Paylaş

Bitkisel Sağlık İlaçları ile Güzelleşin


Paylaş

Bildiğiniz üzere genelde tıbbi ilaçlar faydalıdır, onlar daha verimli diye halk arasında söylenimler mevcut lakin bitkisel ilaçlarlada, çoğu hastalığa derman bulunduğu halk arasında kanıtlanmış bir olaydır.

 

Genelde bitkisel ilaç diyerek insanları kandıran artniyetli insanlar yüzünden, bitkisel sağlık ilaçları, eski popülerliğini yitirmek üzere. Bitkisel ilaçların kanıtlanmış miğde, akciğer, diş etleri v.b. mevcuttur örneklerle.Bilimsel uzmanların dahi, şiddetle önerdiği bitkisel ilaçlar var.

 

Bitkisel sağlık ürünleri dallarında, şuanda günümüzde en popüler olan güzellik ürünleridir, bunların bir çoğu gerçek anlamda fayda göstermektedir, televizyon izlerken gördüğümüz reklamların bir çoğunun aldatma olduğunu düşünmekteyim, geceler boyu susmayan ürün tanıtımları küçük kanalları işkal eden sahtekarlar diye ..

 

Herkes işini yamuk yapıyor diye bir şey, kesinlikle söylemiyorum genel olarak konuşuyorum lakin aralarında işini gerçekten doğru yapan bireyler mevcut. Bunlara burada örnek vererek, makaleyi yazma sebebi reklam diye bir düşünce aklıza getirmek istemiyorum.

 

Bitkisel ürünleri alırken, kullanırken siz değerli okurlarımdan hassasiyet ve iyi bir araştırma bekliyorum zira bunun yan etkileri olanı veya bilinçsizce insan sağlığını düşünmeden satılanlarıda mevcut. Bazı zamanlar televizyonlarda, haberlerde, radyolarda denk geliriz şu ilaç şu zararından dolayı toplatıldı, şu bitkisel ilaç üreticisi tutuklandı bunlar maalesef çirkin ve gerçek örneklerdir. İşini doğru yapan insanlarında, kötü imaj içersine girmesine sebep olmaktadır.

 

Siz siz olun, benim dediklerimi dikkate alın ama bitkisel ilaç kullanmaktan da vazgeçmeyin.

Bu yazımı ele alırken, acaba şöyle yazsam yanlış mı anlaşılırım ? piskolojisiyle yazdım, umarım yanlış anlaşılmam yorumlarınıza sürekli olarak cevap vereceğim, konu altından bekliyorum.

31 Aralık 2011 Saat : 3:51

Bitkisel Sağlık İlaçları ile Güzelleşin Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed