Paylaş

Arabesk Rapçi Paniği Türkiye’yi Bastı !


Paylaş

Gümüzde rap müzik iyice yayılmış durumda, yayılması ve  bilinip dinlenmesi tabikide güzel bir gelişme kulak aşinalığının bütün müzik türlerine yatkın olması çok takdir edilir bir gelişme . Rap müzik işin üstadlarıyla işi bilen insanlarca daha güzel ve anlamlıydı tabiki eskiden.  Şimdiki müzik anlayışımız bozuldu.

Aşk hayatı zamanı aşk evreleri artık çok daha hızlı gelişir duruma gelmiş bir durum şimdiki zamanımızda. Aşk haytını aşk sonrası ayrılık evresi bazı arkadaşlarımız ve gençlerimizi o kadar kötü yönde etkilemiş bir  vaziyete girmiş ki rap müziği evrelerden evrelere sokup müzik sandıkları  gürültü kirliliklerine çevirmişler. Müzik denilmez öyle sözlere müziklere ” BİRİ BU GENÇLERİ DURDURSUNNN ”  Gençler kararlıdır iddalıdır hep iddia ederler ama aksine idda ederler . Kendilerince her şey çok güzel diye hayal ederler tabiki sadece kendi hayal dünyalarında gezinirler. Yaptıkları her sözlerin mükemmel ötesi olduğunu düşünürlerki ama tabikide değildir. Kendilerine güzel gelen, anlamlı gelen sözlerin dışarıdan aslında değişik ve alakasız manalara denk geldiğini bilmeden yaşarlar. Sevdikleri kızlardan ayrılmamalarını temenni etmekten başka seçenek kalmıyor dışardan  dinleyen dinleyiciler için. Arabesk rap müzik dedikleri bir tür ses gürültüleri aşık olup aşkından yüz bulamayan tüm gençlerin müzikle beraber acılı sözler değişik cümleleri müzik eşliğinde demo kayıt yapıp internete koyarlar. İnternette Çoğu insan o tür müzikleri dinleyip rahatlayıp kendilerini müziğin ritmine bırakmak için değil , gülüp dalga geçip bu sefer nasıl birşeyler yapmışlar mantığıyla izliyorlar.

Gençlerimizin bu müzik girişimlerini ancak  ergenliklerine verebiliriz olması gerekende bu zaten.  Yetkililer bu işe bir son versin artık böyle müzikleri duymak görmek hatta işitmek istemiyoruz . Çocuklarımıza hep kötü örnek olunuyor bu tür müziklerle..  Bayan arkadaşlarım kardeşlerim , bacılarım ;  Lütfen gençlerimizi sevin ayrılmayın aşk acısı çektirmeyin ki bu müzik denilen işi bıraksınlar.

 

6 Temmuz 2012 Saat : 3:00
  Genel

Arabesk Rapçi Paniği Türkiye’yi Bastı ! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed