Chat Ve Sohbet Sitelerinden Link Alınacaktır.

Chat Ve Sohbet Sitelerinden Link Alınacaktır.

Merhaba arkadaşlar büyük hedefleri olan Chatevi.Com sayfamıza aynı içerikte olan sitelerden link alınacaktır.

Öncelikle aradığımız özellikleri sizlere belirtelim link alınacak site Googlede cezalı olmaması ve ( chat, sohbet, sesli chat, kameralı sohbet ) gibi kelimelerde ilk 5 sayfa içerisinde yer almalıdır. Pagerank degeri aramıyoruz sadece siteniz yukarda belirttiğimiz kelimelerde sıralama içinde olması yeterlidir.

Link alımları 1 aylık 3 aylık şeklinde olacak. Site tekliflerinizi bu konu altında mail adresinizi yazarak yorum olarak bildirebilirsiniz.

Slogana gerek yok, Sesli chat hoş Chatevi.com’ a koş.

31 Aralık 2011
Okunma
bosluk

Yılbaşı

Yılbaşı

Bugün yılbaşı, sabaha kadar eğlenceler, gezip tozmalar, hovardalıklar hiç bitmeyecek bir gün.  Yılbaşında aslında kendi şahsi görüşüm, en güzel, en sıcak ve eğlenceli aile ortamlarında geçirilir lakin gençlerde aynı mantık yoktur.

Bu akşam alkollü araç kullananlar, kavgalar, tartışmalar olacağı bir akşam olacaktır. Bunlara engel olmak için, türk poliside hummalı bir çalışma düzenliyecektir.

ALKOL ŞİŞEDE DURDUĞU GİBİ HİÇBİR ZAMAN DURMAZ

Alkol konusunada değmek istiyorum, tadı, tuzu olmayan bir içecek ne anlamla içilir, neden içilir bilimsel olarak kanıtlanmadığını düşünüyorum. Bağ zen içerken sarhoş olmasak bile, sarhoş numarası yaparız çünkü o an sarhoş olmak isteriz. Alkol içene hiçbir zaman karşı gelmem yalnız içmesini bilene ! Alkol içtiğin zaman, kendine zarar vermelisin, başkasına değil, içtikten sonra bağıranlar, kavga edenler, bayanlara laf atanlar tamamen içsel egolarını tatmin etmeye çalışan zavallı insanlardır. Bunları önceden seçme gibi bir şansımızda yok, bazıları içtikten sonra gerçek maskesini düşürmektedir.

TAKSİM MEYDANI

Taksim meydanı bu akşamda çok kalabalık olacaktır ve istenmeyen olaylar olacaktır lakin sivil polislerin çokluğu yine caydırıcı olacaktır. Her yıl taksim meydanının yoğun oluşunu herkes bilmektedir, bunu fırsat bilen insanlar maalesef kötü amaçlar için oraya gitmektedir. Turistlerin genelde, yılbaşında taksim meydanına akın ettiklerini herkes bilir ve bunu bilen art niyetli insanların oraya gitmesi gayet normal çünkü bunlar maskeli caniler.

Herkesin chat ailesi olarak yeni yılını kutlar, kazasız belasız, yeni yılın sizlere sağlık, para, iş, hayırlı bir vatan evlatı olmasını nasip etmesini temenni ederiz.

Chatevi.com sesli chat ailesi.

31 Aralık 2011
Okunma
bosluk

Yıldız Sesli

Yıldız Sesli

Sesli chat sitelerinin yıldızı olan Chatevi.com hakkında biraz konuşmak istiyorum siz değerli okurlarımızla. Bugüne kadar bir çok gördüğünüz sesli sohbet ortamlarında aradığınızı bulamadığınız zamanlar olmuştur tam bu esnada chat sitemiz devreye giriyor.

 

Farkı nedir ? Sorusu geldi şuanda aklınıza bunu hissediyorum tek farkımız herkes gibi düşünmememiz, bazı seslichat sitelerindeki anlayış şudur, kişiler gelsin nasıl gelirse gelsin. Katiyen bizde öyle bir mantık olmamıştır, olmazda zira ilk önce gelen kişilerin tamamen ahlaklı olmasına özen gösteren bir yapıya sahibiz.

 

Birçok odalarımız ve size özel sunduğumuz şapkalarımız mevcut, buralardan şapka alabilir, odalar arası geçiş yapabilirsiniz, sohbet edebilir, oyun oynayabilir, siyasi tartışmalarda bulunabilirsiniz.

 

Kim bilir belki, evleneceğiniz insan burada karşınıza çıkar ? Buna güleceksiniz, lakin ben bunuda gördüm ve şuanda 2 çocukları var nur topu gibi . Mutlular mı ? Hem de çok mutlular, bu yüzden sizde daha fazla beklemden Chat kanallarımıza girin ve sohbetin tadını çıkartın.

31 Aralık 2011
Okunma
bosluk

Kaçak Sigara

Kaçak Sigara

 

Kaçak sigaraların artması ve insanların ölüme daha çok yaklaşması üzerine bu yazımı yazma kararı verdim.

Günümüzde sigaralara alınan vergilerin aşırı artması üzerine insanlar maalesef, kaçak sigara yönelmiş durumda, şuan bir sigara tiryakisinin ayda 300 TL ortalama ücretle sigaraya ödediği paraya gözlerimizle şahit olmaktayız.  Sesli chat platformu olarak, sigaraya tamamen karşı olduğumuzu ve asla tavsiye etmediğimizi vurgulamak istiyorum, kaçak sigaranın zararlarına değinmek istiyorum.

KAÇAK SİGARALARIN ZARARLARI

Kaçak sigaraların zararlarına gelirsek, bazı kontrolde olmadığı için ve merdiven altı diye hitap edebileceğimiz kaba tabirle normal sigaradan daha fazla zararlıdır. İçicilere şiddetle içiyorlarsa bile azaltarak, marketle satılan sigaraları içmesini tavsiye ediyoruz. Sigara içerek hem cebinize, hem sağlığınıza zarar vermektesiniz.

SİGARANI NASIL BIRAKIRIM ?

Sigarayı bırakmak için, günümüzde sağlık bakanlığının desteklediği projelerde dahil olmak üzere bir çok yol mevcut. Öncelikle sigarayı bırakmak isteyen bir birey bunu kafasında bitirmeli, daha sonra kafasında bitirdikten sonra bağımlılık hissettirmeyecek yöntemlere yönelmeli.

Sigara içerken şöyle düşünün, ben içemeseydim 1 yıldır ne kadar param olmuştu ? İçtiğim sigaran etrafımdaki insanlar ne kadar zarar gördü, kaç kişi benim yüzümden prestij içici oldu? Bu soruları şayet kendinize sormayı başarabiliyorsanız, sigarayı kolay bırakabilecek bir bireysiniz demektir.

Chat ailesi olarak, sloganımız şu şekildedir. ‘’ Sigaraya son, hayata merhaba’’ umarım bu yazımızla birilerini etkilemişizdir ve sigarayı bırakmasına sebep olmuşuzdur.

31 Aralık 2011
Okunma
bosluk

Bitkisel Sağlık İlaçları ile Güzelleşin

Bitkisel Sağlık İlaçları ile Güzelleşin

Bildiğiniz üzere genelde tıbbi ilaçlar faydalıdır, onlar daha verimli diye halk arasında söylenimler mevcut lakin bitkisel ilaçlarlada, çoğu hastalığa derman bulunduğu halk arasında kanıtlanmış bir olaydır.

 

Genelde bitkisel ilaç diyerek insanları kandıran artniyetli insanlar yüzünden, bitkisel sağlık ilaçları, eski popülerliğini yitirmek üzere. Bitkisel ilaçların kanıtlanmış miğde, akciğer, diş etleri v.b. mevcuttur örneklerle.Bilimsel uzmanların dahi, şiddetle önerdiği bitkisel ilaçlar var.

 

Bitkisel sağlık ürünleri dallarında, şuanda günümüzde en popüler olan güzellik ürünleridir, bunların bir çoğu gerçek anlamda fayda göstermektedir, televizyon izlerken gördüğümüz reklamların bir çoğunun aldatma olduğunu düşünmekteyim, geceler boyu susmayan ürün tanıtımları küçük kanalları işkal eden sahtekarlar diye ..

 

Herkes işini yamuk yapıyor diye bir şey, kesinlikle söylemiyorum genel olarak konuşuyorum lakin aralarında işini gerçekten doğru yapan bireyler mevcut. Bunlara burada örnek vererek, makaleyi yazma sebebi reklam diye bir düşünce aklıza getirmek istemiyorum.

 

Bitkisel ürünleri alırken, kullanırken siz değerli okurlarımdan hassasiyet ve iyi bir araştırma bekliyorum zira bunun yan etkileri olanı veya bilinçsizce insan sağlığını düşünmeden satılanlarıda mevcut. Bazı zamanlar televizyonlarda, haberlerde, radyolarda denk geliriz şu ilaç şu zararından dolayı toplatıldı, şu bitkisel ilaç üreticisi tutuklandı bunlar maalesef çirkin ve gerçek örneklerdir. İşini doğru yapan insanlarında, kötü imaj içersine girmesine sebep olmaktadır.

 

Siz siz olun, benim dediklerimi dikkate alın ama bitkisel ilaç kullanmaktan da vazgeçmeyin.

Bu yazımı ele alırken, acaba şöyle yazsam yanlış mı anlaşılırım ? piskolojisiyle yazdım, umarım yanlış anlaşılmam yorumlarınıza sürekli olarak cevap vereceğim, konu altından bekliyorum.

31 Aralık 2011
Okunma
bosluk

Eşim Aldattı

Eşim Aldattı

Eş aldatmalarına bugün deyineceğim, günümüzde çokkez aldatmalara hatta bunların genelde sonucu olarak boşanmaları görüyoruz. Bunu cinsiyet olarak erkek yapar, bayan yapar diye sınıflandırmak çok büyük bir adaletsizlik olacaktır. Her iki cinsinde yapma olasılığı mevcuttur.

Genelde bayanların aldatma girişimleri eşinin gerek cinsenl, gerek sevgi olarak tatmin edemiyeceği noktalarda başlar. Bunun sonucunda bayan cinsel,sevgi isteklerini karşılamak için bir erkek arayışına girer ve teselli bulmaya çalışır. Bu yadırganacak ve toplum içersinde hoş karşılanacak bir mevzu değildir aslında, bende bunu kaleme alırken kesinlikle savunmuyorum amacım tamamen olayın başlangıcına vurgu yapmak. Bir diğer nokta ise küçük yaşta evlendirilen veya görücü usülüyle evlendirilen bayanların, eşlerine duymadıkları hazlardır. Böyle bir durumda, o kişinin başka bir karşı cinse aşık olma veya farklı duygular beslenmesi kaçınılmaz olacaktır.

Erkeklerde ise durum biraz farklıdır, duygular genelde bayanlar kadar yoğun değildir, fakat istisnalar mevcuttur. Bir erkek en çok aldatma girişimine aynı koşullarda ilgisiz kaldığı zamanlar girer lakin bunda çevrede çok önemlidir, arkadaşlar tarafından akılları çelinerek veya bir anlık çok sevmelerine rağmen göz göre göre hata yapmalarıda maalesef olanak durumdadır.

Bunla ilgili sorularınız veya görüş almak isterseniz bu konu altından yorum atabilirsiniz, okuduğunuz için teşekkür ederim. Sesli chat alemi.

 

30 Aralık 2011
Okunma
bosluk

Chat

Chat

Chat Türkçe anlamı bildiğiniz gibi ‘’ sohbet’’ dir. Chat platformu kuruluş amacı insanların birbiriyle sohbet etmesini sağlamak, bir şekilde karşılıklı ilişkiler kurup arkadaşlıklar elde etmektir. Genelde bağzı insanlar Chat denilince aklından kötü şeyler geçirmektedir maalesef.

Bu arkadaşlar genelde chat sitesini kadın avlama veya erkek avlama saltanatı ile görmektedir lakin kesinlikle öyle değildir. Chat platformunda yapılacak birsürü plan, proje ve sohbetler mevcuttur. Genelde ise boş zamanlarımızı chat siteleri aracılığıyla eğlenceli zaman olarak geçirmek için kullanırız. Bugün www.chatevi.com  sitesinde oyun odalarında takılarak oyunlar oynayabilir, sesli sohbet edebilir, kameralı sohbet edebilir, siyaset tartışması yapabilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Daha yapabileceğiniz birçok şey mevcut.

Chat sitelerinde bir ara geleneksel sesli chat sitesi yarışması mevcuttu, çok güzel bir uygulamaydı az çok siz değerli okurlarıma bahsetmek istiyorum. Mesela her hafta kazananın sitesine gidilirdi, her sesli sohbet sitesinden temsilen şiir okuyacak bir kişi seçilirdi ve bu kişiler 1 sitede toplaşırdı. Anlık online kişinin 500 olduğu zamanları biliyorum, her siteden bir temsilci olacak şekilde 30-50 şiir okuyacak amatör şairlerimiz olurdu tabi diğerleride taraftarlar odanın içinde uçuşan destekleme yazılarını görünce içim kıpır kıpır oluyordu ve chat sitelerinde bunuda başarmanın gururu vardı. Herkes sırasıyla miki eline alıp şiirini okur ve ev sahibi juriler oylamasını yapar, en sonunda 1 kişi kazanırdı. Kesinlikle adil bir şekilde yürütülen şiir yarışmaları çok heyecanlı dakikalara sahne oluyordu. Kazanan 1 kişinin sitesinde birsonraki hafta şiir yarışması yapılıyordu, böylece sesli chat siteleride birbirini tanıyor ve karşılıklı diyaloglar daha sağlam oluyordu. Biraz uzun anlattım sanırım başımdan geçen olayı ama tatlı bir anı olarak aklımda kaldığı için siz değerli okurlarıma bunu bahsetmeden geçmek istemedim.

Chat siteleri genelde yukardaki metindede bahsettiğim gibi sadece kız tavlama ve erkek tavlama platformu olarak düşünülmemelidir. Sesli sohbet sitelerinde birçok kulvar mevcuttur.

 

30 Aralık 2011
Okunma
bosluk

Hayat Devam Ediyor

Hayat Devam Ediyor

Her şeye rağmen hayat devam ediyor diyerek sözlerime başlamak istiyorum. Bazen karamsarlığa bürünürüz amaçsız  veya amaçlı bir şekilde gülmek isteriz ama gülemeyiz, kötü oluruz, soğuruz ve hatta yaşamak istemeyiz. Her insanda olan ve olmaması mümkün olmayan maddelerden bahsediyorum böyle durumlarda aslında şöyle düşünmek lazım, ‘’ Her şeye rağmen hayat devam ediyor’’ .

 Dışarıda gezerken dilencisine, simit satanına, ayakkabı boyacısına, çöpü karıştıran köpeğe, miyav diye inleyen aç kediye denk geliriz, şöyle içtenlikle bakarız işte tam o anda aslında söyleyemediğimiz fakat sürekli bilinç altımızda olan bir söz var Hayat devam ediyor aklımıza gelir. Bağzen düşünürüz keşke bunlara engel olabilsek, keşkeler le kalır dünyada olan milyonlarca böyle vakaya nasıl engel olabilirsin ki ?

 Makalemi kaleme alıp daha çok şey yazmak isterdim ama şunu da belirteyim siz siz olun hayattan soğumayın, her şeye rağmen hayat devam ediyor felsefesini kendinize prensip edinin ve mutsuz olduğunuz esnalarda bile, mutlu olmaya çalışın.

29 Aralık 2011
Okunma
bosluk

Neden Sesli Chat ?

Neden Sesli Chat ?

Merhaba arkadaşlar bugün size neden sesli chat ? Bunun açıklamasını yapacağım. Bildiğiniz üzere 2004 yılından sonra sesli sohbet sitelerine rağbet yoğunluğu artmaya başladı ve büyük bir patlama yaptı. Günümüzde hala kameralı chat sitelerine rağbet bulunmaktadır fakat eskisi gibi değildir maalesef. Chatevi olarak şuanda elimizden geldiğince seslichat platformunu ayakta tutmaya çalışmaktayız, gücümüzün yettiği sürece bunada devam edeceğiz.

 Kameralı chat siteleri aslında çok güzel dostlukların başladığı bir platfordur. Sesli chat sitesi araclığıyla geçirdiğim 7 yıla dayanarak bunu söylüyorum, evleneni gördüm, aşk yaşayanını gördüm, kan kardeşinden daha yakın ilişkiler kurup senelerce dost kalanları gördüm. Aslında en sıcak sohbetler sesli sohbet sitelerinde başlamakta.

 Görüntülü chat siteleri zamanında mirc v.b. sohbetlere rakip olarak piyasaya sürülmüştü fakat çok büyük rağbet görmesine karşın şuanda arkaplanda anılmaktadır.

 Neden sesli chat ? Adlı makaleyi siz değerli sesli sohbet severleri için kaleme aldım ve kendimce nacizane olan bu makaleyi yazdım. Umarım siz değerli kameralı chat severlerine aydınlatıcı fikirler sunmuşumdur.

29 Aralık 2011
Okunma
bosluk

Chat Türkçe Anlamı

Chat Türkçe Anlamı

Chat Türkçe anlamı bildiğiniz gibi sohbet’’ dir. Chat platformu kuruluş amacı insanların birbiriyle sohbet etmesini sağlamak, bir şekilde karşılıklı ilişkiler kurup arkadaşlıklar elde etmektir. Genelde bağzı insanlar Chat denilince aklından kötü şeyler geçirmektedir maalesef.

 Bu arkadaşlar genelde chat sitesini kadın avlama veya erkek avlama saltanatı ile görmektedir lakin kesinlikle öyle değildir. Chat platformunda yapılacak birsürü plan, proje ve sohbetler mevcuttur. Genelde ise boş zamanlarımızı chat siteleri aracılığıyla eğlenceli zaman olarak geçirmek için kullanırız. Bugün www.chatevi.com  sitesinde oyun odalarında takılarak oyunlar oynayabilir, sesli sohbet edebilir, kameralı sohbet edebilir, siyaset tartışması yapabilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Daha yapabileceğiniz birçok şey mevcut.

 Chat sitelerinde bir ara geleneksel sesli chat sitesi yarışması mevcuttu, çok güzel bir uygulamaydı az çok siz değerli okurlarıma bahsetmek istiyorum. Mesela her hafta kazananın sitesine gidilirdi, her sesli sohbet sitesinden temsilen şiir okuyacak bir kişi seçilirdi ve bu kişiler 1 sitede toplaşırdı. Anlık online kişinin 500 olduğu zamanları biliyorum, her siteden bir temsilci olacak şekilde 30-50 şiir okuyacak amatör şairlerimiz olurdu tabi diğerleride taraftarlar odanın içinde uçuşan destekleme yazılarını görünce içim kıpır kıpır oluyordu ve chat sitelerinde bunuda başarmanın gururu vardı. Herkes sırasıyla miki eline alıp şiirini okur ve ev sahibi juriler oylamasını yapar, en sonunda 1 kişi kazanırdı. Kesinlikle adil bir şekilde yürütülen şiir yarışmaları çok heyecanlı dakikalara sahne oluyordu. Kazanan 1 kişinin sitesinde birsonraki hafta şiir yarışması yapılıyordu, böylece sesli chat siteleride birbirini tanıyor ve karşılıklı diyaloglar daha sağlam oluyordu. Biraz uzun anlattım sanırım başımdan geçen olayı ama tatlı bir anı olarak aklımda kaldığı için siz değerli okurlarıma bunu bahsetmeden geçmek istemedim.

 Chat siteleri genelde yukardaki metindede bahsettiğim gibi sadece kız tavlama ve erkek tavlama platformu olarak düşünülmemelidir. Sesli sohbet sitelerinde birçok kulvar mevcuttur.

29 Aralık 2011
Okunma
bosluk
sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed