Mirc Sesli Chat

Mirc Sesli Chat

Mirc chat odalarını internet kullanan bir çok kişi bilir. İnternetin Türkiye’de yeni yaygınlaştığı ilk zamanlarda gençlerin internet kafelerde  en çok takıldıkları program olan mirc tüm her kezin en çok ziyaret ettiği chat sitesi haline gelmiş ve hala çok uzun yıllar geçmesine rağmen popilerligini yitirmemiş sabit kullanıcılarını korumakta teknolojinin ilerlemesi ile eski bir chat platformu olan mirc hala ayakta kalmayı başarmış bir markadır..

Türkiye’de sesli chat sitelerinin ve görüntülü kameralı chat sitelerinin yaygınlaşması ile azda olsa kullanıcı kaybı yaşamış mirc chat odaları artık yerini yavaş, yavaş sesli chat sitelerine bırakıyor gibi görünüyor ama ben inanıyorum ki mirc öyle kolay kolay yıkılacak bir kuruluş değil belki şu zamanlarda yazılım aşamasında olabilir ama çok güzel bir sohbet imkanı sunan yazılımlarını çıkartacaktır. Yani teknolojinin gerisinde kaldık devrimiz bitti gibi bir söz olamaz Mirc yılların en kaliteli sohbet sitesidir yazılımıdır.

31 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Sosyal İmleme Ve Blog Backlink Çalışması

Sosyal İmleme Ve Blog Backlink Çalışması

Seo’nun olmazsa olmazlarından olan backlink çalışmaları sitelere enerji niteliginde vitamin verir yani siteler backlink çalışması ile güçlenir özgün kaliteli içeriklede desteklenerek istenilen konumlara ulaşabilir.

Arama motorları bir anahtar kelime için bir site alaka hesaplamak, onlar o siteye KALİTE gelen bağlantıların sayısını düşünün. Bu yüzden sadece gelen linkler almaya memnun olmamalı, bu gelen link kalitesinin önemli olduğunu.
Bir arama motoru sitelerin içeriği bir bağlantı KALİTE belirlemek için inceliyor. Sitenize gelen bağlantılar, ve diğer sitelerden gelince bu siteler sitenize içerik ile ilgili var, bu gelen bağlantılar sitenizdeki alakalı olarak kabul edilir. gelen bağlantılar ilgisiz içeriğe sahip sitelere bulunursa, onlar daha az alakalı olarak kabul edilir. Gelen linklerin alaka, kalite daha yüksektir.

Örneğin, bir webmaster, yetim kedi kurtarma hakkında bir web sitesi var ve araba yarışı ile ilgili bir siteden link demek daha bir arama motorunun değerlendirmesini ilgili olurdu o kedi ile ilgili bir başka web sitesi, bir backlink aldı. Daha alakalı site backlink daha iyi kalite, web sitenize geri bağlantı olduğudur.

Arama motorları web sitelerini, bir oyun alanı var ve zaman içinde yavaş yavaş inşa doğal bağlantılar için bakmak istiyorum. daha yüksek bir sıralama elde etmek denemek bir web sayfasında bağlantılar işlemek için oldukça kolay iken, diğer web sitelerinden gelen dış bağlantıların bir arama motoru etkilemek için çok daha zordur. Bu da bir sebebi, bir arama motorunun algoritması içine öyle çok da geri faktör. Son zamanlarda, ancak, kalite gelen bağlantılar için bir arama motoru kriterlerine gibi otomatik olarak gizli bağlantılar veya Tek amacı gelen sağlamaktır oluşturulan sayfaları gibi aldatıcı veya gizli teknikler, bu gelen bağlantılar elde etmeye çalışıyor vicdansız yöneticileri sayesinde, hatta zor aldı web sitelerine linkler. Bu sayfalar çiftlikleri denir ve bunlar sadece arama motorları tarafından dikkate alınmamıştır, fakat sitenizi tamamen yasaklandı alabilir bir bağlantı çiftlik bağlantı.

Kalite geri elde etmek için bir neden web sitenize gelen ziyaretçileri ikna etmektir. Eğer bir web sitesi kurmak olamaz ve o zaman insanlar bir şekilde işaret vermeden web sitenizi bulmak umuyoruz. Muhtemelen siteniz hakkında orada kelime çıkmak zorunda kalacaklar. Tek yönlü yöneticileri bağlantı karşılıklı aracılığıyla eskiden kelime çıktı. bir an için bağlama hakkında karşılıklı konuşalım.

Bağlantı karşılıklı hakkında bu son birkaç ay içinde çok tartışma var. Son güncelleme Google olarak, karşılıklı bağlantıların arama motorunun son filtre hedeflerden biri idi. Birçok web yöneticileri tarafindan gelen bağlantıların çokluğu ile sitenizin sıralamasını yükseltmek için, karşılıklı link değişimi üzerine kabul etmişti. Bir link değişimi, bir webmaster kendi web sitesinde başka bir web yöneticileri web sitesine puan ve tersi bir bağlantı yerleştirir. Bu bağlantıların çoğu, sadece ilgili değildi, sadece indirimli edildi. Çok alakasız gelen bağlantıyı göz ardı ederken, giden bağlantılara hala birçok web sitelerinin alaka puan sulandırma, saydım var. Bu pek çok web sitesi Google’ın harita bırakmak için neden oldu.

Biz karşılıklı bağlantıları olan dikkatli olmak gerekir. bağlantılı olmakla sitelerin sadece popülerlik ile ilgileneceğiz eserlerinde bir Google patent var ama bir sitenin kendi web sitesinden veren ve aynı zamanda ne kadar güvenilir. Bu sadece kötü bir elma bağlantı için arama motoru ile belaya olabilir anlamına gelecektir. Biz hangi biz değişim bağlantılar anda choosier edilerek arama motoru algoritması bu geleceği değiştirmek için hazırlanıyor başlayabilir. ile bağlantı sadece ilgili siteler ve sitelerin bir sayfadaki giden bağlantıları ton yok, ya da siteleri siyah şapka SEO teknikleri uygulama yok seçerek, daha iyi bir şans olacak bizim karşılıklı bağlantıları olmaz indirimli olmak.

Birçok web yöneticileri birden fazla web sitesi var. Bazen bu web sitelerini bazen değil, ilişkilidir. Ayrıca aynı IP üzerinde birden fazla web sitesi birbirleriyle konusunda dikkatli olmak gerekiyor. size bir şey balık yapmaya çalışıyorsun bir arama motoru gibi görünebilir gibi, size zarar verebilecek yedi ilgili web sitelerinde, sonra bir sayfada söz konusu web sitelerinin her bir bağlantı varsa. Birçok yöneticileri bu şekilde geri işlemek için çalıştık; ve aynı IP adresine sahip sitelere çok fazla bağlantı olarak bombalama backlink denir.

Bir şey kesin: birbirleriyle siteleri arama motoru açıdan size yardımcı olmuyor. Eğer ilk etapta sitelerinizi birleştirmek isteyebilirsiniz tek sebebi ziyaret etmek için ek kaynak ile ziyaretçiler sağlamak için olabilir. Bu durumda, muhtemelen, web sitelerini başka bir bağlantı ile ziyaretçilerine sunmak için ama minimumda aynı IP adresine bağlanan birçok örneğini tutmaya çalışın tamam olurdu. Burada bir sayfa ve bir ya da iki bağlantılar muhtemelen orada zarar vermez.

31 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Sohbet odaları teknolojileri

Sohbet odaları teknolojileri

Sohbet odaları tartışma izin bulunan ekran ‘olan kullanıcılar için diğer tarafta olacak anında görünür başlatmak mesajları yazarak konuşma ile. gibi online hizmetleri bir dizi sosyal ağ siteleri ile hizmet web sitesi oluşturulur, teklif bu odalar sanal belirli özelliği olan, ya da katılımcıların ilgi özel sanal odasına tartışmak bir konu ya da kamu kendi oluşturabilirsiniz.

Diğer kullanıcıların anonim kalmak için bir yol olarak takma (takma) oluşturmasına izin Bazı sohbet odaları, kendi özel profili ile sohbet odalarında bir kayıt veya abonelik web sitesi ve kullanıcıların oturum açabilir bir parçasıdır. Bazı kullanıcılar, resimler yazılan çalıştırmak bir web kamera ya da dosya paylaşımı (yani döviz müzik) yeteneği vererek, oda yazdığınız konuşmaları ötesine sohbet. Sohbet odaları, kullanıcıların en sevdikleri oyun oynamak ve dünyadaki diğer oyuncularla sohbet izin video oyun sistemleri gibi ev bilgisayarı, ötesinde internete bağlı diğer elektronik bulunur.

Web teknolojisi geliştirmeye devam ederken, geleneksel sohbet odaları kullanımı biraz eski haline gelmiştir. Bu günlerde çoğu bilgisayarda video eklemek için iletişim geleneksel yöntemlerle genişleyen, bir web kamera ile donatılmıştır. tüm teknoloji olduğu gibi, video sorunsuz gelmez ol. web kameraları ülke veya dünyanın farklı bölgelerinde arkadaşlarınız ve aileniz ile iletişime geçmek fırsat sağlarken, aynı zamanda röntgencilik ve oversharing için fırsat sağlayabilir. Skype, Google Talk ve Windows Live Messenger gibi programlar sizin “arkadaş” ya da “iletişim” listesinde diğer kullanıcılar ile bağlanmak için bir forum oluşturmak. Chatroullette gibi diğer programlar, kullanıcıların video rastgele bağlantıları için farklı ölçütler kullanarak çeşitli, tam yabancılarla sohbet sağlar.

30 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Arkadaşa Yazılan Dostluk Sözleri

Arkadaşa Yazılan Dostluk Sözleri
Bu dostluk şiiri arkadaşıma anlatmak için beş duyu dört kullanır. Sizin arkadaşınız için her şeyden biraz bir arkadaş şiirin. Dostluk şiir yüksek sesle konuşmak zor duygular iletişim kurabilirsiniz. Bunun gibi Dostluk şiirleri bir arkadaş sizin için ne anlama geldiğini tam olarak ifade edebilirim.
Bizim dostluk şiirleri ihtiyaçlarınıza göre değiştirilebilir. Aşağıdaki dostluk şiir aynı zamanda bir best friend şiir olarak kullanılabilir. ilk satırı değiştirin: “Benim en iyi arkadaşım, ben seni buldum sevindim.” için son satırı değiştirin “Benim çok sevgili en iyi arkadaşım.” O zaman arkadaş için yapılan dostluk şiir özel olacak.
Sıkıntılar geldiğinde bir aramıyor
Bu gremlins sık sık yapmak olduğu gibi,
Ve ruhum düşmeye devam ediyor
Ben aşağı düşük ve mavi hissediyorum dek …
Ben, konfor için etrafına baktığında
Birisi hemen akla atlar
Her zaman bana destek olacak biri
Ve kimin sözler hep türüdür.
Kim, benim ruh hafif hissetmenizi sağlayacaktır
Kim geri sorunlarım beat yardımcı olacağız
O güneş parlatacak yapar
Ve tekrar rayına ruhumu alır.
Kim, yolun düz görünüyor yardımcı olur
Ve bana her viraj toparlamaya yardımcı olur
Kim her gün, daha büyük görünüyor yapar
Ve o kimse, benim arkadaşım sensin.
30 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Yerel Sohbet Odaları

Yerel Sohbet Odaları
Eğer, gün boyunca halka açık toplantı kurmak sizi şahsen tanışmak isterim ücretsiz bir chat yerel oda, birileriyle konuşmaya başlar düşünüyorsanız hakkında sizinle bir arkadaş alıyor. Bunu söylemek üzücü, ama sen de toplantı daha İnternet üzerinde konuştum dikkatli olamaz.

Yerel sohbet odaları kullanma dostluk veya kalma için, insanlarla tanışmak için mükemmel bir yoldur. , Eğlenmek, sağduyu kullanın ve hemen sohbet başlayın.

Sadece size gönderebilir ve yerel tekler bilgileri görmek, aynı zamanda yerel şarkıları ile sohbet edebilirsiniz. sohbet bağlantıları, ama her şehirde sayfasında her odada sohbet mutlaka yerel halkın yok. Yine de, sizin ilgi ve diğer insanlarla tanışmak için bu chat odaları kullanabilirsiniz. Her zaman chat insanlar ararlar ve daha sonra bunları bir yere daha özel sohbet gidin.

Daha büyük bir metropol bölgesinde yaşıyorsanız, bu en çok sayıda kişi online tanışma alternatifleri olacağı muhtemeldir. Öte yandan, sizin lokalize online tanışma seçimleri ile daha sınırlı olabilir, daha küçük, daha az nüfuslu bölgede yaşıyorsanız.

Online tanışma siteleri dünyanın her yerinden potansiyel ortaklar size. Ancak, kalma bu tür, uzun mesafe ilişkisi neden olabilir ve sonunda sorunlarını ve bu aşk zorlukları üzülmek gerekir.

Öte yandan, yerel chat uzanan büyük bir avantaja sahiptir. size aynı geçmişi olan birisi kalma sona erecek neredeyse kesinlikle olacak  yerel aşinalık rahatlatıcı bir duygu vardır. Ve bu daha fazla uyumluluk yol açabilir. Büyük bir şehirde yaşamak size seçim insanların bir ve daha çeşitli daha büyük bir grup var, çünkü özellikle eğlenceli ve heyecanlı kalma yerel yapar.

30 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Yeni Arkadaşlık Nasıl Olmalı Sizce

Yeni Arkadaşlık Nasıl Olmalı Sizce

Dostluklar çıkarlar ortak bir sık sık meydana arasındaki insanlar. Sadece kendin ol ve diğerleri bulmak bazı hemfikir. mad Eğer spor sen, yarışmalar için eğitim ya da takıma katılacak yerel bir. diğerleri ise yardım etmek istiyorum, neden denemek gönüllü ?

akşam ve haftasonu sınıfları ve sadece hayal edebileceğiniz herhangi bir konu hakkında da vardır orada hiç kimse ile onu vurdu olmasa bile, hala ve yeni beceriler toplayıp olacağım hakkında konuşmak için ilginç bir şey olacak. Üniversite öğrencileri ve genel seçim için şımarık okulda kulüp ve derneklerin her türlü katılabilirsiniz.

İlginç, sıkıcı olmayın

Eğer, bir ruh bilmiyorum nerede olursanız edebilirsiniz ilgi yetişmek yeni bir şehirde olsanız bile. diziyi hakkında konuşmak için daha çok nihayet yeni insanlarla tanışmak yaptığınızda, başka bir şey olacak. En son film ya da konser size gitti gibi bir şey geçerli, hakkında konuşabilir eğer konuşmaları daha ilginç yapacağız.

Gülümseme hatırlayın ve deneyin (cehennem kadar sinir olsanız bile) yeni millet toplantı sırasında rahat bakmak için. , Konuşma başlarında kendinizi tanıtın ve diğer kişinin cevapları bir ilgi çekmek. Sadece basit bir ‘evet’ veya ‘hayır’ ile cevap olacak kapalı sorular yerine, kolay akmasına izin sohbet açık uçlu sorular sorun.

Eğer herkesle iyi alırsanız, teklif, e-posta adreslerini veya telefon numaralarını değiş tokuş etmek ve onlarla kopmasın. Her zaman olduğu gibi, herkes sizi ve çok iyi bilmiyorum hemen ev adresi ya da benzeri bilgi vererek içine acele etmeyin, kişisel güvenlik düşünün. sadece hendek her şimdi ve tekrar uzaklaştı varsa onları yazmaktan, eski arkadaşlar ya yapmayın.

29 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

İnternet eğitim

İnternet eğitim

Eğitim merkezi olacak bir siteyi ziyaret planlaması eğitimciler veya çalışanlarınız ile sınırlı olmak için kullanılır. Kursiyerlerin geri klasörleri birçoğu ve depolama dolapları konulmak asla okumak çıktılar, dolu silahlı ofisine gelirdi.

Daha sonra elektronik belgeler ancak bu yine de güncel tutulması olmamak zarar ve iş değişti süreçler olarak çalışanlar ile paylaştı kursiyerlere gönderilecektir olma geldi. Büyük eğitim dokümanları da PC veya sunucu üzerinde depolanmasını engeller ve asla açılmış, onlardan önce onların basılmış gibi yaşadı.

Günümüzde ve işbirlikçi düzenleme izin çözümlerimiz, iş süreçlerine uyum ile gerçek zamanlı online yardım notları kullanmak, kullandığınız yazılım çözümü içinde kolayca bulunabilir. Bu video eğitimlerini aslında ne kadar başarılı bir teknik ve ticari sorunların üstesinden gelmek için kullanılması da klasörleri basın size düğmelerini göstermek sistemin parçaları özgü desteklenebilir. Bu gibi yaklaşımlar talep ettikleri belirli sorunları çözmek için kullanılmakta olan hızlı başlangıç ​​verimliliği artırabilirsiniz.

29 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

İnternet İlişkileri Kameralı Chat

İnternet İlişkileri Kameralı Chat

Ben internet ilişkiler benim için değildi belki düşünürdüm çünkü, bir kişi hakkında bir fantezi kadar bina ya da onların beklentilerini kısa düşen inciniyor çünkü Normalde, gerçekten, yer aldık olmazdı. ama hissediyorum bu adam farklı.

Biliyorum, aslında bizzat onunla hiç karşılaşmadım, ama biz video kameralı ve sesli sohbet aracılığıyla konuşan kaç saat (neredeyse hergün bazen çok, pek çok saat) geçirdim.

Ben biraz biz messenger ses daha fazla kullanın çünkü biz bizzat karşılaştığımız zaman birbirleri hakkında yanlış bir fikir olabileceğini sohbet endişeliyim. manifatura veya kameralı chat ile bir şey, ya da sesle çekim isteyebilir rahatsız edici şekilde birinin üzerine almak yapmadığından, bu nedenle onların anlam olarak daha fazla kendi yorumuna konu’s.

Ama bunun dışında, ben sadece o gerçekten harika. Ben o sesleri nasıl görünüyor, o kadar tatlı ve sevecen’s gibi. Biz sadece her şeyi daha çok konuşmak. Biz “seni seviyorum” ya da böyle bir şey ikimiz de muhtemelen yapamaz katılıyorum çünkü söylemek asla gerçekte kişi kadar olduğunu.

Ben sadece o düşündüğümden daha erken ve ben gerçekten korkuyorum, sonra tekrar geliyor bu sözcük var. Ben sadece bu yüzden online alabilir ve onunla konuşun bilgisayara ev acele ay geçirdim. Şimdi değil şey onu ben birlikte onun adını ve benim doodle olduğunu söyledi. Bizi karikatürleri öpüşme ve evleniyor çizin.

Ben onunla olmanın, vb Açıkçası ben bu garip olurdu çünkü ben tanıştığımız bu şekilde hissedeceksiniz Ben bile bilmiyorum söyledim değil mutlu hissediyorum. Kalbimi kırdı bu adam önce aslında sağ, önce gerçek hayatta kişi tarihli var, ama bu heyecan henüz veya bu kişiye kadar, online olarak bir araya geldi Birinin güven olacağını hissettim.

Birinin kalma bıraktıktan sonra Aslında bir süre bir araya geldi ve ben sadece bu kişinin online tanıştığımda caizse benim dating “game face” yoktu, bu yüzden kolaylığı ile birlikte bize tıklayarak yardım düşünüyorum internet.

Ne yapmalıyım? Onunla tanışmak bile mi?

Oh evet, o uzak bir devlet yaşıyor. Ben, büyük bummer biliyorum, ama bunu bir şekilde çalışması söyledi, o da benim devlet aile vardır. Dürüstçe? o Bay Doğru, rüyalarımın adam olsaydım, bir kalp taşımak istiyorsunuz.

Ben sadece saf olmak ve deluding kendimi Am, ya da bu durumlar olabilir duygusal sağlıksız olmadan işe? dürüst olun. teşekkür ederiz.

29 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Kaliteli Alexası Düşük Siteler İle Link Değişimi

Kaliteli Alexası Düşük Siteler İle Link Değişimi

Merhaba web masterler google de hedef kelimelerimizde ilk sayfalarda olmak hepimizin hedefidir bu hedefimize ulaşabilmek ve başarılı olabilmek için backlink diye adlandırılan siteler arası referans ile web sitemizi istedigimiz konuma getirebiliriz. Bunun içinde link değişimi yaparak sitemize backlink kazanırız fakat backlink çalışması yapılırken en önemli özelliklerden birisi sitemiz ile aynı katagori içerisinde olan sitelerden link almak çok önemli ve en etkilisidir.

Sesli chat sitesi veya sade chat sitesi olsun tüm titlesinde chat kelimesi geçen sohbet siteleri ile sitemiz link değişimi yapacak fakat önemli unsurlardan birisi de alexa en az 100 k olmalı kaliteli 100 k web sitesinden link değişimi yapılacagı için alınacak linklerinde kaliteli ve sağlam olması gerekmektedir.

Link değişimi yapmak isteyen arkadaşlar benimle ileşime geçip karşılıklı görüşebilir siteler hakkında bilgi verebilirim. Şuan için chat kelimesinde bu site ilk 25 site arasına girmiş 3 sayfanın başlarında yer almaktadır bunun gibi bir çok sesli chat sitem hedef kelimelerde başarı sağlamış sıralamada kaliteli konumlarda yer almaktadır.

29 Mayıs 2011
Okunma
bosluk

Mezotelyoma Ve Asbest Nedir

Mezotelyoma Ve Asbest Nedir

Radyasyon ve bazı virüsler gibi diğer nedenler bazen karışmış olmasına rağmen Mezotelyoma çoğunlukla yaşlı hastalarda asbeste maruz kalma öyküsü bulunan erkeklerde görülür. olguların bir kısmında, hiçbir asbest teması tespit edilebilir.

Akciğer ve plevra karakteristik nefes nefes alan kademeli daralma ile akciğer zarının membran kalınlaşması nedeniyle ilerici darlığı olarak karşımıza içeren Mezotelyoma, sık sık, sıvı daha da içeren solunum, Mezotelyoma müdahale, hem de akciğer alanlarda birikir sindirim belirtileri karın boşluğu mevcut, ve şişlik nedeniyle karın bağırsak astar membranlar ve karında sıvı büyük miktarda birikimi kalınlaşma.

Ne kadar ciddi mi? Mezotelyoma tehdit-are ciddi ve potansiyel olarak yaşamı. mezotelyoma hastalarının Survival agresif tümörler büyüyen olabilir gösterilecek genellikle olanlarda özellikle kısa, bulunmazsa tedavi etkilidir. Çünkü yapılan bir Mezotelyoma tanısında plevral veya periton önce var genellikle yayılmış, tam cerrahi olarak çıkarılması mümkündür nadiren. olarak duyarlı tümörlerin diğer radyasyon çoktur tedavisi veya kemoterapi gibi değildir Ayrıca, Mezotelyoma.

Nasıl Mezotelyoma tanı konur? durumlarda tüm mezotelyoma tanısı, gereken dokulara ilk şüpheli veya etkilenen kuşkusuz kurulmuş tarafından biyopsi olmak ve patolog tarafından eğitilmiş bir muayene ile kesin mikroskobik. Biyopsisi hemen daima laparoskopi veya laparotomi veya biyopsi gerektirir invaziv bir prosedür gibi torakoskopi ve plevral, kaldırılan doku tanısı firma kurmak için kullanılan yardımcı olabilir patolog olan lekeler kimyasal olarak tedavi veya özel biyolojik. Patolog tümör virülans oranının üzerine büyüme ve biyolojik yorum genellikle de

İkinci, tümör ve vücut içinde konumunu netleştirmek için, MRI veya taramaları diğer tür tarama etkili küratif veya palyatif tedavinin olasılığını tahmin etmek için X-ışını ile mümkünse sahnelenen olmalıdır. x-ray ölçümlerle mezotelyoma Sahneleme, ancak, çoğu zaman güvenilmez zordur.

Mezotelyoma tedavi nelerdir? uzak) yayılması, nadiren (yerel bir tedavi planı geliştirdi bağlı üzerine mezotelyoma tipi, saldırganlık, birincil konumunu ve derecesi. plevral mezotelyoma tedavisi güçtür. kombine tedavi ile cerrahi, radyoterapi veya kemoterapi veya tek başına kullanılan yöntem her riskleri ve yararları olabilir önerdiği, potansiyel olarak üzerine. Ameliyat ama, tek başına kullanıldığında nadiren bazen tümör sadece küçük plevral yama zaman yeterli kaldırılması komple görsel, bu nedenle izin tespit mezotelyoma. Daha sık, kavite plevral Mezotelyoma sol veya sağ gerekse yan yapabilirsiniz aynı üzerindeki tüm akciğer (pnömonektomi) alarak tamamen kaldırılacak olmadan olamaz. kemoterapi Böyle durumlarda, radyoterapi ve / veya cerrah kaçmış olabilecek herhangi bir kalıntı mezotelyoma ortadan kaldırmak için verilen postoperatif.

Peritoneal Mezotelyoma tedavisi daha da problemlidir; son zamanlarda hiçbir tutarlı tedavi mevcut değildi kadar. Bizim kurum olarak, peritoneal Mezotelyoma kombine tedavi (genellikle tam olmayan) tümör küçültücü cerrahi, tüm abdominal radyoterapi ile sırayla takip intraperitoneal ve sistemik kemoterapi ardından geniş oluşan ile deneysel ortamda idare edilmiştir.

Mezotelyoma şimdi ve kanserlerin az bir yüzde temsil Çünkü nadiren doğru tedavi çok zor olabilir bulmak, en topluluk onkologlar uygulaması görülmektedir. Mezotelyoma uygun tedavisi çoğu zaman yeni deneysel tedaviler de dahil olmak üzere mezotelyoma hastanın klinik bakım tüm yönleriyle, tecrübesi ile medikal, cerrahi ve radyasyon onkoloji uzmanları tarafından büyük üçüncül hastaneler veya Kapsamlı Kanser Merkezlerinde değerlendirme gerektirir.

28 Mayıs 2011
Okunma
bosluk
sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed