Paylaş

Almanya İle Amerika Farkı


Paylaş

Almanya chat  izlenim (ve Almanya bu açıdan büyük ölçüde cahil olmak, sadece şudur: bir izlenim), bir kişi ne kadar ulaşmak için belli sınırlar olduğudur . Örneğin, sağ lise girmek ve yeterince yüksek dereceleri ile mezun yoksa … Herhangi bir üniversite haline yapmayacağız, çünkü sizin için ticaret okulu bulunuyor .

Tabi, aileniz yurtdışına göndermek için para vardır. (Yanlış varsa lütfen beni düzeltin.) iş ön şeyler nasıl? Birisi alanına bir şekilde kariyer ve görünüm değişikliği, ya da bu şeyleri pratik imkansızlıklar nedeniyle bürokratik ve / veya yapılan, derece ve sertifikalar ve nitelikleri için Almanlar ‘yakınlık duymuş ne dayanarak, bu mümkün olacaktır toplumsal blokajları (X eğitim gerekmez; Y için çok eski konum)? Ben, bu yerde, bir şey olabilir gripes ne olursa olsun, Amerika Birleşik Devletleri hayatımın büyük çoğunluğu yaşamış ve var olan Ben her zaman birinin kendisini önceden ya da farklı bir yol seçmek için bir fırsat olduğunu memnun olmuştur .

Ben, ABD’nin bu konuda bir tekel ima herhangi bir şekilde değilim, ben sadece bu kadar olduğunu, benim kendi deneyimlerinden biliyorum söylüyorum . İyi bir üniversiteye girmek edemiyorsanız, transfer toplum üniversiteye gitmek ve kariyer değiştirmek, ancak hiçbir beceriye sahip istiyorsanız, bir bacak kadar elde etmek için sürekli bir eğitim ders almak gidebilirsiniz; kendinizi iyi hissetmiyorsanız iş çıkmaz, başka bir bak! Almanya’da bu tür bir hareketlilik var mı?

Almanya sohbet benim görüşüme göre iki sarkaç bir durum var. ABD’de geniş bir yol açıldığını göreceksiniz. Yani zenginlik yolunu biraz daha kolay ama aynı zamanda sizi denemek ne kadar zor olursa olsun yoksulluk içine düşmek çok daha kolay. Almanya’da iken, ve yine benim görüşüme, sarkaç çok daha ileri ve geri sways. Yani evet çok zengin olmak için biraz zor ama zayıf olmak da çok zordur. Yanlış mı kötü olabilir ancak kurtarmak için çok daha fazla şansı var mı.

22 Temmuz 2011 Saat : 8:50
  Chat

Almanya İle Amerika Farkı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed