Web Sayfanızda Olması Gereken Sayfalar

Web Sayfanızda Olması Gereken Sayfalar

Bir web siteniz var ise sitenizde olması gereken sayfalar neler olmalı.? Sitemizde bulunması gereken kullanıcının sizin kim olduğunuzu anlayabilmesi için ”hakkında” Başlığının olması çok önemlidir. Web sayfanızdan ürün pazarlamak satış yapmak gibi bi amacınız varsa yine sitenizde ”İletişim” Bölümü olmalıdır.

Hakkında

“Hakkında” çok önemli ve bir web sitesi oluştururken birçok şirket bakmaktadır en üst sırada yer sayfaları biridir. Bu hikaye anlatmak ve müşteri ile güvenilirliğini inşa etmek için şans. Sayfayı istediğiniz şekilde (burada yaratıcı fikirler bulabilirsiniz) dışarı yatıyordu, ama işlevsel ve amaca hizmet eder emin olun. Ve bu amaçla, gerçekler ve veriler tarafından desteklenen şirketin geçmişi, vizyonu, çalışanlar, yürütme ekibi, vb hakkında doğru bilgileri sunmak olacaktır.

İletişim

Size ulaşmak için nasıl web sayfası ziyaretçi seçenekler sunun. Ancak, çok uzak bulmak için site haritası başvurmanız gerekmektedir “Bize ulaşın” butonu gizlemek etmeyiniz. Bazı ziyaretçiler sizi araması için tercih, bazı e-posta, bazı Facebook duvarına yazmak istiyorum, ve bir kaç online bir başvuru formu ile mutlu olurdu. Sosyal medya sayfaları ve diğer iletişim araçları için kısayollar dahil olmak üzere herkes tarafından uygun olduğundan emin olun.

Şikayet Veya Yorum

Bir başka olması gereken de kullanıcıları size web sayfası üzerinde ulaşabilmesidir. Bir konu veya makale hakkında şikayet veya görüşünü bildirmesi hem sizin açınızdan iyi olacaktır. Konumuzun en altında yorum yap veya şikayet bildir kısmını mutlaka eklememiz gerekenlerdendir.

31 Ekim 2011
Okunma
bosluk

İsviçre Sohbet

İsviçre Sohbet

Başkenti Bern olan ve en büyük şehiri ise Zürih 7 milyon civarında nüfusa sahip dünyanın gözde ülkelerinden birisi bankaları meşur İsviçre artık sizinde kendinize ait bir chat odanız var. Adı ”isviçre sohbet” odamız da sizlerde artık gurbetde değilsiniz.

Kısaca bu konuda İsviçre’den bahsedelim yanlışlarım olabilir af buyurun. Resmi dilleri Almanca, fransızca, italyadır. Ülkenin kendilerine ait resmi dilleri yoktur. Para birimi ise İsviçre frangı dolara ve euro ya göre çok degerli para birimine sahip ülkedir.

İsviçre hakkında şuan aklıma gelenler bunlar. Ayrıca isviçre’de türk vatandaşı oldukca fazladır. Bizde şimdi bu konumuz ile onlara sesleniyoruz sesimize kulak verin isviçre sesli chat odalarımıza bekliyoruz.

İsviçre sohbet odamızda görüntülü sohbet yapabilirsiniz isviçre’den katılan insanlar ile tanışıp kaynaşabilirsiniz. Tüm bunları yaparken hiçbir ücret ödemezsiniz hatta ve hatta üye bile olmanıza gerek yoktur. İsviçre sohbet odasına ulaşmak için öncelikle sesli chat girişi resimine tıklayın daha sonra misafir girişi kısmına takma adınızı, rumuzunuzu yazın ve girişi tıklayarak merhaba isviçre sohbet odası diyoruz.

Haydi bern den zürih den bizlere bir selam verin. Sizleri bekliyoruz umarım sizlerde sitemizdeki isviçre sohbet odasını çok begeneceksiniz bundan hiç kuşkum yoktur.

31 Ekim 2011
Okunma
bosluk

ChatEvi Biz Kimiz

ChatEvi Biz Kimiz

Chatevi web sayfamız Seslichatevi.Com’a aittir.

Sesli chat evi 2010 Mart ayında sesli chat sitesi olarak kurulmuştur. Kullanıcılarımıza yaklaşık 2 yıldır sesli chat hizmeti sunmaktayız. 2 Yıla yakın süredir hep kendini geliştirerek çeşitli web sayfalarınıda bünyesine katmıştır. Bunlardan biriside Chatevi sitemizdir.

Sohbet panelimizde 2 adet kameralı chat yapılabilen oda bulunmaktadır. Chat odalarımızın sayısını 2012 yılında beşe çıkarmak hedef ili sesli chat’de her kesime verkeze uygun çeşitli chat odalarını açarak kalitemizi bir kez daha ortaya çıkaracaktır.

 

31 Ekim 2011
Okunma
bosluk

Seo Da Hızlı Yükselmek Ve Kalıcı Olmak

Seo Da Hızlı Yükselmek Ve Kalıcı Olmak

Sitesine seo çalışması yapan veya yaptıran site sahipleri biran evvet sitesinin hedef kelimesinde istediği yere gelmesi doğal olarak istemektedir. Fakat burada çok dikkat edilmesi gereken birşey var siteyi çok hızlı bir şekilde yükseltebiliriz. Aynı içerikdaş güçlü sitelerden alınan backlinler sitemizin kısa zamanda istenilen yere gelmesini sağlayabilir. Ama sitenin orada kalıcı olmasını garanti etmez çünkü sitelerden linklerin bir kaçı kaldırıldığı zaman sitemizin sıralamadan düştüğü gibi google gözünde de düşeriz. Sebep bu kaliteli siteler daha önce sana referans olup link vermiş ve bir kaç ay sonra linklerinizi silmişler. Hemen google gözünde sizin sitenizin eskiden kalitesi iyiydi ve bu siteler sitelize bağlantı, referans vermişler. Daha sonra linklerin sitelerden kalkması Google gözünde de artık düşersiniz.

Hızlı yükselmek içerikdaş sitelerden devamlı link alarak arama motorlarında yükselmek benim fikrim seo değildir. Mutlaka yavaş yavaş o linkler silinecek ve siteniz eskisinden de daha kötü bir pozisyonda olacak. Burada sakın aynı katagoride olduğunuz sitelerden link almayın demiyorum. Tabiki içerikdaş sitelerden alınan backlinklerde çok fayda sağlayacak sitenize ama sadece de bununla kalmayın. Birçok kendini seo uzmanı sanan arkadaşlar sırf foterden alınan linklerle seo yaptığını zannediyor.

Önemli olan hızlı yükselmek en başta ilk olmak değil geldiğiniz son sıralamada kalıcı olmaktır. Bunu nasıl yapıcaz ömürlük backlinkler sağlıycaz sitelerimize örnegin başka sitelerden alınan makale ile backlinkler, abartmamak kaliteli kaydı ile blog backlinler, yine amartmadan sosyal imleme sitelerine gönderilen linkler, vs vs backlink çeşitliliğini sağlamalıyız böylece google de sandbox diye adlandırılan filitre cezasına sitemizin maruz kalmamasını sağlarız.

Sadece backlinkler değil tabiki sitemizi güçlü kılan en büyük faktör ise özgün yazılan kullanıcıya bilgi veren kaliteli makalelerdir. Site dışı backlink çalışması yaparken site içi de seo çalışmaları yapmalıyız.

Ben seocu değilim sadece edindiğim tecrubeleri sizler ile paylaştım umarım faydalı olur..

31 Ekim 2011
Okunma
bosluk

Tarayıcı Tabanlı Oyunlar

Tarayıcı Tabanlı Oyunlar

Tarayıcı tabanlı yani internet sayfası üzerinden oyun, oldukça uzun bir süre süredir var. 3D oyunlar vardı ve bunların çoğu yan kaydırma, aksiyon, macera, ya da strateji oyunlarıdır. Zamanla, web tabanlı teknolojisi, tarayıcı tabanlı bir oyun içinde 3 boyutlu bir dünya yaratmış olabilir noktaya kadar gelişti. Daha fazla ve tarayıcı tabanlı oyun piyasada görünüyor. Bazı sayfalarda oyun oynamak için ücret ödemezsiniz. Piyasadaki tüm yeni oyunlar geliyor, burada yeni bir tarayıcı tabanlı oyun test her zaman akılda tutulması gereken önemli birkaç şey vardır.

 Oyunun grafiklerine göz atın. İnternet gecikme süresi nedeniyle lekeler olabilir, ancak grafik sürekli olarak birbiriyle örtüşen iseniz, ya da onlar solmaya ve aşımına uğrarsa, o zaman oyun organizatörleri bildirmek isteyebilirsiniz.

Çoğu oyunda oldukça yeni olan bu yana tek seferde oynayan bir çok kişi yoksa, anlaşılabilir olacaktır. Oyun dünyasını tanımak için bu zamanı kullanın. Ayrıca, oyunu isterseniz, bu konuda arkadaşlarınıza anlatmak, ve bunu kontrol etmek için onları davet ediyoruz.

Onlar sadece oyun ortamında etrafında oynamak isteyen iken onları öldürmek için insanlar rahatsız değilsiniz böylece bir PvP, PvE, veya bir kombinasyon oynamaya anladığınızdan emin olmalısınız.

Bir oyun içine çok önce, çok fazla zaman araştırıyor yapmak veya bir sonraki seviyeye ilerlemek yardımcı olmayacaktır savaşları harcamak değil, böylece yukarı seviyeye nasıl öğrenin. Eğlenin! Çok ciddi bir oyun ne olursa olsun oyun almayın. Halletmek için aynı zamanda deneyimini kazanırken oyun kurallarını ve hilelerini öğrenmiş olacaksınız.

 

31 Ekim 2011
Okunma
bosluk

Sizce Hangi Hosting Kullanmalıyız

Sizce Hangi Hosting Kullanmalıyız

Hangi hosting şirketi kullanmalıyım

Bu sorunun cevabını bulmak için bu deneyim sahibi site sahiplerinden öğrenebiliriz. İşte bu yüzden buradayız.

Binlerce değilse de yüzlerce ile online olarak hizmet vermekte ve bu gerçekten kabul edilebilir bir fiyat için mükemmel bir çözüm sağlamak hizmet anlamak zor olacak. İyi bir web hosting şirketi ile tanınan bir web sitesinin adını varsa, trafik ve sayfaları ziyaretçilerin en sık sık ziyaret ettiği, diğer istatistiklerinin yanı sıra bir dizi raporlar alacağım

İnternet konak, yaklaşık 100 $ daha pahalı planları için 5 $ veya 10 $ aralıkları aylık hizmet için bir ücret talep edecektir. Hostunuz için $ 100 ve $ 300 arasında her yıl ödemek niyetinde.

Açıkçası, kişisel blog, ucuz yollu geçmesi olasılığı vardır istesin. Nitekim olarak, ben şahsen sizin için bir şey var. Burada bir yıl boyunca ücretsiz hosting sağlayacaktır y2010 Black Friday anlaşma. Fırsat 11/26/2011 tarihinde başlayıp 11/30/2011 günü sona erer. Derhal bunu yapmak değildi, üzgünüm, belki bir dahaki sefere  Sadece 5 $ ‘ın altına bir kerelik kurulum ücreti ödemek zorunda.

Büyüme ihtiyaçları tahmin etmek ve büyürken webhost web yanı sıra sürebilir emin olun. Sadece 1 sitenin büyüme, ancak, aynı sunucu üzerinde barındırılan daha fazla etki alanı sahip planlıyorsanız saymak. Yapmanız gereken en son şey, kesinlikle bunu yapmak için gerekli olmadıkça ev sahibi orta şeklini değiştirmek. Bant genişliği güç durumda web site trafiği hızla büyüyor, emin olmak için kontrol edin, ziyaretçi bilgilerini indirmek veya görüntülemek için beklemek zorunda kalacaklar. Ve aynı zamanda en son şey müşterinin istediği sayfasını açmak için beklemek zorunda.

Bir hosting şirketi içinde dikkat edilmesi gereken birkaç şey vardır.

Biz onları çok kullanılan şekliyle, bunlardan bazıları için bir öneri vermek mümkün:

1. HostGator – söyleyecek şeyleri. 2.500.000 milyon web sitelerini kendi sunucularında. İyi fiyatlar, sınırsız hemen hemen her şeyi

2. CoolHandle Hosting – Web barındırma, sınırsız bant genişliği ve sınırsız etki ile 4.95/ay $ başlangıç. Yeni başlayanlar için uygundur. Kendi deposundan sanal ya da adanmış bir sunucu kiralamak mümkün büyük büyümek gerekir.

3. Relia Cloud – sanal ve hosting için düşük fiyatlar var çünkü ben sadece sadece burada yer onları. Iyi bir şey, saat kiralama, çünkü bunu kontrol edebilirsiniz. OS çoğunluğu bertaraf ulaşır. Büyük bir hizmet. Ben şimdi kullanıyorum çünkü söyleyebilir miyim.

Her biri en az baş ağrısı ile size ve bana güvenin, bu gerçekten takdir bilir bir şeydir.

Web sunucusu

Tek bir web sunucusu web sunucusu bazı tek müşteri kiraya verilir. Bu web barındırma sağlayıcıları genellikle üç müşterilerine arasında tek bir web sunucu bilgisayar bölmek yaygın bir inanış olmasına rağmen. Öte yandan aslında bir müşteri için tüm web sunucusu web-hosting sağlayıcıları vardır. Üç net sunucu paylaşımı rağmen, müşterilerin web sunucusu seçeneği, birden fazla web sitesini barındırması onun sitenin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi yazılımı yapılandırmak ya da mevcut bant genişliğinin ölçekli seçim sunar. Kaynaklara erişilebilirlik Bizim başbakan fiyatları ile birlikte Örneğin e-ticaret siteleri için çok önemli internet siteleri için web hosting, bu tür tavsiye ederiz.

 

30 Ekim 2011
Okunma
bosluk

Sohbetli Net Sitesi Dost Sitemizdir.

Sohbetli Net Sitesi Dost Sitemizdir.

2004 yılında kurulan sohbetli.net sitesi, kaliteli sohbet platformu olmakla birlikte google aramalarında yükselmektedir, bünyemizin bir parçası olmakla birlikte kullanıcılarına ferah bir sohbet ortamı oluşturarak chat sohbet odaları hizmetleri sunmaktadır..

Uzun yıllar chat hizmeti sunan saygın, kaliteli bir arkadaşlık sitesidir. Biz Chatevi ailesi olarak site sahibi olan Erkan kardeşimize başarılar diliyoruz. Ve sloganımız Chatevi sohbetli el ele sanalın en güzel chat sitelerini oluşturmaktadır.

Sohbetli bir yazılı chat sitesidir. Eğer sesli chat yapmak istemiyorsanız ana sayfamızın sağ tarında bulunan yazılı chat kısımını kullanarak sohbetli chat paneline bağlanabilirsiniz.

 

30 Ekim 2011
Okunma
bosluk

Sosyal Medyada Şirket Tanıtımları

Sosyal Medyada Şirket Tanıtımları

İnternet bugünün dünyasında, şirketlerin daha söyleyerek nerede müşterilerine, daha da önemlisi, onlar hakkında ne söyleyerek ve farkında olmak için var. Sosyal medya platformlarında belirli bir marka hakkında konuşmak insanlar için ortak bir yer vardır ve genellikle ne kendi algı ve hizmet nasıl geliştirilebilir konusunda konuşacaklar. Bu, bu konuşmaları izlemek için başarısızlık olarak tüm sektörlerde ve her ölçekteki şirketlerin iş ve sosyal durumlarını olumsuz bir etkisi olabilir kullanabileceğiniz bir şeydir.

Sosyal medyanın en önemli faydalardan biri, başka bir müşteri hizmeti düzeyi gibi davranır ve müşterilerin etkin sorunları düzeltmek için çalışıyoruz görüp, onlar marka bir şans vermek daha fazladır. Ancak, şirketlerin sosyal medya platformlarında monitörde neden temel nedeni, bu yüzden herhangi bir sorun büyük bir sorun haline şirketin marka imajı zarar biter tırmandırmaya olmadığından emin olun.

Twitter ve Facebook, şirketlerin kendi sayfası var mantıklı şekilde insanlar hakkında yorum ana sosyal medya platformları. Bu insanların fikirlerini şikayet veya siteyi kullanmak istiyorsanız, bir şirketin tek bir yerde var olduğunu demek gerekir. Bu nedenle, şirket sayfa izleme personelinin bir üyesi olmasını sağlamak için önemlidir. Bunu yaparak, müşterilerinize öncelik listesinde müşteri hizmetleri yüksek koymak ve uzun vadede bu şirket ile iletişim kurmanın bir yolu olarak kullanabilirsiniz biliyoruz.

Bu izlemek için zor olacak gibi insanlar, bloglar, forumlar ve, kişisel Twitter ve Facebook hesapları hakkında yorum yapmak başlattığınızda Ancak sorunlar ortaya çıkar. Bu sosyal medya uzmanları, markanız ile ilgili tüm konuşmaları her zaman takip olduğundan emin olmak için mevcut olan sosyal medya araçları en yapabilirsiniz gelir. Eğer harici bir ajansı kullanarak Tabii ki, o zaman onlar sizinkine benzer bir boyutu ve sonuçları izlemek için doğru araçları zorunda olacak müşterileri ile çalışma deneyimine sahip olduğunuzdan emin olun gerekir

30 Ekim 2011
Okunma
bosluk

Seslimanken Dost Sitemiz

Seslimanken Dost Sitemiz

Selamün aleyküm arkadaşlar seslimanken.com sitesi uzun yıllardır sesli chat, sesli sohbet hizmeti sunan Türkiye’de en büyük siteler arasında yerini almış kaliteli chat sitesidir. Geçtigimiz günlerde site google de filitre cezasına çaptırılmış olsada bu sürecden çok çabuk çıktılar. Site sahipleri çok iyi bilirlerki sandbox veya filitreye giren bir site kolay kolay çıkamaz seslimanken uzun yıllardır edindikleri tecrube ile filitreden de çıkmayı 3-4 haftalık bir süreçde başarmışlardır.

Seslimanken ailesine başarılar diliyoruz inşallah birdaha filitre gibi google cezaları ile karşılaşmazlar. Sanal alemde bir çok kişi bu site üzerine yazılar yazmış büyük olması popiler olması ile blog açarak nemalanmak isteyen insanlar olmuştur. Sesli manken bu sitelere bloglar ile karşılık verince pkk sitesi gibi vs bir çok hakarete küfürede mmaruz kalmıştır. Seslichatevi sitemizde de aynı olaylar yaşanmış başka bir sesli chat sitesi blog açmış bizde bu bloga karşılık blok açınca bu sefer küfürler etmeye başlamışlarır. Sesli manken sitesi kendisine blog açmayan siteye blog açmaz bazı kendini bilmiş ben yaptım delisi insanlar tıpkı seslichatvi filitreye girdiginde ben filitreye soktum demesi gibi seslimanken sitesinden de yararlanmaya çalışmışlardır.

Biz ChatEvi.Com ailesi olarak rakibimiz de olsa sesli manken sitesine başarılar diliyoruz. Ve bu özgün makaleden birde hedef kelimelerine link hediye ediyoruz.

30 Ekim 2011
Okunma
bosluk

Chatevi Yeni Teması

Chatevi Yeni Teması

SeoHocası’nın ücretsiz olarak sunduğu temayı chatevi.com sitemize kurmuş bulunuyoruz. Umarım tema sitemize faydalı olur. Temayı hazırlayan ve bizlere sunan seohocasi.com a teşekkür ediyoruz.

Temada sormak istediğim bir kaç şey var. Editör de Alt kısım yani fotere girdiğimizde kodlar arasında ( anahtar-kelime) yazan yerlere farklı farklı hedef kelimelermi yazılacak yoksa tek bir kelimemi çünkü yaklaşık 4-5 tane parantez içine alınmış anahtar-kelime diye belirtilmiş.

İkincisi sagda görünen 4 adet 125×125 reklam yeri var orası 250×250 yapılırmı  buraya adsense den reklam kodu alım dedim sadece metin reklamı var resim reklamı yok 125×125 olarak orada hoş görünmediginden dolayı 250×250 olsa daha iyi olurdu.

30 Ekim 2011
Okunma
bosluk
sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed