Paylaş

Blog Chat Odası


Paylaş

Biz, çeşitli özellikleri ve web siteleri ve bloglar birçok içeriğini eklemek, bu nedenle, web sitenize sohbet odası eklemenize izin verir. Bugün gibi, bir blog veya web sitesi ücretsiz bir chat odası eklemek için çeşitli nedenleri olabilir, birkaç kişi, web siteleri sohbet ziyade Yahoo Chat sohbet ve yeni arkadaşları bulmak için tercih Paltalk sohbet etc.Another nedenle ziyaretçi dönen almak için düzenli blogu. Bir sohbet odası web sitenize ekleyerek, sürekli kullanıcılar ve site her gün daha fazla trafik alacak.

Şimdi, soru programlama bilgisine sahip olmadan kolayca ve birkaç dakika içinde bir blog veya web sitesi ücretsiz sohbet odası eklemek için nasıl. Cevap çok basit, aşağıda listelenen web sitelerinden herhangi birini seçin. En iyi sohbet odası sağlayıcıları, aşağıda listeledik. Şimdi, ben orada fazla web sitesi ücretsiz sohbet odası oluşturabilir olabilir bildirmeniz gerekir ama sadece bile ihtiyacınız olan ücretsiz flash chat odaları oluşturabilirsiniz bu web siteleri listelenir. Evet! Aşağıda listelenen web siteleri, web siteniz için ücretsiz flaş sohbet odaları sağlamak ve bu sohbet odaları ev sahipliği için kendi sunucuları üzerinde ücretsiz. Sadece bu değil, aşağıda chat odası web sitelerinin birkaç ılımlılık amaçlar için / ban seçenekleri tekme olanağı sağlar.

Blogunuz için bir flash sohbet odası oluşturmak için başka bir ücretsiz web sitesi. Bir şey, hiçbir kayıt ve ücretsiz bir sohbet odası oluşturmak için hiçbir kayıt yapmak zorunda kalmazsınız. Tarayıcınızın çerezlerini sizin için bu işi yapmak. Chat odası oluşturduğunuzda, Tinychat bir URL sağlar. Herkes ile paylaş URL ve konuşma hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca bu sohbet odası için twitter hesabınızı kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda, metin dosyası olarak bilgisayarınıza sohbet kaydedebilirsiniz özelliğini verir.

Yukarıda bir blog veya web sitesi için ücretsiz flaş sohbet odası oluşturabilir yerden en iyi web sitelerinden biri. Sesli sohbet odası, kötü şeyler okuyan herhangi bir ihmal, biliyorsunuz, ücretsiz hizmetlerden yoksun de vardır.

16 Ağustos 2011 Saat : 10:38
  Chat

Blog Chat Odası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed