Paylaş

+18 Chat Sitelerinin Ahlaksızlıgı


Paylaş

Merhaba Değerli chatevi severleri bugun aynı katagorinin içinde oldugumuz Ahlaksız +18 Sesli chat odaları hakkında fikirlerimi sizlere sunmak istiyorum.

Biliyorsunuz +18 chat odaları sesli sitelerde daha çok rastlanan cinsel sohbet siteleri tabiki bizim sitemizde sesli chat katagorisinde yer almakta fakat her sesli sitede +18 sohbet odası yoktur tıpkı bizim sitemizde oldugu gibi her sesli sohbet sitesini + 18 chat sitesi gurubuna koyamayız.

Tabiki bir çok sitede özellikle popiler sitelerde çokca rastladığımız +18 seliserbest odaları vardır. Şunu anlamış değilim +18 yaş gurubu diyorlar fakat 10 yaşında chat sever bir çocugun bile girebileceği odalar sadece şu uyarı çıkıyor 18 yaş altı kullanıcılar giremez ve altında 123 şifresini yazarak 18 yaşından büyük oldugunuzu gösterin ve odaya girin çok komik bir uygulama 12-13 yaşında herkez bu cinsel sohbet odalarına girebilirler basit bir alt yapıda çalışan bu sitelerin daha güvenli samimi bir giriş uygulaması yapmalarını beklerdim fakat görünüyorki burada user olsun  odalar dolsun yaş çok önemli değil gibi düşünce yer almaktadır.

Eğer samimi olmuş olsalardı gençlerin çocukların bu ahlaksızlıklardan uzak durmasını sağlayabilirler örneğin bir spor iddaa sitesini düşünün üye olmak için bir tc kimlik numarası gerekmektedir yani iddaa sitesine girip oyun oynamak için kesinlikle yazdığınız isim ile tc kimlik numaranız uyuşmalıdır sistem sizin 18 yaşından büyük oldugunuzu görüyor ve üyeliğinizi onaylıyor bunun gibi bir sistemi neden cinsel sohbetde yapmazlar eee malum amaç başka çıkar başka olunca yapmazlar tabiki ben buradan tüm yetkililere sesleniyorum bu sitelerin böyle basit girişlerini kontürol altına alınması gerektiğini düşünüyorum.

Gençlerimize Ahlaksızlık sapıklık içeren bu sitelerde web kamerada her türlü iğrenc cinsel görüntüleri görebilirsiniz. Gelecek nesillerimiz ahlaksızlık için adeta yarış yapar hale gelmiştir bu durum çok vahim bir konu sizlerde yetkililere sesinizi duyurun ve bu siteler hakkında düzenleme yaomalarını sağlayın bu hepimizin üstüne düşen ülkemiz çocuklarımızın gelecekleri için yapmamız gerekiyor.

20 Ocak 2011 Saat : 9:15

+18 Chat Sitelerinin Ahlaksızlıgı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

sohbet, chat sohbet, görüntülü sohbet Son Yazılar FriendFeed