek elbette Google Adsense olacaktır. AdSense ile başlamak için, ilk önce bir AdSense hesabı almak için AdSense ekibine blogunuza sunmalıdır. Teslim incelenir ve yetkili edildikten sonra, reklamların ve blog sitesi üzerinden canlı koyun. AdSense reklam günlüğünüze gösterilen olurdu çünkü, tüm tıklama başına ödeme programı yoluyla zenginlik yaratmak için hazırız.

Ayrıca, bağlı şirketleri ile blog sitesi bağlı mal / hizmet pazar kaydolarak yolu kar oluşturabilir . İnternet kullanıcıları genelde blog sitesi ürün yorumu koyarsanız önerilen mal veya hizmet satın alacak bir sonucu olarak hoş bir olasılık var, bir sürü blog yayıncıları tarafından yazılı değerlendirme sayısı. Herkes öneri takip ve bağlı ürün satın alırsa, ortaklık komisyonu kazanç olacaktır. Nasıl evde para kazanmak , blog pazarlama ile .

31 Temmuz 2011 Saat : 9:26
  Genel

Blog yazarak para kazanma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed