ChatEvi Destek Paneli

ChatEvi Destek Paneli

Biz web üzerinde iyi bir sohbet arayan hemen hemen herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için birkaç sohbet toplulukları var. Bizim sohbet ve hizmetlerin tüm toplam % 100 ÜCRETSİZ ve sponsorlar tarafından desteklenmektedir.

Biz sohbet, mesaj panoları, e-posta ve daha fazlası ile tam bir çevrimiçi kişi bağlantı topluluk getirir! Bizim sohbet odaları gibi web bugün sunan özellikleri en gelişmiş Java tabanlı sohbet odaları olan kişi 2 kişi hala kamu odasında sohbet edememek sırasında ayrı bir pencerede bir üyesi ile özel sohbet izin sohbet.

Tercihler kayıt sağlar kolay erişim için, kendinizi bir açıklamasını Ana url ve e-posta adresi koyarken takma adı bu yüzden başka hiç kimse, onu kullanabileceğiniz. Oda Kayıt kendi odalar oluşturmak ve yönetmek için tüm kullanımına izin verir. Herhangi bir düşünce, fikir ya da sitemizle topluluklar hakkında öneriniz var veya sohbet varsa çekinmeyin lütfen bize herhangi bir zamanda.

Önce Güvenlik: bunları bildirin olarak sohbet hattında İnsanlar sadece hakkında çok bilgi olarak biliyorum. , Telefon numarası veya adres gibi kendiniz hakkında kişisel bilgi vermek asla edin.

Saygı: saygı ile burada tüm diğer sohbet tedavi edin! Herkes iyi vakit geçirmek ve biraz eğlenmek için burada. Tüm TKP harfler veya metin ile ekrana sel etmeyin. Bu oda moderatör tarafından odadan tekme neden olabilir.

Chatevi diğer benzer programlar dışında onu kuran bazı benzersiz özelliklere sahiptir. Çoğu kullanıcı gerçekten İfadeler inşa keyfini çıkarın. Ama olmadığını bu seçilmiş birkaç kişi için, bu özelliği devre dışı bırakılabilir.

En sevdiğim Sunucu Ağacı gerçekten harika ve ChatEvi onun çok sunucu özellikleri etrafında inşa edilmiştir, çünkü daha kolay bu kadar kullanmanızı sağlar Chat önemli bir parçasıdır.

30 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Web Üzerinden Gençler İle Sesli Chat

Web Üzerinden Gençler İle Sesli Chat

‘Web üzerinde Chat’ bu sayısına hoş geldiniz. Benim emekli sonra web bina benim ilgi yenilemeye karar verdik ve onunla gitmek için yeni bir web geliştirme programı satın almış yeni renk düzeni vb göreceksiniz önce bu siteyi ziyaret ettiğiniz olanlar için.

Peki daha önce burada henüz olanlar için bu sitede var mı? Aslında başlangıçta sadece kişisel bir site olarak başladı ama daha fazla şeyler in eklenmiştir olarak yıllar içinde biraz büyüdü

Görmeniz gereken ilk bağlantı tabii ki aile bağlantıdır. Kapalı Her şeyi başlatan şey olduğunu olsa. Orada genel aile malzeme ve sonra üçümüz için bağlantıları bir sayfa, kendimi, Steve, eşim Meryem ve oğlu Mark edecektir. Ben de şimdi yaklaşık üç yıl önce vefat etti babam hakkında bir sayfa koyduk.

Daha sonra yıl içinde seyahat ile ilgili bazı sayfalar yapmış söyledi. Biz kadar bazıları henüz, ama biz var olmuştur ve benim kamera bana her zaman gelir ve umarım ben burada bazı fotoğraflar elde edeceksiniz.

Ben de içinde yaşadığımız toprak, (Galder) ve yaşadıkları şehir  ile ilgili bazı şeyler koymak var. Hem benim çalışma Cardiff Otobüs ile hayat ve ben ilginç buldum bazı bağlantıları bazı şeyler koymak olduğu gibi

Abi ki fark gibi bu (gerçek) gençler için bir genç sohbet sitesidir. Biz-de bazı bir genç kendiniz-olan kendi web çalıştığını fark ettik. Siz de gençlere yönelik bir site çalıştırıyor musunuz? Böylece günlük ziyaretçi istatistikleri baktığınızda ne yapacağız? Praying? Neyse. Sitenizin gençler için ise bizim içine ekleyebilirsiniz. Sadece alt menüsüne gidin ve tıklayın.

Bizim dizine eklenmeden önce her sunulan bağlantı elle kontrol edilecek şekilde shiz gönderme günaha karşı lütfen. Güzel bir genç sitesi ve bize geri bağlantı var ise, biz dizine içerecektir. Sitenizi ve / gerçekten sevebilir ya da iyi bir halkla ilişkiler ya da ne varsa, bizim frontpage üzerinde görünür bir özellikli bağlantı ele alacağız.

Sitenizin konusu genç struff ilişkili herhangi bir şey olabilir. Genç müzik, genç moda, gençler için oyunlar, genç sohbetler, genç yaşam, gençler için gençler ya da iş için genç destek ya da para. Hangi konu olursa olsun sitenize sürece bu gençler için olduğu kadar vardır. Peki ne var? Belki çok güzel bir genç forum var mı? Neden bizim teen Site Dizini’ne teslim Yüklü?

30 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Evinize gelen eğlence

Evinize gelen eğlence

Chat Eve gelen eğlence demek yani bilgisayarınızdan Evde kalmak hala bazı eğlenceli olamaz demek zorunda değildir. ,İçin şu anda arayan diğer şarkıları ton vardır karıştırmak ve kanca, flört . Bu kişinin özel karşılamak için çok geç değil. Bazı eğlence gece için bize katılın.
 
Arkadaşlarınızla bağlantıda kalın ve en gelişmiş sosyal ağ ve çevrimiçi kalma özellikleri kullanmayı yeni insanlarla tanışmak tutmak. Çok sıcak ve en aktif gece geç saatlerde gereğidir sohbet, flört ve kanca kadar net site. Biz her hafta katılan yeni single binlerce var.

Bu son çağrıdır. Kim Bölgenizde kadar hala öğrenin. Evimiz garanti ücretsiz sohbet odaları ve partner özellikleri sizi havaya uçuracak. Artık sohbet gece geç konum single profilleri, fotoğraf ve videoları görüntüleyebilirsiniz. Ne bekliyorsunuz? Ya da bir göz atın.

28 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Bir Gülümseme ve bir nezaket

Bir Gülümseme ve bir nezaket

Bir gülümseme ve bir yumuşaklığı vardır
içinde. Ben adını öğrendiğinde

İstediğimiz bir öpücükle var
bizim bütün hayatını, dokunarak

Vücutta ruhu. Deniz suyu
onun kabuğu kırmak için inci yalvarır.

Ve zambak, ne kadar tutkuyla
bazı vahşi sevgilim ihtiyacı var! At

Gece, penceresini açın ve sorun
gelir ve basın ay

Aşk penceresini açın. Ay
kapı, sadece pencere kullanmaz.

28 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Sohbet Gözlemcileri Ve Gazeticiler

Sohbet Gözlemcileri Ve Gazeticiler
İnternet üzerinden iletişim Bu gizli dinleme ile benzerlik göstermektedir”. “Adı verilen gizli bir davranış ile kişinin akranları tarafından gizlice izlenmesi, ya da belki hiç içeri uğramadan düzenli olarak radyo programları konuşma dinleme olabilir
İnternet gözlemci genellikle oda ve forumlarda sohbet veya mesaj gönderme az veya hiç niyet ile e-posta listeleri ve haber gruplarına katılmak için oturum, onun yerine başkalarının iletişim okumayı tercih ederim.
Radyo Yeni Üye bu arama olanların telefon numaralarını göremiyorum ise ancak, çevrimiçi Yeni Üye genellikle e-posta adresleri ve bir mesaj gönderir ya da bir tartışma katılan herkesin ekran adları erişimi vardır.
Başka bir aboneden bir haber ya da e-posta iletisi kopyalama ve etkili diğer kullanıcıların milyonlarca özgün gönderenin e-posta adresi kullanılabilir hale getirmek, İnternet çevresinde yayılan bir Yeni Üye önlemek için hiçbir şey yoktur. Aynı şekilde, sınırlı sohbet odalarında ve forumlarda gözlemci da mesajları kaydetmek ve net etrafında onları dolaşmaya mümkün olabilir.
Bazı etik sorular sormanız yok ama gizlenen, önlemek neredeyse imkansız. Örneğin, gazeteciler, akademisyenler ya da halkla ilişkiler uzmanları sohbet odalarında gizlenen tarafından bilgi toplamak gerekir? Eğer öyleyse, diğer katılımcıların gizlilik açısından sorumlulukları nelerdir?
Gazeteciler doğru kendilerini tanımlamak ve bir chat odasına girerek ya da bir mesaj panosu oturum üzerine kendi amaçları devlet mi? O kendini tanımlayan önce bir süre için pusuda için Tamam mı? Bir sohbet odasında yayınlanan bir mesajda alıntı için Tamam mı?
Doğal olarak, uygun online davranış ne olduğu hakkında görüş farklılıkları olacaktır. Birçok sohbet odaları, e-posta listeleri ve diğer Internet toplulukları kullanıcılarının uymaları beklenir ki görgü genel kuralları vardır. Online araştırma yapan gazeteciler bir chat odası katılma veya e-posta listesi için kayıt önce bu kuralları gözden geçirmek yararlı olabilir.
Aynı zamanda kendini yanlış uygulaması bilgi toplama genellikle önerilmez ise dikkati çekiyor. Örneğin, etik Chatev kodu şöyle der: “Gazeteciler … geleneksel açık yöntemlerle halka bilgi hayati vermez dışında bilgi toplama gizli ya da diğer gizli yöntemler kaçınmalısınız bu yöntemlerin kullanımı bir parçası olarak açıklanmalıdır. hikaye.”
Gazetecilere “özel insan gücü, etkisi veya yardım isteyin kamu görevlileri ve diğerlerine göre kendileri hakkında bilgi kontrol etmek için daha fazla hakkına sahip olduklarını tanımayı hatırlatır.”
Akademik araştırmacılar için geleneksel etik standartların biraz benzer. Chatevleri ve etnografik çalışmalar yapıyor diğerleri güçlü sahte beyanlarla konularda gözlem konusunda uyarılmaktadır.
28 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Müzik Sohbet Odaları

Müzik Sohbet Odaları

Eğer müzik dinlemek ve bu konuda konuşmak istiyorsanız o zaman müzik sohbet odaları sizin için. Müzik çok popüler. Çoğu kişi müzik bir tür keyfini çıkarın. Sohbet herkes için ücretsiz müzik odalar sunmaktadır. Bizim karaoke odası Cumartesi gecesi eğlence katılın. Her Cumartesi gecesi bir yarışma ve herkes eğlenceye katılmak için açığız.

İnsanlar sadece müzik hakkında çevrimiçi sohbet değil aynı zamanda en sevdikleri müzik dinlemek için bir müzik sohbet odası bir yerdir. Bizim yazılım kullanıcıların müzik odasında başkalarına kendi ses kartı aracılığıyla müzik çalmak sağlayan sesli sohbet yetenekleri vardır.

Ücretsiz müzik sohbet odaları en büyük avantajı müzik için sevgi paylaşan dünyanın dört bir yanından insanlarla sohbet edebilir olmasıdır. Halk müziğinin en sevdikleri gruplar ve türleri çevrimiçi insanlarla tanışmak ve paylaşmak edebiliyoruz. Bizim müzik chat odalarında en iyi avantajı odalarda müzik çalabilirsiniz gerçektir. Bizim yazılım ki en iyi müzik sohbet deneyimi için yüksek kalitede müzik dinlemek de büyük yeteneği verir yüksek kaliteli sesli sohbet.

Müzik sohbet dezavantajları vardır. Bazı kullanıcılar insanlar oynamak müzik dinlemek online sohbet odaları ziyaret etmeyiniz. Chatevi kendi müzik ve diğer kullanıcıları rahatsız değil müzik severler için oda belirlemiştir nedeni budur. Bunun için ücretsiz sohbet sitesine girmek ve müzik sohbet odası tıklatın.

26 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Chat mıhat tıraş önemli olan sohbet muhabbet

Chat mıhat tıraş önemli olan sohbet muhabbet

Chat mıhat diyorlar çok kişi anlamıyor bile nedir bu chat bilmiyorlar sohbet, muhabbet demiyorlarda chat mıhat diyorlar e tabi anadolu insanı anlamaz öyle chat den felan sohbet etmek deyecenki anlaya muhabbet sohbet hepisi bir arada ondan anlarız.

Ha birde kameralı chat felan diyorlar bu nasıl oluyor derler adam ne bilsin kamerayı o görüntülü sohbet diyecenki ondan anlaya yani görerek sohbet etme neymiş kameralı chat felan off anlamayız ondan Anadolu insanı harbici doğrucudur.

Aslında pekde inanmaz ya bu makina ile arkadaş bulup sohbet edip dostluklar kuralacagına ama işte bir ihtimal bi denim bakım der chat neymiş dermi der yani kamera yı bilmesede görüntülü sohbeti bilir.

26 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Gerçek Sevgiliye Yazılan Sözler

Gerçek Sevgiliye Yazılan Sözler

Gerçek aşk kutsal bir alev olduğunu
sonsuza dek yakar,
Ve hiçbiri loş özel kızdırma olabilir
Veya onun kaderini değiştirecek!

Gerçek aşk ihale tonda konuşuyor
ve nazik kulağı ile dinler,
Gerçek aşk açık kalp ile verir
ve fetheder korku.

Gerçek aşk hiçbir sert ihtiyaç duymaktadır
Bu ne kurallar ne de bağlar
ve gerçek aşk nazik elleriyle tutan
bu gerçek kalpler.

Sen benim sadece sevgi vardır. Bu tamamen sizin elinizde bana var. Biliyorum ve gelecekte iyi veya asil bir şey yazmak kalırsam ben sadece kalbinizin kapılarını dinleyerek bunu edeceğini hissediyorum. … Ben, derin ve gerçekten Nora Seni seviyorum. … Senin değil benim sevgi bir parçacık yoktur. … Sadece bana izin verirsen ben kafamda her şeyi sizinle konuşmak istiyorum ama bazen sadece benim tarafımdan sıkılmış olacağını görünümünüzü gelen fantezi. Her neyse, Nora, seni seviyorum. Ben onsuz olamaz. Sana benim her şeyi, ben herhangi bir bilgi (öyle küçük gibi) kendimi hissediyorum ya da hissettim herhangi bir duygu vermek istiyorum, ben herhangi bir beğeni ve hoşlanma, herhangi bir umut var ya da pişmanlık. Sanırım bizi ölmek için saat gelmelidir kadar birlikte olmaktan biri olarak büyüdü kadar daha söylüyorum, siz yan yana yaşama geçmesi istiyorum. Şimdi bile gözyaşı gözlerime acele ve bu yazarken hıçkırıklar boğazıma bobini. Nora, biz sevgi için sadece kısa bir ömre sahip. Ben düşüncesiz ve yönetilemez am ve beni birlikte mutlu olacağına inanıyoruz bile Ey benim sevgilim bana sadece biraz nazik olmak, bana biraz ayı. Bana kendi şekilde sizi sevelim. Bana kalp her zaman hayatımın her çarpıntı, her acı, her sevinç duymak benim yakın olsun.

23 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Sohbet Odası Nedir.?

Sohbet Odası Nedir.?

Bir chat odası, bir Web sitesi, bir Web sitesinin parçası, ya da gerçek zamanlı iletişim kurmak için ortak bir ilgi ile kullanıcı toplulukları için bir olanak sunmaktadır. Online gibi çevrimiçi bir hizmet parçasıdır. Forum ve tartışma grupları, göre, kullanıcıların mesaj izin ama interaktif mesaj kapasiteye sahip değildir. En çok sohbet odaları kullanıcılar herhangi bir özel yazılım olması gerekmez, bu tür İnternet  Chat  olarak yapmak olanlar, kullanıcılar internetten indirebilirsiniz sağlar.

Oda kullanıcıların tercih sohbet odası kayıt Chat, bir kullanıcı adı ve şifre seçin ve (çoğu site birden çok sohbet odaları var) bir odaya giriş yapın. Sohbet odası içinde, genellikle de uyarılırsınız Şu an insanların bir listesi var

Bir sohbet odasına girdiğini. Sohbet için, kullanıcılar bir metin kutusuna bir mesaj yazın. Mesaj büyük ortak mesajı alan ve diğer kullanıcıların cevap olarak hemen göze çarpıyor. Kullanıcılar, sohbet odaları girip olarak bilinen bir uygulama herhangi bir göndermeden mesajları okuyabilir gözlemliyor .

Sohbet odası mesajları kendiliğinden ve anında görünür olduğu için, ya da kasıtlı olabilir veya olmayabilir istismar için bir potansiyel mevcuttur. Site (sık sorulan sorular sonrası genellikle ev sahipliği örneğin bir odaya girdiğinizde, kendinizi tanıtan bir soru ya da belirli bir kullanıcı yanıt yönlendiriyorlar zaman açıkça ifade ve yıkıcı raporlama gibi uygun sohbet odası davranış, kullanıcıların rehber için) listesi Kullanıcılar, örneğin. Yıkıcı kullanıcılar sözlü, diğer sohbet kötüye konuşma tekeline, hatta sadece defalarca konuşmaya aynı kelime veya kelime grubu olarak bilinen bir uygulama (çok hoş karşılanmaz) yazarak devre dışı bırakabiliriz kaydırma .

Sohbet odaları insan çaba veya ilgi hemen her yönü üzerinde odaklanan bulunabilir: örneğin klasik filmler dayalı mevcut topluluk, vardır. Yahoo gibi çeşitli siteler, siteleri sohbet bir dizin sağlar. Bu kendi sohbet odası oluşturmak için gerekli adımları MSN Web Toplulukları, rehber kullanıcılar Diğerleri.

22 Haziran 2011
Okunma
bosluk

Sevgi ve aşk sözleri

Sevgi ve aşk sözleri

Senin başında dikkatli yürümek zorunda sevgi ; Sevgilinizin kollarına alanları arasında çalışan sadece emin olduğunuzda size seyahat eğer gülmek olmaz daha sonra gelebilir

“Eğer gerçekten sevinç seviyorum birinin nitelikleri geliyor, ya da onu onları öznitelikleri eğer bilmek hiç aşık olduğunuzda, bir hale gibi onu çevreleyen ışık ondan, sen gelir olsun, ya da gelen Lütfen kıvılcım toplantı. ”

“Bir insanın gerçek tutar ve derin olan şirket kendini elektrikli ve enkindled bulur kadının türler için değil seviyorum, ama o biri için olan şirket o şefkatle uykulu hissedebilirsiniz.”

En kısa sürede sözlerle aşk ateşi söndürmeye aramak, kar yakmak ateş edin. Bir öpücük kelimeler gereksiz olunca konuşma durdurmak için doğa tarafından tasarlanmış hoş bir oyundur

22 Haziran 2011
Okunma
bosluk
sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed