Twitter Sohbetleri

Twitter Sohbetleri

Twitter’da sohbetler, insanlar bir konuyu ya da tutku çevrimiçi görüşmek için giderek daha yaygın bir şekilde. Twitter konuşma, tek bir iş parçacığı takip edebilirsiniz. Temel olarak, bir grup belirli bir hashtag etrafında organize edecek. Şu anda yüzlerce, binlerce düzenli Twitter sohbetlerinin devam, ve iyi bir nedenle. Bu, sanayi içinde diğer insanlarla birlikte bir konuşma yer almak için bir kolay, düşük bağlılık yolu. Bu ağ aynı zamanda harika bir yoldur ve yeni fikirler olsun.

Ancak, Twitter sohbet başlayarak, hem zaman ve çaba gerektirir. Bu yedi ipuçları ile de olumlu bir sonuca kendinizi kurma konum emin olun.

Yine de, hafifçe bir şey değildir. Eğer herhangi bir sonuç görmeden önce ciddi bir zaman koymak gerekir. Eğer bir şirket iseniz, ne başarı, chat başlamadan önce gibi görünüyor hakkında konuşmak emin olun. Katılan kişi sayısı gibi ölçütleri dikkate alan, marka, duyguları değinmelerden, ve kurşun nesil bahseder.

İnsanların sohbet umurunda nasıl anlarsınız? Zaten gayri tartışmaya olmalıdır. “Bu, doğrudan markanız ile ilgili ilgilendiren bir konu etrafında bir heyecan sohbet inşa etmek için daha iyidir.

Çoğu Twitter’da sohbetler bir saat boyunca haftada bir kez görülür, ancak denemek ve geri kesmek için daha oturumları eklemek için kolay, sadece başlıyorsanız bunun yerine iki haftalık veya aylık sohbet düşünebilirsiniz.

En heyecan sohbetleri her hafta güncel bir odak var. Hedef, engel ya da (daha kolay yapılır daha söyledi) elden çıkmak izin olmadan konuşma kolaylaştırmaktır. Chatevi “markanız için bir Twitter chat, müşterilerin şikayetlerini ifade etmek için başka bir yol olacağını da bazı” uyarısında bulunuyor. “Twitter’da sohbetler hızlı hareket ve hızlı bir şekilde yandan dışarı alabilirsiniz. Sonuna kadar gerçek zamanlı bulunuyor.” Gelip sadece ilgili herhangi bir soru için hazır olun. Eğer bir iş yapıyorsanız, sohbet çalışan kişi, şirket için konuşabilen birisi olduğundan emin olun.

Insanlar chat yapmaya zaman ayırın, sohbet kendisi bireysel olarak ya da onlara teşekkür etmek için bir dakikanızı ayırın.

30 Kasım 2011
Okunma
bosluk

Seslichatevi.Com Google Cezası Sona Ermiştir

Seslichatevi.Com Google Cezası Sona Ermiştir

Bugün sizlere güzel bir haberimiz var. Başlıkda okuduğunuz gibi ana sitemiz seslichatevi.com artık google de cezalı değildir.

2010 yılına damgasını vurmuş kaliteli sesli chat ortamı ile sektöre bomba gibi düşmüş ve seo çalışmaları ile 2010 yılının iki hedefkelimede ilk sayfa başarısını dahi yakalamış olan seslichatevi.com umuyoruz yoluna hedeflerine kaldığı yerden tekrar devam edecektir.

 

30 Kasım 2011
Okunma
bosluk

Mobil Cep Sohbet Yazılımı

Mobil Cep Sohbet Yazılımı

Değişen zaman ve moda cep telefonları farklı bir görüntü yarattı.  Bugün cep telefonları kullanıcıların bazı eğlence dolu anlar yaşayabileceğiniz herhangi bir diğer orta bağlıdır. O kadar çok heyecan verici özellikleri ile gömülürler. Hem iletişim ve eğlence için en son yanı sıra, mobil chat yapmamızı bile sağlayabiliyorlar. Kullanıcılar cep telefonu ile kendi aile ve arkadaşlar ile chat yapabilirsiniz . Sohbet yeni bir seçenek değil, ama şey olduğunu daha önce sadece bilgisayarlar üzerinden zevk olabilir ama şimdi bir doğrudan cep telefonları üzerinden sohbet edebilirsiniz. Bunun için, ilk kullanıcı, bu hizmeti ile anlaşma web sitelerinin sohbet uygulamasını indirmek içindir. İnsanlar kendi cebinden fazladan para harcamaya gerek kalmadan bir kez sevdi ile iletişim kurabilir, böylece mobil chat servislerinin hazırdır.

Uygulama sistemi ilk önce cep telefonuna indirilir, sonra kullanıcılar çok daha hızlı bir şekilde konuşma başlarlar. chat sohbet, bir diğer kişinin çevrimiçi olup olmadığını, aynı zamanda okuma ve cevap olabilir metin mesajları yazabilir basit bir tekniktir.

Yazılım, iletişim, anlık ve basit olur. Bu uygulama, video, ses gibi çeşitli türleri, sohbet seçenekleri, web kamera sohbet vb insanların dünya genelinde her yere herkese mesaj göndermek için izin verir bulunmaktadır. Mobil yazılım chat sohbet hakkında tüm gerekli bilgileri İnternet kendisinden elde edilebilir. Birçok site, aynı zamanda bu alanda son ek reklam. Yani, telefonu kullanan kişinin, onları toplamak için zaman dışarı alır. Detayları sonra, bu hizmet ile tüm zor değildir.

Ayrıca, bireylerin mesajları, resim, video ve dosya göndermek gibi oluyor şeyleri yapar. Bu şekilde, kullanıcıların birbirleri ile iletişime izin verir. Onun bu tesisi yolunda daha fazla kişi çekebilecek. Örneğin görüntülü sohbet, sesli sohbet, kullanıcılar birbirlerini görebilir, insanlar birbirleri ile sohbet ses duyulabilir. Bu gün, google talk tesisleri, yahoo haberciler olan iyi biliyor ya da onlarla sohbet için zaman alıcı bu kadar basit ve daha az olur gibi insanların birbirleri ile sürekli temas halinde olmak zorunda var. Bu şekilde, ne zaman, arkadaşlar ve aile ile konuşuyor gibi hissediyor, sadece sohbet tekniği herhangi birine bağlamak için, bağlantı gerçekten çok kolay. tarafından alınan ilgi ve popülerlik arkasına gizlenmiş temel nedeni Ücretsiz mobil yazılım sohbet çok etkili bir bireyin fikirleri taşıdığını. İleti ile birlikte, duygu ve duygular da diğer tarafında oturan kişiye teslim edilir. Yani, herhangi bir ekstra çaba alarak ya da para harcamaya gerek kalmadan, iletişim kolay bir şekilde yapılır.

Çok yakında Chatevi.com mobil uygulamalı sohbet sistemine geçecektir.

29 Kasım 2011
Okunma
bosluk

Verimli hızlı kullanıcı hizmetlerimiz

Verimli hızlı kullanıcı hizmetlerimiz

Dünyamızı aşan henüz 182 milyon üzerinden canlı olarak web siteleri ve internet üzerinde kullanılabilir olduğunu gösteriyor. İşletmeler, online chat desteği ile müşterilerine hizmet etmek için çaba ve online müşteri sorgular.  çözme sohbet ekle web sitesi sadece müşteri desteği web sitesi interaktif hale getirir. Canlı chat, zeki kapma müşterinin dikkatini yolları keşfetmek bir tanım ve bunları çevrimiçi ortamda daha iyi müşteri dönüşüm chat canlı destek sağlar . E-ticaret siteleri, bloglar, WordPress büyüyen dünyada, en çok online tüketicilere canlı sohbet desteği bekliyoruz göreceksiniz. Web sitesi için profesyonel yazılım sohbet geçmek müşterilerin sorguları yanıtlarken, faydalı ve güvenli bir şekilde sunma açısından. Canlı chat yatırım getirisini artırmak ve dünya standartlarında performans getiriyor. Kısacası, web sitenizin sizin adınıza konuşmak ve online müşterileri Uyuz interaktif bir yol ortaya koymak. Günümüzde teknolojinin iş dünyasına giren; Şirketler kendi web sitelerinde canlı sohbet sağlayan Chatevi.Com çabaları duruluyor.

Ekonominin ne olursa olsun, işletmeler, satışları artırmak ve müşteri ilişkilerini tekrar müşterilere yol açacaktır geliştirmek için sürekli olarak yeni ve yenilikçi yollar arıyoruz. Başka endişe konusu işletmeler sürekli uğraşmak zorundadır nasıl oluşturmasına yol açıyor, hem de hak ve müşterileri kategorize. Web sitesinde canlı chat kullanılarak elde edilen sonuçlar şaşırtıcı, ekstra herhangi bir zorluk veya fonksiyonel maliyet içermez olarak web siteniz için canlı sohbet hizmeti barındırılan gitmek için tavsiye edilir. Ünlü şirketlerin çoğu, uygulama hizmeti sağlayıcısı (ASP) olarak müşterilerine veya müşterilere canlı destek sağlar. Olumlu oluşturmasına yol açıyor ve böylece müşteri ya da müşteriler için yuvarlak saat online destek sağlar.

Verimli hızlı müşteri hizmetleri!

Potansiyel müşteri ya da müşteriler için 24 / 7 destek sunarak müşteri sorgularını yönetme, daha iyi müşteri tepkisi ve memnuniyeti oluşturmak için bir yoldur. Web sitesinde canlı chat ekleyerek olumlu sonuçlar dikkat çekicidir ve beceriksiz müşterilere ulaşma yolları önlemek. Bir web sitesinde canlı sohbet sayesinde sitenizde ve hangi sayfada bilme yeteneğine sahiptir.

Bu web sitesi için web sitenizde bir ziyaretçi geldiğinde gibi bir yardım aracı olarak çalışır, o / o tarafta bir canlı sohbet simge ya da üst veya aşağı linke tıklayarak bir ziyaretçinin bir pencere açacak oradan bir ziyaretçinin ilk adı, soyadı ve e-posta kimliği gibi temel bilgi doldurduktan sonra sohbet başlatabilir. Web sitesi sahibi kendi web sitesinde gerçek zamanlı izleme ulaşmak ve size çok zaman akıllıca hit günlük, canlı istatistikler tanıyacaksınız. Buna ek olarak, web sitenizde canlı sohbet ekleyerek, 24 / 7 online ya da offline destek sağlayabilir.

 

29 Kasım 2011
Okunma
bosluk

Güneş Enerjisi

Güneş Enerjisi

Güneş enerjisi büyüyen bir endüstri. Birçok ev ve işyerleri, bu güvenli ve yeşil teknoloji dönüyor. Bu çoğu evler önümüzdeki yıllarda bu enerji formuna dönecek inanıyordu. Güneş enerjisi diğer enerji formları, çevreye zararlı olduğunu anlayınca popülaritesi arttı.

Güneş enerjisinin maliyeti, standart bir ev güç anlamına gelir çok daha az. Başlangıçta bir bireyin, kendi ev ya da iş çatısına yerleştirilen güneş panelleri olması gerekir. Daha sonra, yerel elektrik şirketi ile bağlı olduğu olması gerekir. Panelleri, gündüz saatlerinde enerji bir araya gelecek. Bu evinize güç kullanılacaktır. Evde çok güçlü güneş ışığı, bazı durumlarda, evin gerektirir daha fazla enerji üretecektir. Bu enerji, elektrik şirketi ile geri satılacak ve ev sahibi güneş panelleri para kazanmak mümkün olacak. Bu panellerin maliyetinin pahalı olabilir dengelemek için yardımcı olacaktır.

Güneş panelleri yüklü olması için, her gün belirli bir miktarda güneş alan bir ev olması gerekir. Eğer yeteri kadar güneş alırsanız işe güneş kurulumu şirket veya yüklenici belirleyecektir. Daha sonra, çatı tam olarak ne kadar birçok panel gerekecektir belirlemek için çok özel hesaplamalar yapmak gerekir. Tespiti yaptıktan sonra, yükleme zamanlayabilirsiniz. Kurulum, genellikle tek bir gün alacaktır. Bu paneller güneş içeri alınan miktarı maksimize böylece yerleştirilir

Güneş enerjisi, yenilenen ya da yeniden gerekmez bir kaynaktan beslenir. Süreci baştan sona kadar birkaç hafta sürer. Ancak, bir kez panelleri, para kazanmak için hemen başlayacak yüklü. Birçok kişi kendi ev için aylık enerji faturası olarak yüzde seksen kadar tasarruf raporu. Buna ek olarak ev sahibi yeşil olarak sattıkları için seçtiğiniz halinde evlerine reklam verebilirsiniz. Daha fazla alıcılar, satın aldıkları şapka ev düşünün yeşil gitti evler için arıyoruz. Alıcı, ev cazip bir seçenek haline aylık ücreti tasarruf edeceğini bilecektir. Güneş enerjisi, heyecan verici bir teknoloji ve pek çok insan, üzerinden geçmek için devam edecektir. Bu bütçe ve çevre için daha iyidir.

28 Kasım 2011
Okunma
bosluk

Sesli Chat Odaları İlkeleri

Sesli Chat Odaları İlkeleri

Chat odaları, tüm parçaları arkadaşlar ile görüşmek ve çok kolaydır . Burada chat odası, müzik, sinema, bölgeyi keşfetmek gibi tüm alanlarda katılabilirsiniz … Ayrıca, özellikleri sesli chat ve doğrudan web sitesinden ya da bilgisayarınızdan müzik çalmak, çevrimiçi doğru bir karaoke odası katılabilirsiniz.

Ne daha iyi!

Sesli sohbet odası katılmak için, sadece katılmak için chat odası ardından en sevdikleri alanını seçin. Ya da daha basitçe, ana sayfada favori sohbet odaları tercih edebilirler . Ama chat odasında katılan, onun ilkelerine uymak zorundadır. Bu makalenin Accrding, “iki yönlü bir saygı” ilkesine tanıtmak istiyoruz. Bu açılardan kendiniz ile ilgili diğer web üzerinde herhangi bir iletişim anahtarıdır

Alıntı doğru kaynaklardan alıntı Sohbet odaları şu anda en popüler online ürünlerdir. Sohbet odaları, grup üyelerine online olabilir ve kendi hesabına birbirleri ile sohbet ve gruptaki insanlara yardım etmek. Bu hizmet, her yerde ve her zaman dinlenmek için yardımcı olacaktır . Şimdi acilen, kullanıcı gereksinimlerini karşılamak için en iyi sesli chatodaları oluşturmak için giriş gerekir.

1.Daima insan ve insanlar Kullandığınız dil aracılığıyla değerlendirecek unutmayın. Argo kullanmak veya yemin etmeyin. Yanlış anlamak çok kolay, çünkü mizah ve hiciv en aza indirmek için gerekli değildir.

2. Düzgün bir şekilde kendilerini ifade etme hakkına sahiptir. Yazdıklarınız kendinizi yansıtıyordu.

28 Kasım 2011
Okunma
bosluk

Kiracı Genel Sorumlulukları

Kiracı Genel Sorumlulukları

Ev sahibi ya da bir özellik ajan bir kiracı ile bir sözleşme içine girdikten sonra, kiracı sözleşme süresi kadar bazı sorumlulukları vardır. Özelliğin denetimi kendisine transfer olduğunu düşündüğünde, belirli görev ve sorumlulukları üstlenir, bir ihlalin hukuki sonuçları ve kiracı neden b tek başına sorumlu olacaktır.

Mülkiyet Bakımı

Bir kiracı mal onaylar ve iyi durumda olarak kabul ettikten sonra, şimdi bu durumda mülkiyet, bu sadece korumak için sorumlu ancak kira sona erdiğinde o da benzeri bir durum mülkiyet terk etmelidir. Kiracı, mal dikkatle kullanmak gerekir ve o ev, fikstür, bağlantı parçaları ve mobilya herhangi bir zarar veya bakımsızlıkla sorumlu olacaktır. Bu başlık altında mülkiyet yıpranma girmemektedir.

Kiracı, ev sahibinin onayı olmadan mülkiyet Evcil tutmak gerekir. O bir evcil hayvan sahibi ya da tek bir elde planları varsa, o zaman sözleşme ev sahibi bilgilendirmek ve önceden izin almak gerekir. Ev sahibi kabul etse bile, evcil hayvan ile ilgili yerine getirilmesi gereken bazı koşulları vardır. Kiracı o / o tutar pet ev sahibi veya diğer komşuları için bir sıkıntı kaynağı olmadığından emin olmalısınız.

Kiracı, mülkiyet konularında derli toplu tutmak için gerekli ve düzgün bir şekilde yayınlandı. Aynı zamanda o konularda herhangi bir bölümünü değiştirmek gerekir. Sadece bu değil, fakat kiracı konuların içeriği ile birlikte güvenli ve soğuk havalarda donma noktalarını önlemek için tüm makul önlemler almak gereklidir. Bu gibi soğuk bir şehirde özellikle önemlidir. Konularda herhangi bir hasar veya arıza var ise, kiracı ev sahibine bunu haber vermesi gerekir.

27 Kasım 2011
Okunma
bosluk

Hayat Araç Ve Konut Sigortası

Hayat Araç Ve Konut Sigortası

Sigorta en önemli şeylerden biri, sigorta ve ödeme miktarı, yani sigorta şirketi, bu temelde prim miktarı olarak da bilinir ücretleri ve tek bir ücret alma kişi tarafından ödenen miktar belli bir oranda prim tutarının tahsil edildiği, bu oran aynı zamanda sigorta oranı olarak bilinir.

Şimdi bu sigortalar: Hayat sigortası, sağlık sigortası, araç sigortası, Konut sigortası ve birkaç başka sigorta şirketleri tarafından sunulan farklı tür sigorta poliçeleri farklı türde geliyor. Onlar insanlar kadarıyla politikaları ile ilgili olarak her durumda sigortalı olması hususlar bağlıdır tarafından kullanılan ortak olarak belirtilen sigortaları tüm bu farklı türde büyük sigorta türleri arasında yer almaktadır. Ancak, politikalar ve diğer bir ülkenin kendi şartları ve koşulları değişebilir, bunun nedeni bu politikalar genellikle, hükümet politikaları ve düzenlemeleri ile ilgili şeyler politikaları ve farklı türde doğrultusunda olmasıdır.

Türkiye veya herhangi başka bir bölge gibi dünyanın önde gelen ülkelerinden biridir ve çok sigortaları birkaç çeşit ile ilgili şirketlerin sayısı vardır. Sigorta şirketleri Türkite, çok gelişmiş ve insanların iyileştirilmesi açısından faydalı ve onlara bu sigorta şirketleri ile sigortalı olsun partiler yararlanan. Bildiğim kadarıyla Sigortanın önemi, daha sonra hemen hemen her türlü sigorta eşit derecede önemlidir Türkiye’de söz konusu olduğunda, zaten diğer formlarına göre Türkiye araba sigortası talep oldukça fazla ve bu nedenle İstanbul bölgesinde daha fazla araç sigorta şirketleri vardır sigortaları. Taşıt sigortası zorunlu bir biri olan ülkelerin çoğunda yasalarına göre, bir aracın kendi halkına kendi araç için bir sigorta poliçesi olması gerekir. Dahası bir araç için sigorta politikaları, en yaygın, ticari, özel ve kapsamlı farklı kategoride sınıflandırılır, tüm bu ve ayrı ayrı tasnif edilmek olduğunu esasına göre küçük farklılıklar var.

27 Kasım 2011
Okunma
bosluk

Canlı Chat Programları

Canlı Chat Programları

İnternet dünyası içinde, online canlı chat gerçek zamanlı üzerinden mesaj almak için, insanlar için ilk araçlarından biri oldu . 1997 yılında ilk internet kullanmaya başladıktan sonra, hiçbir sosyal medya siteleri vardı ve herhangi bir web 2.0 olanaklar vardı. Sahip olduğumuz statik web sayfaları edildi. Ancak biz dostlarımız, IRC veya Internet Relay Chat üzerinden gerçek zamanlı olarak konuşma rahatlığı vardıır. mIRC, örneğin erken sohbet araçları, biri, erken gün içinde böyle büyük bir hit oldu.

Bugün olsa da, sosyal medya, bize genelinde mesajları almak için çekici ve vazgeçilmez bir yolu olarak canlı sohbet kalıntıların gerçek zamanlı eleman online etkileşim için yepyeni bir şekilde hakkında getirdi. Bugün bile, hala pek çok web sitesi, siteye oturum açarken ziyaretçiler özgürce ve kendiliğinden etkileşim izin canlı sohbet araçları dahil.

Görüyorsunuz, canlı chat henüz ölmüş değil çünkü. Aslında hala işletmeler değil, birçok araç sunabilir üç çok önemli faydalar sağlamaktadır. Siz ve diğer web sitesi sahipleri bunun farkında olmayabilir, ancak iyi bir online araç canlı chat değerli pazarlama zekası, gerçek zamanlı müşteri desteği ile işletmeler sağlayabilir ve herhangi bir site çok stickier yapabilirsiniz.

Canlı chat programlarını çok kendi müşteri hizmet platformu olabilir. Bir şikayette olduğu gibi, sitenizin adminler doğru sağ sorunu çözebilirsiniz. Ve, bir iltifat sunuluyor olarak, ziyaretçilerinizin bir fikir iyi bir ruh hali ile eve gidip hemen onları kabul edebilirsiniz.

Bu belirli bir sitede ziyaretçiler tarafından harcanan bir arama motoru sıralamasında faktör o zaman çıkıyor. çevrimiçi sohbet Canlı ziyaretçiler uzun kalmak gibi araçlar, siteler stickier yapmak. Bu nedenle, arama motorlarında sitenizin daha seveceksiniz ve sitenizin kullanıcıları ile daha fazla etkileşim için birçok fırsat olacaktır.

26 Kasım 2011
Okunma
bosluk

Dünyada Kameralı Sohbet Kullanımı

Dünyada Kameralı Sohbet Kullanımı

Dünya chat kullanıcıları, son yıllarda artmıştır. Kamerası ve chat farklı markaların geniş koleksiyonu, bugünün internet kullanıcıları daha etkili bir şekilde dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla iletişim kurmak mümkün için yapılan ve fark değil. Ekran çözünürlüğü ve gelişmiş ses filtreleme chat bugün dünyanın her yerinden iş adamları, aileleri ve arkadaşları için bir tatil yapar! Hatta yazılı olarak en iyi değeri için en son teknoloji chat ve görgü kuralları hakkında yazılı uzak kalamazdı chat elde edilebilir.

Pazar girişimiyle chat hakkında bilgi teknolojisindeki yenilikler sayesinde mümkün olmaktadır. Onlar da yakında bir kile dolu üreticinin web kamerası ve web kamerası sohbetleri nasıl geliştirileceği konusunda profesyonel danışmanlık doling uzmanlar gibi talepleri ile rekor. , Iş, genişbant video telefonları ve kişisel chat için multi-view video konferans çözümleri de dahil olmak üzere video odaklı iletişim, hakkında bilmek isteyen, Internet üzerinden web kamerası sohbetler, ve teslimat sağlamada uzmanlaşmış Internet iş adamları.

Bir ana unsurları kameralı sohbet ve büyüyen yüksek teknolojili modern dünyada bir iletişim aracı olarak önemli, dünyanın uzak köşelerinde insanların etkileşim ve dokunmak için hızlı ve doğru yöntemlerle ihtiyacı olduğunu yapar . Bu gereksinimler, tüm Internet veya diğer ağlar üzerinden veri iletimi için bir bilgisayara yükleyerek görüntü yeteneğine sahip bir dijital fotoğraf makinesi, web kamera, bir araya geldi. Web kamerası, bir dijital fotoğraf makinesi ile iki veya daha fazla kişi arasında anında mesajlaşma görülmelidir sağlar ve aynı zamanda sanal konuşmaları mümkün ve gerçek görünüyor ki, bir web kamerası sohbet katılan kişilerin açık grafik gösterimi ile, ses için destek sağlar .

Chat yazılımı genellikle JPEG ve MPEG dosyaları görüntü yakalama ve web sunucusuna eklemek için kullanılır. Giderek artan sayıda vardır sohbet con camara web kamera ya da dijital video kameralar hemen hemen her şeyi sanal bir yaşam işaret sunan web teslimat . Temel amacı web kamerası görüntülü sohbet web siteleri bazen diğerleri bir yabancının hayatı içine bakmak için beslenen böylece, sıradan bir hayat görevleri ve hatta ev videolarınızı kişisel olaylar hakkında insanların video sağlamak için gelişmiş yazılım teknolojileri kullanımı .

Bir chat oturumunda olduğu gibi, bir web kamerası var; o bu cihaz, aslında gerçek zamanlı kamera video görüntüleri ve grafik mesajları iletmek için kullanılan olduğunu fark etti. Bununla birlikte, chat, chat konuşmak etkinleştirmek için başka yöntemler vardır daha fazla veya daha az yaygın bir uygulama olmasına rağmen, her zaman bir video kamera kullanmak değildir dikkat edilmelidir. Web kamerası, kamera, internet, anında mesajlaşma veya bir PC video çağıran uygulama kullanılarak erişilebilir hangi görüntü aktarmak için kullanılır gösterileri için birçok tutanlar vardır.

26 Kasım 2011
Okunma
bosluk
sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed