Sesli Chat Toplantıları Nasıl Yapılır

Sesli Chat Toplantıları Nasıl Yapılır

Sesli chat toplantılar tabii ki bir dedikodu dükkan vardır, bu nedenle ilgili diğer kişilikleri duyuyorum. Bu bile ben daha sonra konuşabilir ve daha önce neler keşfetti teslis doktrini karşıtı öğreti dışında Liberal Katolik hareket uzanmış. Aslında küçük bir hareket pek çok hata yapar ve daha sonra neler olabilir ve ne için kendilerini sunuyor kim olduğunu asla. Öte yandan, tüm eğlence katıyor. Ben de sesli chat verilmiş, ben ise sadece online ‘bilmek’, tanıdığım bazı Anglikanlar ilgili konuştu. Ben Anglikan Sözleşmeye tartışmalar ve bazı blogcular ve götürüyorlardı on line boyunlarını koymak kimin uğramış risk hakkında söyledi. Ve elbette ki, kendi mevkiinde, sorunları ve potansiyeli hakkında konuşmak ve ilgili diğer yerlerde duyuyorum. Ben bile hem de aralarında bulunduğu Unitarian kilise, bir varlık bir overlarge binada ve diğer daha iyi ve perspektifin hümanist sonlarına doğru zayıf vardı bilmiyordum.

Ama ne sadece insanlara sohbet. Bir kişinin söylemek kesinlikle doğru olduğunu siz çok seyahat ediyorsanız ve size zaman mevcut verimli kullanılmasını istiyorum ödersiniz. Ben (bu kalan insanlarla şapel sonra akşamları ve Pazar sabahı geldi rağmen) daha fazla sosyal zaman istiyordum. Gelecek yıl pratik Cumartesi oturumlarda daha pop olacak ve karakter dışarı pop. Hatta bazı 25 dakika üçgen yürüyüşe geçmek için bir şans olduğunu, ama bitirmek için gelmişti bizim sesli chat grubu sonra fotoğraf çekmek dışarı edilerek vermedi.

Varsayım bulunanların gelecek yıl tekrar açmak olduğunu – bu iletişim kişilik bir şebeke ilgili tüm peşinde – ama tüm kilise gider kim bağlıdır. Ama, maliyeti nedir ben son ziyaret bu yana ve hiçbir şey hakkında tüm oturumları orada belirlenir zaman ya da bir birey olarak kalmak için ödenecek bir Unitarian toplama gelmek mümkündür merkezi fiziksel geliştirdi.

31 Mart 2011
Okunma
bosluk

Chat İle Facebook Arkadaşlık Sistemi

Chat İle Facebook Arkadaşlık Sistemi

Sadece bizim Sosyal Chat uygulama upgrade ettik ve size tüm online facebook arkadaşlarınızla özgürce chat edebilir, yeni bir sekme yarattı!

Bir kez onlar sekmesini tıklatın, kullanıcılar online facebook arkadaş listesini görmek ve onları sohbete davet ediyoruz. Web uygulaması da, üzerinden kullanıcıların arama ve onlar ile chat ilgilenen arkadaşlar bulmak özel bir arama var.

Diğer özellikleri IM yükseltme içerir tanıtıyor facebook:

Bir uygulama doğrudan kullanıcının facebook daveti yayınlayacağız butonu tüm davet.
Bu adresinin kullanıcı mesajları site sayfasına link sohbet özelliğini ilk kez dahil edilecektir. Bu facebook kullanıcılarının mesaj gönderilen nerede olduğunu görmeleri ve sitenizi ziyaret sağlayacaktır.
Durumu kontrol. Kullanıcıların yeşil çevrimiçi durumu ve çevrimdışı bir durum arasında seçim yapabilirsiniz.
Eğer bir sohbet penceresi en aza indirebilirsiniz sizin araç çubuğunda küçük bir sekme olarak kaydedilir. Onlar geri istedikleri zaman chat alabilirsiniz anlamı, sitenizin farklı sayfalar arasında statik ve mevcut kullanıcı göz olarak kalacaktır.

Bu size sitenize entegre facebook ve sosyal ağ ile sitenizin iletişime yardımcı tanıtacağız uygulamalar bir dizi parçasıdır.

Bu kullanıcıların sitenizde daha uzun süre ve paylaşmak arkadaşlarıyla birlikte içerik daha kalır, yani sitenizin en popüler facebook özelliklerinden biri bağlanır. Bu web sitenize bir sosyal merkez yapar düşük hemen çıkma oranları ve trafik artışına yol açacaktır.

Bu yüzden, bu yeni IM kontrol ve bize bu konuda ne düşünüyorsun bildirin.

30 Mart 2011
Okunma
bosluk

Şükürler Olsun

Şükürler Olsun

   ŞÜKÜR

Şükürler olsun
    Tek başına
        Nihayet
Kimse etrafında
Ne güzel karanlık
    Çirkinlik
        Kendi
Sevdiğim duyuyorum
    Henüz sevimsiz
Tanrıya şükür
Kendi kendime bütün edildi
    Kimse bakıyordu
        Ve ağlıyorum

Siyah kimse istediği düşünülüyor
Ve tuzak olduğunu çıkaramıyorum
Eğer yüzde doksanından emin olduğunuzda
Sanmam o yüzde on’s
Hiç kimse hiç siyah istiyor
Henüz erken giden değil
O karanlık nedeni
senin kaldırılma uzun nefes Of
Siyah kötü bilinmeyen
Hiç ses çıkarmasın
aklımızı arka köşesinde
Burada siyah bulunabilir mi

30 Mart 2011
Okunma
bosluk

Aşk ve Korku

Aşk ve Korku

Sesli cha evi için yazılan en güzel aşk şiirleri sitemize gönderilen şiirleri sesli chat evi kendi web sayfamızda ücretsiz olarak yayınlıyoruz. İşte sizlerle güzel özgün bir şiir daha hemen okuyun ve ruhunuzu ferahlatın.

Aşk ve korku sonra, gurur var;
Gözyaşları, geceden sonra;
Bütün kelimeler gitti, sonra
Sadece bir ışık ile bir sandalye.

Hatıralar sonra, rüya
Bu eve güvenli gelecek;
Sonra uyku, bir başka gün
Hayatımda bekliyor Of.

Umut, mutluluk sonra
Aşkının düşünen;
Umutsuzluk anlarında sonra,
Bir taş bir düşünce taşıyabilirsiniz.

Tüm kurban sonra,
Açlık ve ağrı,
Tutkular ve sözler,
Kayıp ve kazançlar

Hçbir şey ama senin için aşkım var
Hangi rüzgar üzerine bekler
Brikatlar sizi getirmek için
Şimdi sana savunmak gerekir

30 Mart 2011
Okunma
bosluk

Dünya Şairlerinin Yabancı Şiirleri

Dünya Şairlerinin Yabancı Şiirleri

Şairler dediği gibi sevgi, kör ise
O zaman, bugün aşık olmalı
Tam altın monstrance gizler için
Sen benim görüntüleyebilirsiniz. puslu gözlerle
Gofret üzerine ben kapısı küçük
Ve hiç de onun formu göremiyorsanız,
Ama bu dalları sarılmış edilmiştir biliyorum
Mor tonlar hislerimi civarında.

Enerji Bazı ipekli konuları
Yuvarlak ve boğmak gitmek
Gerçeklik. Gözlerimi Over
Derin sessizlik slinks fırçalanmış kadife gibi,
Duygularımı aniden oldu
Soyu tükenmiş. Dilime inspirited,
Titreme yok. Kalp ‘baş üstüne
Sonra atlar. Kaleidescopic sahneler
Ekran bulanık benim üzerine görünür
Ve şimdi ben biliyorum – o’s You!

Sevgili Host, ben en çok biliyorsun
Bir lüks hediyeler ihsan olarak
Tüm seni seviyorum. Gözlerimi kapattığımda
Göz bana baktığını görüyorum için
Bu yüzden, merhametle derin. Daha sonra,
İç vizyon, Sen, ben görürüm!
Birlik – sadece bir an için!

30 Mart 2011
Okunma
bosluk

SesliChatEvi Gerçek Sohbet Odası

SesliChatEvi Gerçek Sohbet Odası

Sohbet, online, gerçek zamanlı dünya doğal bir uzantısı olduğunu ve müşteri hizmetleri ve satış inanılmaz bir varlık olma potansiyeline sahiptir. Ama, için doğru yapılmalıdır etkili olduğu sohbet. Ne yazık ki, nadiren. sohbet Geleneksel, pahalı ve optimize etmek zor yavaş. çok geri ve ileri-çok çok fazla zaman kaybı, çok sayıda hata ve yanlış anlamaları var. -Tam olarak ne önlemek için çalışıyorlardı Ve çoğu zaman, sonuç bir hüsrana müşterisidir.

Seslichatevi Eğer sizin müşterileriniz için etkili ve çekici aracı yapma, ne zaman uygun cevaplar otomatikleştirmek ve canlı ajanlar için öneriler sunmak doğal dil işleme gelişmiş kullanan çözüm sohbet verir. Konversiyon çözümü sunuyor sohbet:

Yakınlık. Seslichatevi hızı tepki süreleri. Birçok tepkiler hiç de zaman hiç gerek aslında, müşteriye doğrudan otomasyon gönderilen olabilir. ilgili ne zaman bir yaşamak gerekir ajan, seslichatevi cevap vermektedir önerilen karşılıklar ve göndermek ve düzenlemek için güçlü bir iş akışı yapmak araçları hızlı, tercih. Müşterileriniz farkı göreceksiniz.

Doğruluk. Manzarasına tüm veri kaynaklarını birleşik ve iş akışı konversiyon’s tutarlı zaman yardımcı her türlü bilgiye ajanlar almak hakkına sahiptir. Zor soruların ancak, otomasyon tarafından yanıt verilmemektedir incelenir ve yerine ajanları tarafından düzenlenmiş. Kalite tutarlı ve daha müşteri mutlu oldular.

Alaka. Seslichatevi sohbet kanalı yardım sunan anladığı proaktif ne müşterileri olabilir, böylece sonra. Bizim çözüm yönergelere edebilirsiniz da önermek ilgili promosyon, çapraz-satış up ve satmak dayalı fırsat.

Daha iyi bir marka imajı. Chat yazım kötü hatta bir azılı için kısaltmalar, kötü bir dilbilgisi ve. Ama bu mevcut görüntüyü istediğiniz bir marka değil. Seslichatevi görüntü markanızın ile uyumlu mevcut doğru açık, ve onlar sağlar önerilen bilgi belirli yanıtları ajanlar olmak görülme you’ve zaten onaylanmış, böylece sen.

Verimlilik. Live ajan dağıtma kanalı pahalı bir sohbet. Sanal ve pahalı, daha az, sonuçlar iyi sürekli veremez, sohbet genellikle kuru yaprak müşterilerinize yüksek. Konversiyon çözüm etkili ve verimli son derece oluşturmak için birleştirir iyi unsurları her.

29 Mart 2011
Okunma
bosluk

E-Posta İle Chat

E-Posta İle Chat

Ben e-posta veya sohbet yerine Web formlarını kullanarak Teklif daha etkili bir asenkron referans hizmeti. Kütüphaneler ve şimdi oldukça süre için e-posta başvurusu yapıyor – up şimdiye kadar zaten – sohbet bile daha az kullanın – çok kullanmak kazanılmış hiç. onun Dijital Referans Sayımı, örneğin, Joe Janes yüzde 70′i oluşturuyor sohbet ederken e-posta veya Web formları, 106 soruları yüzde 50′i oluşturuyor bulundu. Ve en kütüphaneleri benzer sonuçlar bulduk. Aslında, çok sayıda kütüphane ilk etapta sohbet girmek mahmuzlu e-posta referans düşük kullanım oldu. Böylece e-posta, çevrimiçi referans hizmetlerinin kullanımını artırmak için çok fazla bir şey beklemeyin.

Öte yandan, sizin giderleri azaltmak için bir çok şey olabilir. E-posta canlı sanal referans kıyasla oldukça az pahalı bir teklif. Pahalı yazılım gerektirmez. Muhtemelen siz Altarama veya QuestionPoint gibi bu normalde çok daha pahalı sanal referans yazılım daha vardır, bir e-posta yönetim sistemi gerektirecek kadar ses olsa bile, bilgisayarınızda ne gerek var. E-posta o kadar kırmak ya da yanlış az olduğunu, nispeten düşük teknoloji olduğunu. O marka veya işletim sistemi ne olursa olsun hemen her bilgisayarda çalışır. En önemlisi, e-posta referans çok personel ve daha kolay entegre mevcut referans operasyonları içinde bir sohbet hizmet daha. Bir terminal önünde oturmak ve soruları sanal referans gibi gelip beklemek personel adamak gerekmez. Biri sadece diğer görevleri arasında düzenli olarak gelen denetlemek zorundadır. Ve e-posta sorular (aksi takdirde arayacaktı) diğer görevleri izni olarak, personel, soru üzerinde çalışabilirsiniz hemen yanıt beklemeyin daha yeter ki makul bir süre içinde patron geri almak için emin olun, çünkü geçen sürenin uzunluğu.

E-posta başvurusu da personel durulması ve soru keşfetmek biraz telefonuyla sohbet gibi spot ve diğer canlı referans kanallarda bir cevap sunmak zorunda baskısı olmadan lüks sağlar. bazı iddia rağmen referans görüşme ve kesinlikle bir e-posta, Web formunda tamamen güvenir Google Answers için çok bir sorun-up ve zaman e-posta başvurusu ile alıcı zor olabilir görünmüyor izleyin sistemi ve temelli bir sohbet teklifi, Web işbirliği veya müşteri ve araştırmacı arasında herhangi bir tür canlı iletişim. Google için yeterince iyi Yani eğer, o da bizim için iyi sonuç verebilecek iyi bir şans var.

29 Mart 2011
Okunma
bosluk

Dijital Teknoloji Telefon İle Sohbet

Dijital Teknoloji Telefon İle Sohbet

En müşterilerin teknolojiye kolayca erişebilirsiniz. Çoğu zaten bir telefon var, biraz var iki veya daha fazla. Bu yüzden, “dijital bölünme” ve hiçbir yazılım ile hiçbir sorun indirmek veya yapılandırın. Birçok telefonda aynı şekilde çalışır; hiç senin patron bir PC veya Mac veya ne kullanabilir ne işletim sistemi sürümü, sohbet var olup olmadığı konusunda endişeye gerek yok.

Kütüphaneler yerine teknoloji var. Hiçbir yazılım veya donanım satın almak, indirmek veya yapılandırmak için hiçbir şey. Sadece arkanıza yaslanın ve sofistike çağrı merkezlerinde koymak diğer kütüphaneler ile işbirliği, ülke çapında ya da dünya çapında projeler, kurmak isterseniz ya da evden personel iş var aramaları, Tabii ki içeri bekleyin, sonra insanların sayısını bildirin , muhtemelen bazı ek telekomünikasyon altyapısına yatırım gerekecek. Bununla birlikte, son birkaç yıl içinde kullanmak için denedim sohbet ve Web işbirliği yazılım çağrı merkezi ve buna bağlı iletişim araçları de var, çünkü senin gelişmiş telefon sistemi muhtemelen, çok iyi çalışacak bazı yılı için sistem dinlenmişti aksine.

Soruları çok daha hızlı yanıt verilebilir. ticari Çağrı merkezlerinde çalışmalar aynı soruyu hakkında o sohbette olduğu gibi telefon üzerinden cevap sürece yarısını aldığını göstermektedir. referans çalışma için benzer bir araştırma da farklı olurdu şüphelenmek için bir neden, ama yine de vardır.

Telefon – Peki, gerçekten bizim uzaktan patronlara hizmet hakkında endişeniz varsa, belki biz zaten bir teknoloji de biraz daha yakından bakmak gerekir. Yeni ve seksi olmayabilir, ama çalışır ve bir mesafede referans hizmet veren bir denenmiş ve gerçek bir yöntemdir – Web bile.

29 Mart 2011
Okunma
bosluk

Sohbet Etmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Sohbet Etmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Bölümde ilk heyecan verici (“Sohbet etmek ya da değil Sohbet için: Referans de Sanal bak.), biz aldı Tarihin bakmak bir kütüphanelerde referans sohbet. Biz 1990′ların sonlarında gördüm nasıl başladı arşivlerine heyecanla benimseyen ticari sohbet ve başlangıç ​​yazılım Web çağrı merkezi. Biz öğle yemeği yemeye edildi umut tehdit o trafik düzeyi azalır dik ters bize yeni teknolojiler olur yardım Bu, Web Help dahil hizmetleri referans ticari artan rekabetin onlarca savuşturmak zenginin de çok ve masaları geleneksel referans.
Ne yazık ki, referans sohbet için umut her derde deva çoğumuz olduğu ortaya çıktı değil. Joe Janes ve diğerleri tarafından yürütülen çalışmalar, soru sayıları abysmally düşük, genellikle konuşma ve referans hizmetleri sohbet sordu olduğunu göstermektedir. Dijital Referans Janes ‘Sayımı hizmetleri diğer kütüphanelerden geniş bir spektrum elde edilen gün ve kanıt başına sadece altı soruluk bir medyan almak sohbet bulur benzer kullanımının düşük seviyelerde gösterir – up olan ve birkaç yıldır çalışan servisler arasında bile. Tabii ki, ayda binlerce soru raporlama birkaç hizmetleri ile bu kuralın istisnaları vardır. Ancak, bu raporların en yakından bakıldığında pek çok kütüphane oluşan ortak hizmetler ve gelen, oluşturan bireysel kütüphanelerin çoğu diğer sanal referans hizmetleri görülen kullanım aynı düşük seviyelerde göstermektedir.

Veriler de bir referans soruyu cevaplamak için çok pahalı bir yöntem olabilir sohbet son birkaç yıldır üzerinde gösteri toplandı. Daha sonra kullanmak için personel eğitimi maliyeti; Birinci veya sohbet Web temas yazılım maliyeti geliyor. ne olursa olsun çok soru Sonunda içeri nasıl – Ve en kütüphaneci zor ve chat işlemek için böylece aynı zamanda diğer başvuru fonksiyonları, yöneticiler masadan çalışanları çekme ve tüm açık saatlerinde terminal sohbet izleme onlara adamak zorunda bulmak Bir soru LL Bean ve Lands End tarafından sunulan bu gibi ticari sohbet hizmetlerinden belirginleşir geliyor zaman genellikle telefonla olarak sohbet yoluyla cevap iki kat daha uzun sürebilir gösterir. ve tüm maliyetleri ekle sohbet referans hizmet soru başına maliyet günde altı soru ortalama oran, özellikle de büsbütün korkunç olabilir.

kütüphaneciler dünyadaki tüm param olsaydı, hiç önemli olmayabilir. sınırsız para ile, referans hizmet yuvarlak her iletişim kanalıyla saat sunabilir – kablosuz bağlantı, sohbet, kısa mesaj, video konferans, büfeler vb söylemek Sad, biz sınırsız para yok. Aslında, kütüphaneler ve hatta küçülen bütçeler sıkı çalışmaktadır. Birçok sohbet servislerinin orijinal ve hibe para kullanmaya başladı bu hibe tükendi başlıyor. Kütüphaneciler yeni zaten yol çok ince ya da tamamen acemi hizmetleri terk edip gergin kütüphane bütçeleri içine referans hizmetleri chat en iyi nasıl “shoe-boynuz” ile ilgili zor kararlar karşısında. sert kararlar için, referans ileriye sohbet için seçenekler sert, dürüst bakmak gerekiyor. Peki alternatifleri neler?

29 Mart 2011
Okunma
bosluk

Video Görüntülü Sohbet Nasıl Yapılır

Video Görüntülü Sohbet Nasıl Yapılır

Görüntülü chat arkadaş kazanmak için harika bir yoldur iletişim web kamerası aracılığıyla. You video chat bildiklerini. Bu yüzden sanal yolu bir olduğu iletişim iş bir harika. Eğer web kamerası kurmak için kullanmak kalma krank? Ve parayı iyi olsun ödedi. Ancak ayarlayabilirsiniz kazanç tutarı kendi – tüm yetenekleri istekli bağlıdır senin.

Eğer iş iletişim dönüştürme yeteneği var! kolay olun.

Sadece bizim sistemde kayıt ve web kamerası aracılığıyla iletişim devam gerekir. Tabii ki, oda erotik unsurlar ve samimi var ama ne kurduktan sonra mümkündür. Eğer soyunmak zorunda olmayacak ve iradesine karşı bir şeyler yapmak. Eğer hala kendinizi beklemeyin, kim bilir, belki de bu tür iletişim içerisinde ortaya çıkacaktır ne arzu. sen asla gerçek hayatta karşılamak kiminle bir kişi görmek – unutmayın. Neden bu yabancı bir çok somut malzeme birkaç güzel ve ilginç dakika vermek değil mi?

Görüntülü sohbet video bir iletişim kurmak, para değerinde gerekir hatırlıyorum bir dakika her, ve o – gelir. kazanmak gitmek Think hazırız size ne. Sizce şey mütevazı olmak istiyorum ile bırakılabilir ve veya dilek onun diğer hazır karşılamak vardır yerine getirmek için parti ve. O sizi temin ederim ben, borç yaptığı kalamaz.

Seninle ilişkilendirmek istediğiniz daha fazla müşteri, size ilgi olacaktır. Daha çekici ve parlak daha fazla fırsat iyi para daha önce açar kazanmak için, sizinle onlar için iletişimin her dakika olacak. Ve tüm bu siz herhangi özel bir çaba olmadan.

Bile gizlilik ve güvenlik konuları, tartışmaya açık olmayan – sistem iyi ve sorunsuz çalışıyor. görüyorsun, bütün taraf ülkemiz ile ilgili değildir. Kesinlikle emin olabilirsiniz – bu sadece bir oyun. Ilginç ve heyecan verici bir para getiriyor.

Bu iş hakkında ve kayıt için acele daha fazla bilgi edinin!

28 Mart 2011
Okunma
bosluk
sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed