Nivu.Net

Nivu.Net

İnsan her zaman kolay yoldan az emek harcayarak çok para kazanmak ister. İşte buna hizmet edenlerden biride facebookta sayfa alım-satımıdır. Para Kazanma metodların başın da bu gelmektedir. Çeşitli hilelelerle bedava yollardan arttırdıkları sayfaları bir asgari ücretlinin 2-3 ayda kazanacağı parada değerle satarak servetlerini arttırmaktadırlar. Bu işe gönül koymuş arkadaşlar işlerini dahada ilerletip çeşitli forum sitelerinden ucuza sayfa alarak bunu yüksek bir meblağa satmaktır.Ancak her zaman kazanacaksınız diye birşey yok. İnternette başkasına bağlı olduğunuz sürece kaybettiğiniz durumlarda olabilir. Bunlardan birisi facebook’un sayfanızı kapatmadır. Facebook sayfanızı kapattığınızda zararlarınız büyük olabilir.Facebook’un ara ara operasyon yapıp sayfaları kapattığını biliyoruz.
Bunlardan sonuncusunu dün yaşadık. internetten para kazanmaFAcebook sayfa satışının yapıldığı bir sitedeki sayfaların hepsini kapatan facebook bununla yetinmeyip o sayfalardaki tüm adminlerin sahip olduğu bütün sayfaları hiç bir gerekçe göstermeden kapatması sayfa satışı yapan arkadaşları 10 bin hatta 100bin dolar zarara uğrattı.Burdan şunu anlıyoruz. Sayfa satışı yapacaksak eğer sayfalarımızdaki adminliklerimiz farklı hesaplardan olmalı yoksa istmediğimiz durumla karşılaşabilir hatta sadece sizin değil o sayfada arkadaşınız varsa onunda sayfalarının yok olmasına ve aranızın bozulmasına sebeb olabilir:)

27 Haziran 2013
Okunma
bosluk

Türkiye’nin En Büyük Para Kazandırma Forumu

Türkiye’nin En Büyük Para Kazandırma Forumu

Merhaba değerli arkadaşlarım. Bugünkü makalem de size internet üzerinden çok kazançlı bir forum hakkın da bilgi vereceğim. Öncelikle bahsedeceğim forumun ismi nivu.net . Daha önce maddiyat için epey zorluklar çektiğim süreçler de para kazanmak için sürekli arayışlar içersine girdim, real hayatta başarılı olamayınca, internetten para kazanma tekniklerini araştırmaya başladım her yere girdim ve çıktım. Girmediğim yer kalmadı açıkcası :) Daha sonra nivuyu keşfettim işte arkadaşlar, ilk girdiğim de yadırgadım burası neresi ne farklı insanlar dedim lakin kısa süre içersin de foruma ısındım ve nivu adlı forum sayesin de 125.000 TL para kazandım . Direk ev aldım, daha sonra farklı yerlere yatırım yaptım derken şuan da yanım da 25 kişi çalışan bir işletme haline dönüştüm. Asıl kimliğimi açıklamak istemiyorum lakin şuan da büyük bir sitenin sahibiyim. Profitclicking, BannersBroker v.b. bir çok içerik göreceksiniz bunlar hyip sitesidir lakin daha bir çok site bulunmaktadır para kazanabileceğiniz. Açık konuşmak gerekirse, gelecek internet sektöründedir, ben buna inanıp başaranlar arasındayım arkadaşlar. İnanmayanlar olabilir lakin ben bu işe başlarken cebim de 150 TL hemen hemen para vardı aslın da her işte şansda olması gerekiyor lakin şans yanın da biraz da emek gerekiyor. Para Kazanma açısından sizlerin de yılmadan,usanmadan çalışarak iyi yerlere geleceğinizden şüphem yok ama yan gelip yatan adamdan da bir cacık olmaz . İlk önce başaracağınıza inanmanız gerekmektedir ve bende inanıyorum sizler bunu başarırsınız. Arkadaşlar makalemi burada sonlandırıyorum hepinizi saygıyla selamlıyorum. Makalemi bıkmadan okuyanlara teker teker teşekkür ediyorum .

12 Haziran 2013
Okunma
bosluk
sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed