Paylaş

Bilgisayırınızdaki chat dosyası


Paylaş

Bilgisayarınızda bir CHAT dosyayı bulmak ve program açmalı merak mı? Belki birisi bir CHAT dosya e-postayla ama nasıl kullanılacağını emin değiliz. Belki CHAT dosyayı açmaya çalıştım ama Windows buna açık olamayacağını söyledim.

Önce düzenlenmiş veya görüntülenebilir size’s bile bir dosya biçimi açık, öyle dosya CHAT bir (varsayarak amaçlanan, sen CHAT dosyanın edeceğiz türlü ne olduğunu belirlemek gerekir dosya uzantısı anlamına gelir.

Bir CHAT dosyayı açmak için kolay yolu çift tıklama ve PC’nizin varsayılan uygulama dosyasını açın hangi karar üzüyor. hiçbir program CHAT sonra dosya açılırsa muhtemelen ve / görüntüleyebilir veya CHAT dosyaları düzenlemek yüklü bir uygulama yok.

Kullanım Not Defteri veya başka bir metin editörü dosya CHAT açık. Çok sayıda dosya uzantısı olursa olsun dosya anlamı sadece dosyaları metin, bir metin editörü içeriğini dosya görüntülenebilir edebilir düzgün. Bu dosyalar olabilir CHAT ile duruma göre ya olabilir ama denemek bir yetmeyecek.

Bu hem daha kolay, çünkü muhtemelen daha doğru bir dosya dönüştürme neden olacaktır onun yerli programında CHAT dosya açma içeren ilk seçeneği tercih edilir. Tabii ki CHAT dosyaları açan bir program yoksa, bir üçüncü taraf dosya dönüştürme aracı (ikinci seçenek) çok yararlı olabilir.

Önemli: Sen tanır bilgisayar edebilirsiniz (gibi CHAT bir dosya uzantısı) bu dosya uzantılarına göre bir değil genellikle değişim ve kullanışlı bekliyoruz yeni adlandırmak üzere dosya. birini kullanarak yöntemleri dönüşüm dosya biçimi gerçek bir durumda en gerçekleştirilmelidir yukarıda anlatılan.

2 Haziran 2011 Saat : 10:53
  Chat

Bilgisayırınızdaki chat dosyası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed