Paylaş

Bilgisayar Başında Artık Sıkılmayamı Başladınız


  • Anasayfa
  • Bilgisayar Başında Artık Sıkılmayamı Başladınız
Paylaş

Bilgisayar’da artık ne yapsam sıkıldım mı diyorsunuz? Yeni, yeni bişeylerle ugraşmak eğlenmek can sıkıntınızı giderek mesela bunlardan birisi bence internetde chat yapmak olacak. Yeni insanlarla tanışıp sohbet etmek biraz olsun can sıkıntınızı giderebilir. Sesli chat sitesinde örneğin mikrofon ile konuşup sohbet etmek çok değişik bir eğlence olabilir. Veya yine böyle chat sitelerinde kameralı sohbet de çok değişik gelebilir.

Değişik ugraşlar hiç bir zaman insanı sıkmaz böylelikle chat sitemizden de faydalanarak bilgisayar başında sıkıldığınız an hemen ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca sadece chat etmek mecburi değil site içerisinde bir çok insan çeşitli eğlenceli oyunlarda oynuyorlar çok zekli olan oyunlardan birisi mesela kelime oyunu. Oyuncular oda içerisinde el kaldırıyor ve oyuna dahil oluyor ilk başta olan kişi ortaya bir kelime atıyor örnegin ( chat ) bu kelimenin son iki harfi ile bir altta elini kaldırmış olan kişi bir kelime üretiyor mesela chat kelimesinin son iki harfi at üretmesi gereken örnek kelime atatürk olacaktır. Oyunu kazanan kişi oyuna dahil olan kişilerden birisine ceza veriyor. Çok güzel sesli chat oyunlarından birisi tavsiye ederim.

Hadi diyoruz canınızı sıkmayın kendinize cici bakın bir diger makalede görüşmek üzere…

 

17 Kasım 2011 Saat : 10:46
  Chat

Bilgisayar Başında Artık Sıkılmayamı Başladınız Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed