Paylaş

Avcılık Tecrubeleri


Paylaş

Avcılık gerçekten eğlenceli. Ancak, avlarken, güvenli, eğlenceli ve yasal bile bir süre bekleniyor eğer uygun av malzemeleri için zorunludur. Avcılık konusunda eyaletten eyalete geçerli olan yasalara olarak kendi araştırma yapmak gerekir. Buna ek olarak, avcılık gitmek için hazırlanırken 2 ana unsurları dikkate almak gerekir. Bunlar, ava çıkmadan önce kullanmaya olacak şeyleri yanı sıra her iki sırasında ve av gittikten sonra kullanmanız gerekecektir şeyleri içerir.

İnsanlar binlerce yıl ve binlerce avcı var. Bazı kişiler, eğlence ve spor için av, diğerleri yemek için bunu yaparken, her yıl av vites yanı sıra, silah aksesuarları, avcılık aksesuar ve çekim aksesuarlar satın Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık birçok avcılar vardır. Tecrübeli avcı doğru malzemeleri seçmek mümkün olacak, ama yeni başlayanlar için de, bunların yanı sıra av oyuna katılmak için gerekli olanı seçmektir, ihtiyaç duydukları yardım alacak.

İhtiyacınız olan çekim dişli avcılık ne olacağını büyük ölçüde bağımlı olacaktır. Avcılık olacağı büyük bir oyun olacaksa, o zaman bir tüfek almak için gerekli olacak ve bir tabanca almak için, sonra avcılık olacağı küçük oyun tavsiye olacaktır. Ayrıca bir kapsam, kamuflaj giysileri, bir ağaç standı ve bir alan pansuman kiti gibi çekim aksesuarları almak gerekir. Gözlük ve bir silah durumda ve kulak koruyucusu çekim aksesuar ve / veya listeye eklenebilir silah aksesuarları .

Kapsamı en önemli silah ve / veya çekim aksesuarları bir tüfek var. Kapsamları mesafe yargılamak için kullanılan ve bunu uygun ve rahat bir şekilde tüfek uygun hizmet vermektedir . Comfort avcılık başarı sağlanması uzak bir şekilde gider.

Ne olursa olsun, silah aksesuarları, avcılık aksesuarları yanı sıra çekim aksesuarlar satın almak için size olan ülkenin erişebileceği bir online mağaza sayısını bulabilirsiniz. Büyük av malzemeleri bulmak ve bazen de indirimli bir maliyetle sunuluyor mümkün olacak. Daha popüler online mağazalar, kulaklar ve gözler, açık ve alan spor malzemeleri, okçuluk malzemeleri yanı sıra, silah aksesuarları, avcılık aksesuar ve çekim aksesuarlar için koruma taşıyacak.

Bir süre için iş olmuştur bayilerinden sarf malzemesi almak için seçmelisiniz. Bu şekilde, üstün ürünler yanı sıra hizmet alacaksınız. Arama yapmak için zaman ayırın, dünyanın neresinde olursanız olun, avcılık için ekipman satın almak için en iyi mağazalar bulacaksınız.

Av gününüzü bitirdiğinizde, av malzemeleri uygun bir şey almak için gerekli olacaktır. Ucuz bir oyun taşıyıcı için bakabilirsiniz. Bu aslında bir kayış avcılık yakalanan oyun tutmak için kullanılır. Bu oyun taşıyıcıları sizin oyununuzu koyabilirsiniz böylece dış mesh ile bir torba şeklinde gelir.

17 Ekim 2011 Saat : 4:11

Avcılık Tecrubeleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed