Anlık mesajlaşma sesli chat

Anlık mesajlaşma sesli chat

Anlık mesajlaşma kullanımını gerektirir istemci yazılımı bir bağlandığı sunucu sohbet. Ondan farklı olarak chat, e-posta ) konuşmaları sistemleri bu da (çekmek yerinde hemen yakınındaki gerçek olmayan sınırlamalar zaman zaman güçlü. temas konuşmak istekli olduklarını ve aynı anda çevrimiçi liste, modern sistem bir çok hizmet sunuyoruz ve sesli chat katılım tebliğ edip bireyler.
ilk anında mesajlaşma programları, her harf ve en kısa sürede yazmış olduğu gibi alıcı çıktı harf hataları düzeltmek için silinen zaman, bu gerçek zamanlı olarak da yansıdı. Bir telefon görüşmesi için iletişim yerine mesajları bir değişim gibiydi. Modern anlık mesajlaşma programları, alıcının göndericinin iletisi doğrulandı zaman ortaya koymaktadır görür.
En IM uygulamaları örnek bir kesinti neden göstermek için, bir telefon telesekreter gibi aynı işlevi gerçekleştirir bir durum mesajı, belirlemenize olanak sağlar.
Gelişen, entegre sohbet özellikleri sesli ve görüntülü bir aracılığıyla webcam değil, aynı zamanda işbirliği uygulamaları her türlü (beyaz tahta, metin düzenleme, oyunlar, vb. ) gönderme otomatik mesajlar bildirimleri
kapalı özel ağların kullanıcıları ve diğer ağlar ve protokoller ile iletişim kuramıyorsanız anlık mesajlaşma sistemleri için peyzaj bir parçalanma ve parçalanma geldi öyle ki: Onlar kilitli ve yüzünden çıkaramıyorum ağ etkisi (bir ağ ve açık bir standart protokol tüm kişilerine anahtarı olacaktır).
Biz aşırı parçalanma şahit oluyoruz başka alanda hemen hemen hiç yoktu: üç özel ağlar onlarca veya kullanıcıların yüz milyonlarca tarafından kullanılır, ve kilitli yüz milyonlarca ile bağlanamıyorum diğer ağların kullanıcıları.

31 Ocak 2011
Okunma
bosluk

IRC CHAT SOHBET ODASI

IRC CHAT SOHBET ODASI

IRC tamamen birbirinden ayrı birçok ağları vardır. Bazı popüler ağları Undernet, EFnet ve DALnet içerir. Eğer IRC biriyle sohbet etmek istiyorsanız, her ikinizin de aynı ağda olduğundan emin olmalısınız (siz belirleyebilir ve her zaman başlangıç IRC programını değiştirmek.)

IRC çok az kuralları vardır. İstediğiniz hemen hemen herkes için istemek çok fazla bir şey söylemek için izin verilir. Örneğin, AOL üzerinde iseniz ve birisi sizi rahatsız ediyor, siz AOL şirketine bu ekran adını rapor olabilir. IRC üzerinde yüksek otorite yoktur, ama bir eğer birisi canını sıkıyor kullanmak seçeneği görmezden hala var.

IRC muhtemelen yeni insanlarla tanışmak için en iyi yoldur. IRC kullanan çoğu insanlar çok samimi ve yardımsever.

Bir zamanlar bir IRC istemcisi programı ile bir IRC ağına bağlanmak, oda binlerce çoğu zaman (onlar, kanallar denir pound işareti ile tüm start [#]) hemen hemen her konuda ve farklı insanların on binlerce sohbet ile. Sen ve serbest zaman varsa oldukça sıkıldığını, IRC güzel bir sohbet yapmak için mükemmel bir yoldur.

Not: Ağ rağmen tek bir IRC üzerinde aynı anda bir rumuz kullanarak kişi olabilir, merkezi kayıt var hayır. Bu tesadüf saf gereğidir akla sadece online değil sen sen gibi takma aynı kullanılarak olabilir başkası. başkası olma yanlış için şansını azaltmak için takma benzersiz bir pick edin.
Programlar ve hizmetler yukarıda belirtilen sadece bir sohbet daha popüler yollardan birkaçı. birileri varsa, sohbet etmek için bu e-posta yoluyla kişiye ilk temas diliyorum. bir IM hizmeti veya sohbet kullanıyorsanız, onlara sorabilirsiniz. Onlar yukarıda bahsettiğim değil ki birini kullanarak olabilir mümkündür. web siteleri sürü de sohbetleri onları içine inşa etmişlerdir.

31 Ocak 2011
Okunma
bosluk

Görüntülü chat siteleri

Görüntülü chat siteleri

Görüntülü chat siteleri arasında olan chatevi sohbet sitemiz günden düne süper hızlı bir yükseliş ile isimini duyurmaya başlamış ve kaliteli chat sohbet odaları ile kullanıcılarına mutlu huzurlu bir ortam sunarak begenisini kazanmış olsaki sitemize her gelen seviyeli kullanıcıların gözdesi haline gelmiştir.

Bizim ücretsiz görüntülü sohbet tarih ve bulmak online olan en iyi şekilde sohbet webcam. Odalarda StargazerVideo Chat bedava sohbet video istediğiniz musun ücretsiz sürece kesinlikle görüntülü sohbet. ve video odalarında ücretsiz chat sohbet Profili kamerası insanlar video güncel online sohbet kadın arıyorum ve erkekler. Webcam sohbet tamamen ücretsiz ve web kamerası görüntüsü ücretsiz, single ile sohbet ve bugün online tarih bulacaksınız.

Eğer web kamerası, ücretsiz sohbet edebilir ya da üye olmak ve birden fazla webcam görüntüsü ve kamerası özel video sohbet sohbet odaları oluşturmak. Bizim sohbet odaları video herhangi bir yazılım yüklemeden dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla sohbet kolayca olanak sağlar. Eğer bir web kamerası veya çevrimiçi tarih ve webcam ücretsiz sohbet mikrofon gerekmez. Pahalı kam sitelerinde vakit kaybetmeden online tarih karşılayabilir.

Video sohbet odaları sadece olamamış video chat çok daha kolay bizim ile! Başla, sohbet odaları ücretsiz görüntülü sohbet video için ücretsiz karşılamak ve eğlenceli insanlar, ev, kahvehane ya da herhangi bir yerde olan, bağlantı bir internet kamerası görüntülemek sohbet ve zamana sahip bir harika! Artık sohbet odaları ararken ücretsiz veya siteleri sohbet ödeme için webcam pahalı. Şimdi deneyin grubumuzun görüntülü sohbet bedava sohbet canlı olarak yapabilirsiniz.

31 Ocak 2011
Okunma
bosluk

Chatevi seo çalışmalarından sonuç almaya başlamıştır.

Chatevi seo çalışmalarından sonuç almaya başlamıştır.

Selam arkadaşlar kısa bir zaman önce aldıgımız bu site için seo çalışmaları yaklaşık 15 gün önce başlamış ve ilerlemelerin saglandığı farkedilmiştir bir çok hedef kelimede kameralı chat, chat bu kelimlerde büyük başarılar şimdiden alınmıştır chatevi sitemizi daha iyi yerlerde görmek için seo uygulamalarımız devam ediyor.
Hoş geldiniz! Biz (SEO hızlı büyüyen örgütlerinin içinde olan birinin Arama Motoru Optimizasyonu ) sanayi. Bu büyük ölçüde yarattığımız kanıtlanmış ekonomik sonuçları ve hangi şirket faaliyet basit ölçeklenebilir şekilde iki faktöre bağlıdır.

2 million, hızla büyüyen çalışan çok başarılı bir ekip ve biz Aradığınız sonuçlar vermeye yerinde yapıya sahip 2500 üzerinde bir müşteri tabanı aşan bir cari ciro ile. Biz felsefe var çok basit; müşteriye iş için bizim SEO yapmak. Ne zaman çalışır, müşterilerine maliyet etkin sonuçlar için ödeme tutmak için mutluyuz. Bu hiçbir Ön ücretler ve uzun dönemli sözleşmeler anlamına gelir.
Bağlantı Bina: olarak doğru felaket bağlantı bina edilebilir bağlantı kurma yoksul, ancak sonuç mükemmel olacaktır ulaşmak Link Building bir bölgeye ince tedavisi çok. Bu Google’ın algoritması güçlü bağlantılar tercih ne zaman geldi.

Sonuç bağlantı oluşturur fırladı içinde ve şirketler bir fiyat için bağlantılar büyük miktarda teklif edildi. Bunun sonucu algoritma onlar çok hızlı düştü değişti ama birçok site arama sayesinde hızla yükseldi edildi.

Bu işinizi kurmak için bir yoldur. Kullandığımız tüm yöntemleri nedeniyle Sonuçlarımız zevk tutarlı müşterilerine internet pazarlama sadece bir değil.
Makaleler: Önemli olan çok önemlidir devam sitenin yetişmektedir boyutu ve bu nedenle yazı içeriği ve site içinde. Etkili yazının ancak kullanıcının sitenize nasıl kullandığı zararlı değildir, önemlidir.

30 Ocak 2011
Okunma
bosluk

Sesli Live chat sohbet

Sesli Live chat sohbet

Ben o zaman ve çok sayıda makale de tekrar tekrar söyledim. Eğer büyük bir kayıt yapmak isterseniz, büyük bir kaynak ile başlamak gerekir. Bu sizin kaydedilen gitar sesi sevmiyorsanız, muhtemelen gitar amfi ses tonu kontrol ayarlanır biçimi nedeniyle olduğu anlamına gelir. Ben müzisyen, performans, müzik aletleri, ve oda olarak kaynağı tanımlamak. Bu bir mühendis ama bir yapımcı mümkün olabilir dokunmak mümkün olmayabilir şeyler.
Bu kaynak ve hemen hemen her şey olduğunu doğru olsun eğer, orada yol% 90 olan benim kişisel görüşüm. Bu onlar ulaşmadan büyük çocuklar bir eq aletleri dışarı açmak veya bir mikrofon taşımak için tipik’s nedeni budur. o biz aradığımızı aldıktan sonra ben bir grubun ben Neve konsol ile büyük stüdyoya üreten ele aldığında, mühendis çok EQ ayarı yoktu. Eğer, o farklı bir tuzak davul kapmak istiyorum “Ben bu şarkıyı bir daha kalın snare istiyorum” dedi. Dedim Eğer, “Ben Tıngırtım sadece biraz daha fazla çatlak gerek” diye devam ediyorum ve melodi biraz daha pop drum. ilk davul kurma, fazla bir şey yoktu sonra mühendislik tarafında değişti. Odak kaynak hakkı elde tamamen edildi.
Bir noktada, biz ziller çınlaması bir garip duydum. Onu hala çürüyen iken davulcu aynı zil vurduğunu çıkıyor. Mühendis o çarpışma ziller gidip önerilir. Dışarı amele büyük! Yine, bu bize büyük mutlaka sesler davul var mühendislik değildi. Bu bize büyük sesler davul var kaynak odaklanan oldu!
Neden Live Hacim Akustiği günü ben Focus
Evde kayıt forumlarında bin kere tartışılan oldu. Hangisi daha önemlidir? Canlı oda akustiği veya kontrol odası akustik? Bazı çok deneyimli mühendisler kontrol oda akustiği çok önemli olduğunu söylüyorlar. Ben bir o katılmıyorum olamaz. Ancak, uzlaşma yapmaya gelince, ben kontrol odası ilk uzlaşma olacak.
hakkında en popüler tüm zamanların davulun düşünün. I Led Zeppelin’in “Ne zaman Levee Breaks” düşünüyorum. Bunu sadece 3 mikrofonlar ile kaydedildi birkaç kez duydum. Bunu doğru olup olmadığını bilmiyorum. Ne anlarım oda sesin IS olmasıdır! o kocaman sondaj odası olmadan, böyle kulağa olurdu yolu yoktur. Bir 10′x12′x8 odasında drum set ve bu kayıt koyarak düşünün. O bile yakın HİÇBİR ses olur! kaynağın bir parçası olan oda, bu durumda araç parçası haline geldi.
Bu nedenle çoğu durumda aşırı, ben seve seve ben dünyanın en doğru karıştırma oda almadan önce (varsayarak ben kocaman sondaj davul istedim) oda davul çalmaya büyük almak istiyorum. sen dünyanın en iyi karıştırma odasında idi ve ancak, büyük ses gerekiyordu parça fader getirilen bir dolaba kaydedildi düşünün. Sesleri olmaz! Bu mükemmel oda kullanarak İyi şanslar davulun “yaratmak” için!
Eğer Control Room Sesleri yapabilir miyim?
tartışma da, bu bir var. Karıştırma sırasında kontrol odasındaki sesleri yapabilir miyim? Iyi, bazı aşırı yaratıcılık ile kaydedilmiş bir parça (ve hatta belki de gerçekten işe kılan bazı vibe ekleyin) farklı ses yapabilir ama nadiren sen EQ ve sıkıştırma ile oynayarak ortalama sondaj parça aklı üfleme yapacağız. Biz henüz bir kayıt temel karakterini değiştirmek için alet gerekmez. (Herhalde edecek olsa da).

30 Ocak 2011
Okunma
bosluk

Live chat sesli kameralı sohbet

Live chat sesli kameralı sohbet

Live chat görüntülü sohbet odaları canlı arkadaşlık sitesi chatevi sitesi farkı ile sohbete hemen başlayın.

Google bugün iki yeni mobil ürünler sunuyor; bu iki özellik ilk “Ses Eylemler,” şirketin Android OS için ses komutları üzerinde take.

Biz Hugo Barra, mobil bilgisayar şirketin katılımı tartışmak Google ürün yönetimi direktörü müzik Google’ın San Francisco ofisleri de burada. Şirket Android “evrimsel bir adım” tartışıyor. O bulut ile telefonunuza entegre şirketin push bir parçasıdır.

29 Ocak 2011
Okunma
bosluk

Yeni Sesli Chat Sitemize Yeni Tasarım

Yeni Sesli Chat Sitemize Yeni Tasarım

Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi chatevi.com sitemiz yeni aldığımız bir isim fakat yeni derken yanlış anlaşılmasın bu isim daha önceleri başkası tarafından yazılı chat olarak kullanılıyordu ve biz alarak sesli kameralı chat sitesine dönüştürdük.

Yeni web sayfamızı da tasarımına başladık kısa sürede faliyete sokacağız umuyorum bu domainimizde hak ettiği yerlerde yerini alacaktır. Sesli sohbet de birer yıldız gül gibi açan sitelerimiz arasına girecek bir aday işte chatevi.com sitesidir.

Bu arada tüm web sayfalarımızı güçlendirmek için elimizden geleni yapmaktayız sayfalarımızın arama motorları için tam uyumlu olmasını sağlamak için profesyonel bir çalışma içerisindeyiz tabiki sitelerimiz çok kısa süre önce açılması önümüze çıkan tek engel olsada sandbox filitre gibi etkenler yeni sitelerin kabusudur. Bizim şuana kadar sandbox filitresine takılan tek bir domainimiz bulunmakta tabiki oda kısa zaman içerisinde eski yerini alacaktır.

Sesli kameralı chat diyince akıllara gelen ilk sohbet odası olmak için tüm gayretimizi yetkili arkadaşlarımız ile göstermekteyiz. Yeni web tasarımımızı inşşallah beğenirsiniz çok yakında bitmiş hali ile güzel günlerin habercisi olacaktır.

27 Ocak 2011
Okunma
bosluk

Merhaba dünya!

Merhaba dünya!

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra blog dünyasına adım atın!

26 Ocak 2011
Okunma
bosluk

Yeni bir sitenin neler yapabilecekleri

Yeni bir sitenin neler yapabilecekleri

Selam arkadaşlar web site sahipleri yeni bir site açtık ve seo konusunda tecrubemiz yok ise dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

Yeni bir siteyi hemen popiler yapmak hedef kelimlerde ilk sayfaya almak çok zor bir olay değildir fakat sitenin sonu ozaman hiç iyi olmaz aşırı backlink alınarak hedef kelimede ilk sayfalara gelinebilir doğru fakat sonu emin olun hüsran ile biter site sandbox dediğimiz filitreye takılır.

Peki yeni bir site için neler yapmalıyız;? Çok önemli burası ilk yapmamız gereken tabiki sitemize özgün kullanıcıya faydalı içerik konular girmeliyiz. bu neden böyle diyorum google kullanıcıların sitede konu içinde kalış sürelerine çok fazla önem verir ve şöyle düşünür. Bu konu faydalı ki gelen kullanıcı uzun süre sitede vakit geçiriyor ve konuyu inceliyor işte ozaman google den + puan almış oluruz.

Backlink yeni bir site için nasıl yapılmalı;? Sitemize ziyaretci takip kodu koyarak kullanıcıların yükselişini takip ederek artan kullanıcıya indexli backlik alabiliriz tabiki bu backlinklerin hangi sitelerden alınması çok önemli mümkün oldugunca link çöplüğüne dönmemiş kaliteli pr degeri yüksek sitelerden alınız.

Yeni sitemizi tüm sosyal paylaşım aglarına kayıt edelim rss baglantısı ekleyerek sitemizde her yazdıgımız yazının konunun sosyal paylaşım sitelerinde de yayınlanmasını sağlayalım.

Yeni sitemiz artık yavaş yavaş büyümeye başlarken başka sitelerden foterden link almaya bakın ayda 1 link almanız sitenizin sandboxa düşme tehlikesini zayıflatır. Şunu belirtelim hep aynı anahtar kelimeye backlink almayınız bu sandbox filitreye girme sebebi ve hep ana sayfanıza da link almayın alt sayfalara katagorilere backlink alınız.

İçerik girerken özen gösterin bir günde 10 içerik girip 5 gün içerik girmeyim derseniz olmaz her gün 2-3 durumunuza göre özgün içerik girip her gün istikrarlı olmanız google de göz önünde tutulur ve + puan almanızı sağlar.

25 Ocak 2011
Okunma
bosluk

Yazılı Chat Mirc Ve Sesli Sohbet Özelliği

Yazılı Chat Mirc Ve Sesli Sohbet Özelliği

Yazılı Chat evet arkadaşlar ilk tanıdığımız site marka olan Mirc sohbet odaları olmuştur. Türküyede oldugu gibi yurt dışında da bu böyle olmuştur yani ilk chatin mimari dediğimiz Mirc chat sitesidir.

Mirc ülkemizde ne zamandan beri vardır ne zaman duyulmaya başlamıştır geriye dönüp bakarsak 1996 yılında kendini ülkemizde hızlı bir şekilde göstermeye başlamıştır. O yıllar internetin ilk yıllarıydı gençlerin internet kafelerde en çok hadda diyebilirim ki bir cafedeki tüm pc ler mirce bağlanır chat sohbet yaparlardı.

Peki mirc sohbet sitesi nasıl olduda bu kadar çok popiler ve dünyada bir marka olmuştur.? Tabiki ilk önce sitenin ilk olması insanların ilk onu tanıması adını markaştırmış olması en büyük etken bunun yanı sıra reklamını çok iyi yapabilmiş tanıtmış olmasıdır.

Biz sesli sohbet siteleri ise 10 yıldan fazla bir zaman olmasına ragmen daha bir çok yazılı chat yani mirc kullanıcıları bu sitelerimizden haberdar değiller. Bunun en büyük sebebi bence sesli chat sitelerinin reklamının yapılmaması olduğunu düşünüyorum. Çünkü Mirc sitesinden çok fazla gelişen sesli chat siteleri daha çok kullanıcıya hitap etmesi gerekirken hep Mirc odalarının gerisinde kalmıştır bunuda reklam tanıtım sıkıntısına bağlıyorum.

Bu sitelerden haberdar olmayan kullanıcılara nasıl ulaşılır tabiki reklam tanıtım size bir şeyi hatırlatayım eskiler iyi bilirler 1996-1997 yıllarında bir haber sitesine bile girseniz mirc reklamı ile karşılaşıyorduk haber, paylaşım, teknoloji sitelerinde bile hep şu butonu görürdük nedir o ? Mirc İndir butonu yani internet kullanıcısının her zaman önüne çıkabilmiş tanıtımını iyi yapmış olması mircin büyük avantajı olmuştur.

Şuan sesli sohbet siteleri pek fazla bilinmesede artan yükselen kullanıcısından şunu gözlemliyorum. Artık kameralı chat sesli sohbet odaları Mircin önüne geçmeye başlıyor. Rekabet ortamı genişliyor ve daha kaliteli hizmet için yarış başlamış gözüküyor sesli sohbet siteleri için bu bir reklamın tanıtımın habercisi gibi umuyorum çok yakında mirc bir atk yapıp sesli ve görüntülü hizmeti sunmaz ise sonun geldiği kesindir.

24 Ocak 2011
Okunma
bosluk
sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed